TrowZeeN

Öğretiyorum
ozy67 demiş ki:
Hımm haberler neerden sızıyor ne kadar dogru ne kadar yanlıs bilemem ama su bir gercek ki sen maalesef ki GM olamazsın...
1.sebebi 1 forum yoneticisi olman
2.sebebi bu sitede illagel 1 ton ıvır zıvır var ( media.pk2, bot vs. vb )
3.sebebi Site hem paylasım hemde ticari amaclı
4.sebebi Gmleri kimse tanımaz :))
Neyse gelelim asıl olaya eger gercekten 1 Turk ofisi acılacaksa ( ki soylentıler o yonde ) bu dogal olarak 1 de Turk GM gerektirecektir. sahsi gorusum bu GM'in GameSultandan bir kişinin olacagı yonundedir cunku Gamesultan Joymax icin basarılı 1 sirket onlar icin cok iyi 1 Disturibitor dıyebilriz. Ayrıca Gamesultan Turkiye'de GNGWC ile Joymaxın kalbinde taht kurmus durumda, Ve inanin GM i oyunu oynayan birinden yapmazlar...
2.nci 1 sık daha var tabii ki. ERKOM fakat erkom henüz Gamesultan kadar kendını gelıstırememıs daha cok ticari amaclı bır sırket daha cok soyle dıyebılırız piyasada rekabet amaclı kurulmus, Cok hızlı ve keskin girdiler piyasaya ancak Gamesultan kadar tecrubeli degıller, ki bunu gecen haftalarda yasanan ERKOM silk bug ile gorduk... Zaten bu hatadan dolayi Joymax kesinlikle ERKOM'dan 1 aday cıkarmıyacaktır...

PS : Bunlar sadece benim sahsi dusuncelerimdir. Kimse yanlıs algılamasın ve baska tarafa cekmesin...
8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gamesultan'dan bir yönetici.
Erkomdan bir yönetici.
extraloob'dan bir yönetici.
turnuvanın şampiyonlarından birisi.

bence bu 4 kişiden birisi Türk GM olacaktır. 1-2 bence çok zor neden yönetici oyunu bilmez oyundan anlamayan oyuncunun halinden hiç anlamaz, geriye 3-4 seçenekleri kalıyor ya bizim yöneticilerden birisi olur ya da turnuvalara girmiş derece yapmış birisi olur.

ozy67 demiş ki:
Hımm haberler neerden sızıyor ne kadar dogru ne kadar yanlıs bilemem ama su bir gercek ki sen maalesef ki GM olamazsın...
Neyse gelelim asıl olaya eger gercekten 1 Turk ofisi acılacaksa ( ki soylentıler o yonde ) bu dogal olarak 1 de Turk GM gerektirecektir. sahsi gorusum bu GM'in GameSultandan bir kişinin olacagı yonundedir cunku Gamesultan Joymax icin basarılı 1 sirket onlar icin cok iyi 1 Disturibitor dıyebilriz. Ayrıca Gamesultan Turkiye'de GNGWC ile Joymaxın kalbinde taht kurmus durumda, Ve inanin GM i oyunu oynayan birinden yapmazlar...
2.nci 1 sık daha var tabii ki. ERKOM fakat erkom henüz Gamesultan kadar kendını gelıstırememıs daha cok ticari amaclı bır sırket daha cok soyle dıyebılırız piyasada rekabet amaclı kurulmus, Cok hızlı ve keskin girdiler piyasaya ancak Gamesultan kadar tecrubeli degıller, ki bunu gecen haftalarda yasanan ERKOM silk bug ile gorduk... Zaten bu hatadan dolayi Joymax kesinlikle ERKOM'dan 1 aday cıkarmıyacaktır...

PS : Bunlar sadece benim sahsi dusuncelerimdir. Kimse yanlıs algılamasın ve baska tarafa cekmesin...
sana katılıyorum. exe güvenen türk oyuncu yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
altanyunus demiş ki:
asparagas haber :D

esprisi bile hoş değil artık bazı şeylere alışın nedir bu şeyler, önceden dünyada kimse bilmezken biz programları sizlere sunduk alayına virüslü dediniz biz temiz olduğunu ispat ettik sonrasında türkçeleştirdik başka yerden almışlardır dediniz logomuzu çaktık kimse bizden almasın diye artık devir değişti şimdi ise çok önemli bilgiler önce bize geliyor sonra tüm Dünyaya yayılıyor ispatıda basit ofis açıldığı zaman Türk GM seçildiği zaman bu yazdıklarımızı hatırlarsın kuzum ok :muck:

burası Dünyanın En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi haberin kaynağı burasıdır 8)

NOSTRA demiş ki:
ozy67 demiş ki:

sana katılıyorum. exe güvenen türk oyuncu yok.
bende katılıyorum sonuna kadar olsa olsa GameSultan'dan Bir Gm Olur...!!

Spare_

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
SILKROAD ONLINE ISTANBUL OFİSİ AÇILIYOR

Evet yanlış duymadınız Silkroad Online yani Joymax sonunda İstanbul ofisini açmaya karar verdi,
bize gelen bilgilere göre Joymax 1-2 ay içerisinde ofisin açılışını yapacak ve Türk oyunculara daha iyi hizmet verebilmek için çok farklı şekilde sistem kuracaklarmış.

Tahminlerime göre bir Türk GM düşünüyorlarmış bunu da bana sızan bilgilere göre Türk GM olarak beni seçmek üzereymişler.

Bizim için GM olmak önemli değil Joymax'e gidip elimizi uzatalım Türk oyuncularının sıkıntılarını anlatalım yeterlidir lakin GM [extraloob] olarak karşınızda beni görürseniz de hiç şaşırmayın 8)

Ps : bize sızan haberlere göre ofisin tahmini yeri : İstanbul Beşiktaş Barbaros Bulvarı :curtain:

Saygılarımızla,

Ovvvv :popcorn: O zaman Türkler Private Server açmakta zorlanmaya bilir madem ki Türk temsilcisi olacak onunla görüşülür ve destek alınır. :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Eger duydugun seyler gerceklesirse güzel olur.Ancak gerceklesecegine inanmıyorum.Cünkü daha önceden Sbot,iSro bot felan hepsi joymax tarafından kapatılıyor dediniz ve hala kullanıyorum.Yine premiumlar http://www.silkroadonline.net üzerinden kullanılabilecek dediniz (sanırsam 1.5-2 ay oldu) hala ortada birsey yok.. :rolleyes1: :popcorn:

Gençler noluyoruz ya herkes bir anda desteklerini çekti.Sizinki kıskançlıkmı ne artık.Programların cracklerini isterken sefasını sürürken iyidi ama.Ne çabuk unuttunuz saçma sapan konular açıpta abi şu programı bulun abi şu programın crackini yapın diye.Şimdide gelmiş yok olmaz olamaz bilmem ne carttu curttu.Sizinki resmen köprüden geçene kadar ayıya dayı demek olmuş..

Okan abi inş. hakettiğin mevkiye ulaşırsın :kalp:

Yukarı Alt