Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE KARNAVAL DRESS GELİYOR

Silkroad Online Karnaval Dress geliyor, işte beklenen oldu ve muhteşem bir dress daha ortaya çıktı hatırladığım kadarıyla
bu dress 2008 yılında çıkmıştı ve ben alamamıştım şimdi bunu alma zamanıdır off açın şöyle hatunları işte oyun zevklensin.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Bu ne ya yeşildi bu kırmızı yapıp veriyorlar artık yaratıcılık yok editleyip editleyip tekrar sunuyorlar :daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok durdular zati bu aralar server açmadılar 7-8 aydır üzerine dress yok oyunda etkileşim yok resmen batık bir haldeler acil toparlanmaları oyuncunun senini dinlemeliler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gerçekten neden yeni bir dress üretmiyorlar ki tarz mı kalmadı acep git oyun film kostümleri yap batman-spider man-dv-anakin :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
extraloob demiş ki:
gerçekten neden yeni bir dress üretmiyorlar ki tarz mı kalmadı acep git oyun film kostümleri yap batman-spider man-dv-anakin :P
zuahhaaa hiç güleceğim yoktu makara:

hacı bunlarda iş yok dış kıyafet dress gibi birde iç kreasyon yapsalar iç giyim :)) kulot jartiyer erkekler için çorap atlet fanilya bunlara özellik basılsa gene herkes alır mecbur alıcan iç giyim dress diye bişey çıksa ve özellik basılsa diğerlerinden damagen altta tutarmısın tutmazsın makara:

walla tuttum bunu bro ahahahaa içgiyim güzel olur boxer modeli falan yapmaları lazım tanga-gstring-cstring of offf oyun alev alır yahu :mrgreen: nese:

extraloob demiş ki:
Dv gerçekten harika olurdu kesin alırım çıkarsa ama soluma sesi de olsun :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hadi hayırlı olsun bunu zamanında almamıştım ama yine almayacam makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extrovert demiş ki:
extraloob demiş ki:

İşte budur olay direk anladı dv'yi helal olsun kuzum bayılıyorum ben gibi fanlarına :muck: :beer: :buddha: :kalp:

extraloob demiş ki:
Extrovert demiş ki:
extraloob demiş ki:

İşte budur olay direk anladı dv'yi helal olsun kuzum bayılıyorum ben gibi fanlarına :muck: :beer: :buddha: :kalp:
vcd de izlediğim ilk filmlerden biriydi ve ilk filmi izler izlemez hayranı oldum internet kullanmaya başladığımdan beri skywalker nickini kullanıyorum ama burada nasip olmadı :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neden skywalker varmıymış, bir bak bakalım aktif birisi değilse alalım elinden hak ettiği kişiye verelim 8)

Ben almıstım fakat çarıma biri girip çope atmıs inat degilmi arkafas gene alacam 2 yıl sonra geri aldıgım çarıma <3 quaressma :D:D

extraloob demiş ki:
neden skywalker varmıymış, bir bak bakalım aktif birisi değilse alalım elinden hak ettiği kişiye verelim 8)
Şu anda Skywalker görünmüyor yada ben bulamadım sanırım Nightwalker önceden skywalker'mış değiştirmiş

Yukarı Alt