Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emreasik demiş ki:
Yeni silahlarla alakalı hiç bir bilgi yok Yalan mı oldu dersiniz??

kuzum herşeyi açıklamıyorlar ki A ve B grade geliyor L6 ile sen dua et lvl 115 gelmesin :lol:

EliteTurk

Aileden
McBlue demiş ki:
Level sınırı artaakmı.?
O konu biraz süpriz bu sefer artıcağını düşünmüyorum neden dicek olursanız yeni gelicek olan Forgotten World le beraber maximum mob Lvl i 110 da kalıyor ha Joymax kazığın boyutunu değiştirirse ve 120 Lvl e maximum 110 Lvl yaratıklarda kasma olayını çıkartırsa o zaman işin boyutu değişir. :oldie:

Earth Ghost Town 35Lvl-50Lvl, 51Lvl-60Lvl, 61Lvl-70Lvl
Flame Mountain 71Lvl-80Lvl, 81Lvl-90Lvl
Shipwreck 91Lvl-100Lvl, 101Lvl-110Lvl aralığında. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:
McBlue demiş ki:
Level sınırı artaakmı.?
O konu biraz süpriz bu sefer artıcağını düşünmüyorum neden dicek olursanız yeni gelicek olan Forgotten World le beraber maximum mob Lvl i 110 da kalıyor ha Joymax kazığın boyutunu değiştirirse ve 120 Lvl e maximum 110 Lvl yaratıklarda kasma olayını çıkartırsa o zaman işin boyutu değişir. :oldie:

Earth Ghost Town 35Lvl-50Lvl, 51Lvl-60Lvl, 61Lvl-70Lvl
Flame Mountain 71Lvl-80Lvl, 81Lvl-90Lvl
Shipwreck 91Lvl-100Lvl, 101Lvl-110Lvl aralığında. 8)

roc kesilene kadar lvl 115 gelmeyecek herhalde.

okan abi yani simdi herkesdeki novalar bi ise yaramayacak yeni itemler kesin gelecekmi diyorsun ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
whanque demiş ki:
okan abi yani simdi herkesdeki novalar bi ise yaramayacak yeni itemler kesin gelecekmi diyorsun ?

kuzum bunu 3 ay önce eylülde dünyada haber hiçbir yerde yokken aralık 21 de büyük update geliyor itemlerinizi satın diye haber yapmıştık ama o zamanlarda 3-5 tane bizi çekemeyen tospa gelip yalancısınız inanmayın bunlara diye konuştu inanalar ise dün gördü ki 30 kasımda joymax duyuruyu yaptı 21 aralıkta geliyor diye biz nereden mi biliyoruz biz haberin kaynağıyız ; http://www.extraloob.com 8)

okan abi offical sitede a ve b grade yazmıor ch eu dengelenecek yazmıor yoksa benmi körüm :D
104 108 itemler gelcek dediniz cıkmadı simdi a ve b nasıl eminsiniz geliceğinden :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
whanque demiş ki:
okan abi offical sitede a ve b grade yazmıor ch eu dengelenecek yazmıor yoksa benmi körüm :D
104 108 itemler gelcek dediniz cıkmadı simdi a ve b nasıl eminsiniz geliceğinden :S

%100

kimse yazmamı ya da ben görmedim yazanı bence bu L6 nın en iyi olayı tezgah ağının kalkması olayı yanlış anlamadıysam
max 50 tane itemi yeni bir npc sistemine koyuyoruz ve kasılmamıza devam ediyoruz stal kurup 10 tane itemin satılmasını beklemiyoruz

bu çok çok çok süper bi olay bence bilmem katılıyomusunuz :nod: :nod: :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mani demiş ki:
kimse yazmamı ya da ben görmedim yazanı bence bu L6 nın en iyi olayı tezgah ağının kalkması olayı yanlış anlamadıysam
max 50 tane itemi yeni bir npc sistemine koyuyoruz ve kasılmamıza devam ediyoruz stal kurup 10 tane itemin satılmasını beklemiyoruz

bu çok çok çok süper bi olay bence bilmem katılıyomusunuz :nod: :nod: :nod:

evet aynen katılıyoruz gelmiş gelecek en güzel eklenti bu işte :buddha:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Jutenya44 demiş ki:
10 Numara abi ya

ve bunun haberini dünyada hiçbir yerde yokken biz verdik 21 Aralık'ta geliyor dedik yeni silahlar yeni itemler yeni bir dünya geliyor dedik üzerine bir de islam ırkı geliyor dedik sadece islam ırkı gelmedi geri kalan ne söylediysek geldi ehh büyük olmak bu olsa gerek 8)

Ps : itemlerinizi satın demiştik umarım satmışsınızdır :oldie:

bu bir extraloob.com haberidir :thumbsup: Eline sağlık okan abi ..

extraloob demiş ki:
Jutenya44 demiş ki:
10 Numara abi ya

ve bunun haberini dünyada hiçbir yerde yokken biz verdik 21 Aralık'ta geliyor dedik yeni silahlar yeni itemler yeni bir dünya geliyor dedik üzerine bir de islam ırkı geliyor dedik sadece islam ırkı gelmedi geri kalan ne söylediysek geldi ehh büyük olmak bu olsa gerek 8)
8)

Yukarı Alt