Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE JUPITER TEMPLE GELiYOR

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Pk2 dosyaları arasında yaptığımız araştırmalar sonucunda karşımıza bu görseller çıktı kısacası ; Silkroad Online Jupiter Temple Dungeon kısa bir süre içerisinde silkroad online sevenlerle birlikte olacaktır.

Special thx to extraloob.com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeniliklerin olması çok güzel tek sorun yeniliklerin geliş süresi oyunu hareketli tutmaları için 2 ayda bir eklenti yapmaları lazım tabiki joymax daha iyi biliyordur stratejiyi ama biz oyuncular olarak bol çeşitlilikten hoşlanırız bkz. wow koca bir dünya konumunda biz ise halen 1-2-3 basıp adam öldürüyoruz ko bile combo pedal çıkartmış satıyor 5 yıl önce bunları göz ardı etmemeli...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quattro demiş ki:
Giriş kapısını çok heybetli tasarlamışlar.

ee bro sen gladiator'ler zamanında yaşasaydın aşktan ölecektin desene her taraf kapılar şatolar bu bağlamda acil olarak spartacus izle bro adamların nasıl hayatları varmış gör puahahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:

bir sahnede herif hatunuyla yatacak hemen cariyeler geliyor herife özel muamele hatuna da öyle tam kan beyne sıçrıyor bunlar çekiliyorlar hatunla herif çarpışıyor ahahaha deli fantastic.

o dediğin yer daha 3d yapım aşamasında 1 yıldan aşağı bir süre içinde gelmez diye düşünüyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jaws3r demiş ki:
o dediğin yer daha 3d yapım aşamasında 1 yıldan aşağı bir süre içinde gelmez diye düşünüyorum

bende 2011 Temmuz'da gelecek diyorum zati 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xtollgax demiş ki:
Secret artık kapıcak blog u :mrgreen:

gelsinler yamacımıza dünya üzerinde ki gücümüzü kabul etsinler Osmanlı ile tüm dünyayı ağlattığımızı kabul etsinler canımı yesinler, Türk'leri sevmeyenleri biz hiç sevmiyoruz 8)

güzel bişey olacağa benziyor ben buranın jangan cave gibi bişey olacağını düşünüyorum bakalım bizleri neler bekliyor
bilgilendirme için teşekkürler cool2:

extraloob demiş ki:
Quattro demiş ki:
Giriş kapısını çok heybetli tasarlamışlar.

ee bro sen gladiator'ler zamanında yaşasaydın aşktan ölecektin desene her taraf kapılar şatolar bu bağlamda acil olarak spartacus izle bro adamların nasıl hayatları varmış gör puahahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:

bir sahnede herif hatunuyla yatacak hemen cariyeler geliyor herife özel muamele hatuna da öyle tam kan beyne sıçrıyor bunlar çekiliyorlar hatunla herif çarpışıyor ahahaha deli fantastic.
Hacım ben muhendislik açısından bakmıştım hoş ozmanlarda yaşasaydım sokaklarda ağzım açık dolaşırdım orası kekin sen direk olaya dalmışın ama . makara:

Yukarı Alt