Arcadia demiş ki:
Rollback falan olmaz ve bu oyundaki bi acik degil bizzat joymax in yaptigi bi uygulama, bende tonlarca char id gs si biliyorum ancak sadece Petrada 1 hafta once calinan charimi geri aldim ve mail koruma koymak zorunda kaldim maalesef :(
ya bırakın bu calınan carımı geri aldm yalanlarını gidip mileltin charlarını alıonuz calınan carımı geri aldım yazıolar bir ton var bu sitede bunu yazan

voyvoda4life demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Rollback falan olmaz ve bu oyundaki bi acik degil bizzat joymax in yaptigi bi uygulama, bende tonlarca char id gs si biliyorum ancak sadece Petrada 1 hafta once calinan charimi geri aldim ve mail koruma koymak zorunda kaldim maalesef :(
ya bırakın bu calınan carımı geri aldm yalanlarını gidip mileltin charlarını alıonuz calınan carımı geri aldım yazıolar bir ton var bu sitede bunu yazan
Kardeş Herkesi Suçlayamazsın Ama 10 Taneden 5 İ Calınan Charını Geri Almıştır ..

Arkadaşlar öncelikle bende magdurum gecen ay calınan karekterimi geri aldım bu güzel ama silkroadın % 90'ı 2.el karekter kullandıgı icin bu neden soyulmalar cok oldu inşallah rolback olmaz olmasında cünkü herkes haklı oyunda cok bildirim yapıldı önlem alın diye..

Urania demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Sen şimdi;
Char satışının yasak olduğu,
Şifrenizi kimseye vermeyin diye her saat başı bildiri yayınlandığı,
Son 2 haftadır mail koruma yapın uyarısı veren,
Hesap açarken sözleşmesini kabul ettiğin oyuna neye dayanarak dava açıcaksın?

Senin satın aldığın çar, para verip aldığın kişi tarafından soyuldu. Ya çarı çalınıpda bu sistem sayesinde geri alanlar?
Joymax günlerdir duyuruyor hırsızlık olaylarının önüne geçiceğiz diye. İşte ortada çözümleri... Sen joymaxın gözünde para verip çar alan kişi değilsin çar çalan kişisin. Joymax ne takar senin o çarı parayla aldığını?
Peki kabul ediyorum.Dava açamam.Açsamda kaybederim diyelim.
Ve bu mail koruma sistemini başka şekilde de sunabilirlerdi..
Örneğin: Joymax.com a ID -PW girş yaparsın.giriş yaptıgın anda sana yeni mail penceresi açılır.o pencereyi doldurmadan yani mail koruması yapmadan hiç bir işlem yapamazsın.Böylelikle hesabın çalınmaz-soyulmaz ve mail koruması yapmış olursun.
Haksız mıyım ?
Bu durumda Silkroad ın hatta Joymax ın oyuncu, dolayısıyla Para kaybedeceğini göz önünde bulundurursak.

ROOLBACK gerekmiyor mu?
Ki Alternatifi de yok...

Kısacası Doğru olan herşey gerçekte doğru olmayabiliyor.Bunu bugün bir kez daha gördük...

çok doğru konuştun kardeş ...

Cahil cahil konuşup konu açılmış bence önce kullanıcı sözleşmesini oku sonra mahkemeye git hakkını ara.

E-mail koruması konusunda uyardılar o var ayrıca Joymax char satışı yasak diyor. Gizli soruyu bilmeden soyulamıyor charlar Joymaxın bakış açısından bakarsan senın gizli sorunun cevabının başkasında ne işi var? Boşuna umitlenmeyin rollback gelmez bu saatten sonra.

Yukarı Alt