Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Unbeaten demiş ki:
Gençler noluyoruz ya herkes bir anda desteklerini çekti.Sizinki kıskançlıkmı ne artık.Programların cracklerini isterken sefasını sürürken iyidi ama.Ne çabuk unuttunuz saçma sapan konular açıpta abi şu programı bulun abi şu programın crackini yapın diye.Şimdide gelmiş yok olmaz olamaz bilmem ne carttu curttu.Sizinki resmen köprüden geçene kadar ayıya dayı demek olmuş..

Okan abi inş. hakettiğin mevkiye ulaşırsın :kalp:

canımsın benim çok teşekkürler.

bizim amacımız Türk Sro oyuncularına en kaliteli ve en hızlı hizmeti eksiksizce vermektir bu bağlamda adımızın her yerde anılması da çok güzel bir oluşumdur :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Eger duydugun seyler gerceklesirse güzel olur.Ancak gerceklesecegine inanmıyorum.Cünkü daha önceden Sbot,iSro bot felan hepsi joymax tarafından kapatılıyor dediniz ve hala kullanıyorum.Yine premiumlar http://www.silkroadonline.net üzerinden kullanılabilecek dediniz (sanırsam 1.5-2 ay oldu) hala ortada birsey yok.. :rolleyes1: :popcorn:

bize joymax tarafından gelen haberlerdir bunlar sıralayalım ;

1) sbot kapanacak.
2) premium sitesinden açılacak.
3) lvl 140 son lvl.
4) lvl 110 mart'ta geliyor.
5) sro 2 geliyor.
6) joymax ofisini açıyor.

gördüğünüz üzre 5 tane haber ve hepside tek tek yapılacak hepsi uygulandığı gün tekrardan konuşalım sonuçta biz medyayız haberi veririz siz dikkate alırsınız veya almazsınız yapabilecek çok şey yoktur lakin şu gerçektir bunların hepsi joymax tarafından basına sızdırılmış haberlerdir 8)

extraloob demiş ki:
Unbeaten demiş ki:
Gençler noluyoruz ya herkes bir anda desteklerini çekti.Sizinki kıskançlıkmı ne artık.Programların cracklerini isterken sefasını sürürken iyidi ama.Ne çabuk unuttunuz saçma sapan konular açıpta abi şu programı bulun abi şu programın crackini yapın diye.Şimdide gelmiş yok olmaz olamaz bilmem ne carttu curttu.Sizinki resmen köprüden geçene kadar ayıya dayı demek olmuş..

Okan abi inş. hakettiğin mevkiye ulaşırsın :kalp:

canımsın benim çok teşekkürler.

bizim amacımız Türk Sro oyuncularına en kaliteli ve en hızlı hizmeti eksiksizce vermektir bu bağlamda adımızın her yerde anılması da çok güzel bir oluşumdur :muck:
Yiğidin hakkı yiğide abi :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ta # B0dY demiş ki:
Okan abi artık bi sakal yaparsın bize 8)

eheheh GM olursam tüm Türk'leri koruma altına alıyorum nerede bir Türk eziliyor hopp oyunda o noktaya ışınlanıyorum hemen kesiyorum kötü adamları ihihihiii :mrgreen: :twisted:

extraloob demiş ki:
Ta # B0dY demiş ki:
Okan abi artık bi sakal yaparsın bize 8)

eheheh GM olursam tüm Türk'leri koruma altına alıyorum nerede bir Türk eziliyor hopp oyunda o noktaya ışınlanıyorum hemen kesiyorum kötü adamları ihihihiii :mrgreen: :twisted:
Turkish power yehuuuu :mrgreen: :mrgreen: Ama şu işe bakın yani oyunda türkleri o kadar çok kötüleyen oluyo ama joymax türkleri en iyi biçimde anlıyo...
Bence okan abi seni gm yapması çok iyi herkese dürüst ve adil şekilde davranırsın fakat başka birisi olsa bunu fırsat diye düşünür oyunun bi taraflarına edebilirdi.Örnek Joymax :roll: :roll:

ben %100 emin gm türklerin sevdigi kanını ısıtan biri olcaktır cunku ne kadar sro oyuncusu kazanıp kaybetmesseler okadar iyi onlar için ve OKAN abi bunun için en uygun kişi svecen insanın kanını ısıtan tavırları ve hareketleri var ayrıca http://www.extraloob.com ismini duyurmakla kalmamış en üste taşımıştır ailesi ile birlikte(bizle) :D ve bende sroyu bırakmak üzreyim çogu site arkadaşm gbi okan abi gm olursa devam bu onlar için + olmazmı ve çogu kişi okan abiyi tanıyo sırf onun gm olduğu için tekrar oyuna başlıcak kişi çok var eminim gm oldugundada türklerin %100 yanında olucak nadir kişilerden abi eminim sen olursun
ps: bnim düşüncem bu
tanınmayan türk gm ne oyuna başlama açısından etki eder nede player kaybetmeme :starving: :wink1:

İnşallah abi umarım GM[Extraloob] yazısını görürüz. Sun felan önemli değil Gold bot banla sen sunu ben düşürüp sana bile veririm :lol:

Black Sniper demiş ki:
İnşallah abi umarım GM[Extraloob] yazısını görürüz. Sun felan önemli değil Gold bot banla sen sunu ben düşürüp sana bile veririm :lol:
ben daha çok [GM]extraloob görmek isterdim :mrgreen:

Advance

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
Eger duydugun seyler gerceklesirse güzel olur.Ancak gerceklesecegine inanmıyorum.Cünkü daha önceden Sbot,iSro bot felan hepsi joymax tarafından kapatılıyor dediniz ve hala kullanıyorum.Yine premiumlar http://www.silkroadonline.net üzerinden kullanılabilecek dediniz (sanırsam 1.5-2 ay oldu) hala ortada birsey yok.. :rolleyes1: :popcorn:

bize joymax tarafından gelen haberlerdir bunlar sıralayalım ;

1) sbot kapanacak.
2) premium sitesinden açılacak.
3) lvl 140 son lvl.
4) lvl 110 mart'ta geliyor.
5) sro 2 geliyor.
6) joymax ofisini açıyor.

gördüğünüz üzre 5 tane haber ve hepside tek tek yapılacak hepsi uygulandığı gün tekrardan konuşalım sonuçta biz medyayız haberi veririz siz dikkate alırsınız veya almazsınız yapabilecek çok şey yoktur lakin şu gerçektir bunların hepsi joymax tarafından basına sızdırılmış haberlerdir 8)
Türkçe silkroad ne oldu? :sfff:

Yukarı Alt