Kardesım tmm bunu yaptım su anakartıda guncellıyelım hiç güncellemedım yardımcı olur musun lütfen ?

Elin Deymişken sunuda yapıwer

Required Specification dediğini, minimal olarak düşünmek lazım. bunun altında oyun çalışmaz zaten :roll:

MoonLife ???? İşaretini Yeniden Wermeye Başladı Napıcam ? Yine Günceller mıın ekran kartını yada anakartı

ekran kartından kaynaklanmayabilir serverlar cok kalabalık (en azından benim olduğum server) ondanda oyundan atıyo bazen ?????* hatasıyla ama sen yinede tekrar güncelle

oncekı sayfalarda wardı benım pc nın ozellıklerı lutfen yıne werır mısın lınkı

Ya Lütfen Oncekındede Sen Bana Link Wermıstın Ben iç Bilmiyorum Lütfen yardım ET

Cok sagol ya ben de bu bolumu gormemıstım Runtime alıyordum delirecektım simdi senın soyledıklerını yapıyorumbitince inş oyundayım

A

Anonymous

Guest
bendede bu ??? hatayı werio bu güncelleştirmelerin hepsini yabıorm ama olmuo deli olcam kasıorm lag filan yok pc reset atıo :S weya bu ??? hatasını weriyo bi yardım plz

Yardım edın beyler bende start gelmıyor ??????????gelıyor tmm dıorum start hala gelmyıor ama slkroadın sıtesınede gırdım olmuyor bıde ben sadece sro clıent ve mp.pk2 yı ındırdım baska ındırılecek dosya varmı belkıde o yuzden acılmıyordr

beyler baana yardım edermısınız.Silkroad.exe tıklyıorum acmak ıcın oyunu ?????????? gelıyo bır suru sonra start gelmıyor napıcam

run tıme c vısual hatası var bende oyun %1 de kalıo sorunu çözen varmı ??????

- Resim Silinmiş.
bu hatayı bende alıyorum forum çok büyümüş tatıldeydım o yüzden dolasıp bulamadım çözen varsa yardım....şimdiden tşkler :thumbsup: :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt