Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SILKROAD ONLINE ISTANBUL OFİSİ AÇILIYOR

Evet yanlış duymadınız Silkroad Online yani Joymax sonunda İstanbul ofisini açmaya karar verdi,
bize gelen bilgilere göre Joymax 1-2 ay içerisinde ofisin açılışını yapacak ve Türk oyunculara daha iyi hizmet verebilmek için çok farklı şekilde sistem kuracaklarmış.

Tahminlerime göre bir Türk GM düşünüyorlarmış bunu da bana sızan bilgilere göre Türk GM olarak beni seçmek üzereymişler.

Bizim için GM olmak önemli değil Joymax'e gidip elimizi uzatalım Türk oyuncularının sıkıntılarını anlatalım yeterlidir lakin GM [extraloob] olarak karşınızda beni görürseniz de hiç şaşırmayın 8)

Ps : bize sızan haberlere göre ofisin tahmini yeri : İstanbul Beşiktaş Barbaros Bulvarı :curtain:

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Bu duyumla beraber silkroad dünyası 2 3 yıl sonra çok farklı olacak gibi.

GreenPearL

Bilgiliyim
Yok Artık 8O Bu Kadarda Olmaz Okan abi :)) Hem Sen İstanbul'damı Oturuosun Abicik :))

Farkımız Kalitemiz.. Yakışır [GM]extraloob ^^

Kıskananlar çatlasın .. :twisted:

GreenPearL

Bilgiliyim
Bakın Demedi Demeyin Okan Abi Gm Olsun Bu Forumda Bi Mesaj Yazmazz :)) Sebebi Herkes Okan abi gold pls okan abi itemim yok abi bi silk atıversene :)))) :D:D:D

GreenPearL

Bilgiliyim
Titanyum-X demiş ki:
GM extraloob fakat hepiniz ( yalan sölemeyin ) 7/24 küfrediyonuz GM lere xD o nasıl olcak.
valla o nasıl olcak okan senin yerinde olsam olmazdm valla ne küfür yiceğin belli olmaz biz etmeyiz ama :)) dierlerini bilemem :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GM olacağım garanti değil olup olmamamdan bu aleme doymuş birisi olarak şu anda harbiden önemli değil tek istediğim joymax türkiye'ye özel ilgi göstermesi ve Türk insanının extraloob.com gibi bir sitede dünyanın en büyük sro sitesinde takılmasını ve herşeyi herkesten önce öğrendiklerini görmelerini istiyorum bu bizlere yetecektir.

Joymax'in sitesinde site adımızı yazdıracağız 8)

GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
GM olacağım garanti değil olup olmamamdan bu aleme doymuş birisi olarak şu anda harbiden önemli değil tek istediğim joymax türkiye'ye özel ilgi göstermesi ve Türk insanının extraloob.com gibi bir sitede dünyanın en büyük sro sitesinde takılmasını ve herşeyi herkesten önce öğrendiklerini görmelerini istiyorum bu bizlere yetecektir.

Joymax'in sitesinde site adımızı yazdıracağız 8)
wayy beee sonunda dünyanın oyunu joymaxin sitesinde adımız oluyor haa valla çok duygulandım cidden :kalp: :kalp: :buddha: :buddha: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titanyum-X demiş ki:
GM extraloob fakat hepiniz ( yalan sölemeyin ) 7/24 küfrediyonuz GM lere xD o nasıl olcak.

extraloob.com olarak tshirt'lerimizi giyip açılışa gidebiliriz nasıl olsa bana haberleri geliyor açılış gününü duyarım 10 kişi falan gider siyah çelenk bırakırız veya beyaz karanfil uzatırız beyaz güvercinler salarız ahahaha güzel olacak be harbiden :muck: :beer: :kalp:

GreenPearL

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Titanyum-X demiş ki:

extraloob.com olarak tshirt'lerimizi giyip açılışa gidebiliriz nasıl olsa bana haberleri geliyor açılış gününü duyarım 10 kişi falan gider siyah çelenk bırakırız veya beyaz karanfil uzatırız beyaz güvercinler salarız ahahaha güzel olacak be harbiden :muck: :beer: :kalp:
:kalp: :kalp: :buddha: :buddha: :buddha: bende balıkesirdeyim bende gelirim belki haber verirsen okan abi :starving:

Yukarı Alt