adamım bu sey gibi knıght oynayanlar belki bilir forgotten tamble vardı bellırlı bı sure
bır odanın içinde canavarlarla kpıscaz heralde :lol: sonra 2 takım halınde bırbırımızle savasacaz sanırsam..
soran her gırıs sonnu getırebılırsek 1 tıckent verecek yanı bılet

10 tane toplayan 10 bileti bı npc de kırdırarak bı item veya her neyse düşücek..

zannımca üyelilkli olanlara iyi bişiler dusme ihtimali yüksek olur işallah :lol:
hihihihi

suanda basladı nasıl ısınlanacaz arneyaa anlayamadım ben start mach dedı sora duruom halen öle acıl cwp pls

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
vallahi ben 20 dakika çok eğlendim..harika bişiydi ama silkroad kırmızı tarafa hakszlık yaptı.. :lolmuch: mavı taraf bzden sayıca ustundu sanki bana öyle geldi..adamalr takım halınde savasıyorlardı perde hepside str idi 2 tane buffer ları vardı.. bızde 4 kişi vardı 2 str blade (biri ben ) biri nuker bırı ezık bı buffer karsımzdakı rakıbe göre :mrgreen: 5 tane tıcket topaldım 2. sefere 10 yaparım extraokk

Bnde acaip eğlendim....Süper ötesi bi event olmuş....Rakip takımda 2 tane str vardı dierleri ınt :mrgreen: Bizde Her türlü adam avrdı bow..glavie..sword..spear :mrgreen: Sonunda biz kazandık bnde 7 tane ticket oldu biizm takımın en fazla ticketi bnde var Cool

10 ticket karsılıgı verılen ıtemler dandık yaa aynı yılbası eventınde oldugu gıbı. sun sılah cıkmasını bekleyenler uzulecek :lol:

ticket satılmıo. 10 tane toplayıp ıtem alıosun o 10 taneye. ama sansına ne verırse artık :lol:

Bugünkü güncellemeden sonra oyunu açamadım.Manual patch i indirdim ama nasıl çalıştırcaz Bilgisi olan yardım etsin lütfen

Ben bira aldım flagı

22 tane ticket aldım headbang2ft9 headbang2ft9

ama süre bitince biz direk ışınlandık aslında kazanan biz olmadlıydık.Adamlara göz açtırmadık

Yukarı Alt