Mr548 demiş ki:
tasarlayan arkadaşın biyere yetişmesi gerekiyor gibi bi izlenim verdi bana.Bu ne uyumsuzluk :) Aceleyle tasarlanmış kafalığa da klasik dress dumanı tüttürülmüş bize sunulmuş.Az daha özenin be kardeşim bu oyuncular sadece eski sroyu değil eski dressleri de arar oldu nerde o winter dress,fairy dress, angel wing dress? :coffee:

Bencede . Adamlar artık fikir üretemiyo :D . Aslında bizlerin çizip tasarladıgı dress ıcın olan resımlerı kendılerı arasında secıp satışa sunsa daha iyi olur gibi , forumlarda bi kaç resme tanık oldum tasarım konusunda gayet başarılı arkadaşlar var. Denemek lazım diye düşünüyorum :D

Joymax'a yaptırım uygulamak gibi fikir doguyor oyle olursa , madem ki o oyunu yöneten cekip ceviren yine bizleriz , biz olmadan hic birsey yapamazlar . Tabii fikrime katılım olursa bir yerlere gelinebilir. Eski dressleri tekrar 1 haftada olsa satısa cıkması veya dedidiğinz gibi joymax'ın yeni çizim elemanı & grafiker alması şart . :headbang:

Polgara demiş ki:
Hala diyorum, başlasam mı şu oyuna diye ama adamların paragözlülüğü beni benden alıyor :)
başlarsan haber verde birlikde başlayalım ^^

geceleri akarız,gündüzleri sosyal hayat :twisted: ^^

Yukarı Alt