dosya temizmi biri söleyebilirmi temizse indirelim temiz değilse modlar link koyabilirmi c.tesi eski clientlar işe yaramıcak

OsmanGelincik demiş ki:
kimse Download Etmesin Bu Eski Client Adını Degiştirip Yayınlamışlar Milletin Kota Gitsin Diye Diyer Sitelerdede Geziyor İndirenler Bunu Yapanın ... Deniyor .ama indirip denemedim :D

O diğer sitelerin linklerini verde karşılaştıralım bakalım.Millete b*k atmayı çok seviyosunuz.Adam uğraşmış ilk günü upload edip koymuş ama işte hata etmiş ne diye millete kolaylık sağlıyorsun ki...Verme alternatif linki gitsin uğraşsın silkroad'ın sitesinden 8kb/s indirmeye.İndirenler yorumlarını yazarsa seviniriz.Yapan adama teşekkür ediceğine iftira atıyorsun.

bence bu clientte botlar çalışmayacak... belli bir süre ama onun sonunda tekrar gelicek... bi kere daha olmuştu bu olay.. bence aynısı olucak....
yeni unq gelsen keşke :)))) hepsini kestim :P

extraloob demiş ki:
illegal dosya indiriyorsunuz sonra char soyuldu neden soyuldu diye kendinize ağlama duvarı olarak burayı seçmeyin lütfen.
Katılıyorum.. Joymax daha yeni paylaşıma açtı yeni client i. Bu kadar hızlı kimse indirip heleki upload edemez! Sabredin biraz. Yetkili kişiler ilerleyen zamanlarda paylaşacaktır

MaRJiNaL demiş ki:
extraloob demiş ki:
illegal dosya indiriyorsunuz sonra char soyuldu neden soyuldu diye kendinize ağlama duvarı olarak burayı seçmeyin lütfen.
Katılıyorum.. Joymax daha yeni paylaşıma açtı yeni client i. Bu kadar hızlı kimse indirip heleki upload edemez! Sabredin biraz. Yetkili kişiler ilerleyen zamanlarda paylaşacaktır

Silkroad bu yeni clienti salı günü sabah 10 da koydu ve indirenler indirdi.Yoğunluk nedeniyle bir ara kaldırdı ve yeniden paylaşıma açtı.Hala neyin peşindesiniz anlamıyorum.

rap_master demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
extraloob demiş ki:

Silkroad bu yeni clienti salı günü sabah 10 da koydu ve indirenler indirdi.Yoğunluk nedeniyle bir ara kaldırdı ve yeniden paylaşıma açtı.Hala neyin peşindesiniz anlamıyorum.
Tarihi daha belli olmayan bi update war. bu acale ney asıl ben bunu anlamıyorum!?

rap_master demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
extraloob demiş ki:

ben sana açıklıyım sitedeki mesaj sayın az virüs tarama sonucu vs. koymamışsın+ olumlu yorum yok yani indirip deneyen yok ondan kimse güvenemiyor sana umarım iyi bir dilde anlatabilmişimdir...

yeminle şimdi indiriyodum %80 di son part bu yorumlardan sonra sıldım modlardan biri part halinde koyarsa indircem

Yukarı Alt