Takımı
Galatasaray
bıktım ya salak gibi ölüyorum 2dir şu justicelere botmuş gibi. Botlar bile ölmüyor ya

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
valla takma adımı aldım elbiseyi giydim job u ilk skilleri açtım jobdaki ama hala görev alamıyorum kaçakçıdan. 2.senekte bende hala takma ad yaraçıkıyor takma adım var hunter kestim acemi hırsız rütbe 10 çıktı yanımda napıcam bilen varmı???

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sunupcuyuz demiş ki:
valla takma adımı aldım elbiseyi giydim job u ilk skilleri açtım jobdaki ama hala görev alamıyorum kaçakçıdan. 2.senekte bende hala takma ad yaraçıkıyor takma adım var hunter kestim acemi hırsız rütbe 10 çıktı yanımda napıcam bilen varmı???

sorun ekranından bir görüntü atın bakayım hemen oyunda bir problem yok muhtemelen siz bir hata yapıyorsunuz.

sunupcuyuz demiş ki:
eğer eu iseniz cons daki npc den ch iseniz jangandakinden alın görevi dw veya samarkanddan veya hotandan alamazsınız 1-9 lvl arası yani ilk lvller ilk şehirler :thumbsup: sanıyorum ileriki lvllerde samarkand dw vs alıcaz görevleri.

ghost12 demiş ki:
Traderliğe ne oldu ya?Uzun zamandır silkroad oynamıyordum,arada trader çekmeye giriyordum kalktımı traderlik?.Birde eşşek filan var ama mal yüklenmiyor ne önemi kaldıki heyvanların traderlik kalktıysa 8O :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ghost12 demiş ki:
ghost12 demiş ki:
Traderliğe ne oldu ya?Uzun zamandır silkroad oynamıyordum,arada trader çekmeye giriyordum kalktımı traderlik?.Birde eşşek filan var ama mal yüklenmiyor ne önemi kaldıki heyvanların traderlik kalktıysa 8O :think:

sen işi bilmiyorsun hırsız - avcı - tüccar öyle güzel olmuş ki ben dünden beri hırsız kostümümü giymiş kasıyoruz zati lvling bitti şimdi hırsız lvl 11 oldum 120ye kadar devam 8)

extraloob demiş ki:
ghost12 demiş ki:
ghost12 demiş ki:

sen işi bilmiyorsun hırsız - avcı - tüccar öyle güzel olmuş ki ben dünden beri hırsız kostümümü giymiş kasıyoruz zati lvling bitti şimdi hırsız lvl 11 oldum 120ye kadar devam 8)

Yani traderlik var hala galiba heh?Dediğim gibi uzun süredir adam gibi oynamıyorum silkroad'ı şimdide yüklü değil zaten ondan soruyorum :mrgreen: :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
trader'lık var derken şimdi sen anlayamadın olayı thief'de trader olabiliyor diyorum ben capişşşş makara: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
lv 24 oldum 2 saat uyku molası kalkınca yine devam craft işini ve special gods çözebilen varmı ?

special gods box düşüren 1 kişi var sitede ona da ne yapması gerektiğini söyledim 4 ve 6. maddeler onunla görev veriyor 8)

extraloob demiş ki:
nick yaparken sağ altta yazıyor nick uygun değildir diye.
Ben hiç Nick yapamadım ki hunter yaptım oyuna girdim hunterciye gittim isim yazayım diye hiç bişey yazamadım + isim yazabilecegim buton sayfası bile acılmadı :((

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:
lv 24 oldum 2 saat uyku molası kalkınca yine devam craft işini ve special gods çözebilen varmı ?

special gods box düşüren 1 kişi var sitede ona da ne yapması gerektiğini söyledim 4 ve 6. maddeler onunla görev veriyor 8)
işi cözdüm bro ama çıkartma işini sadece normal moblardan cıkıyor kasarken ve pet topluyamıyor sadece char alabiliyor ancak 40 tane topladım fulledim içimi gittim npc ve 4. gorev sectim bişiler yazdı ancak hicbirsey olmadı :S hala devamını çözebilmiş degilim

Yukarı Alt