Colin demiş ki:
Espio demiş ki:
awww çok güzel video hemen sabit konuya ekleyim extraokk
yerinin yanlıs oldugunu degilde güzel oldugunu sölemen beni şaşırttı detective Idea
Bu aralar ne zaman mesajını görsem mod. larımızı eleştiriyorsun bundan öncede bir glob. modumuza neden sabit konu olmadığını sormuştun. Burada modlarda insan ve görmemiş olabiliriz Ki video uzaktanda olsa eventle ilgili bilgi içerdiğinden updatele ilgili lütfen biraz daha dikkatli ol bu konuda. ki yanlışlık olduğunu düşünüyosan ihbar et butonunu kullanabilirsin mucX

Espio demiş ki:
Colin demiş ki:
Espio demiş ki:
yerinin yanlıs oldugunu degilde güzel oldugunu sölemen beni şaşırttı detective Idea
Bu aralar ne zaman mesajını görsem mod. larımızı eleştiriyorsun bundan öncede bir glob. modumuza neden sabit konu olmadığını sormuştun. Burada modlarda insan ve görmemiş olabiliriz Ki video uzaktanda olsa eventle ilgili bilgi içerdiğinden updatele ilgili lütfen biraz daha dikkatli ol bu konuda. ki yanlışlık olduğunu düşünüyosan ihbar et butonunu kullanabilirsin mucX
eleştiri degil uyarı ! Exclamation
burda senide glob mod'u da adminide uyarmaya hakkı var...diger konudada sabit olması gerekir dedim oldu gördügün gibi

Takma sen beni imzamdada yazdıgım gibiyim k.bakma SivRiDiL

siz beni takmayın zaten d.mod da olamadım sinirliyim :mrgreen: yapar yorumumu giderim leynnnnnnnn detective :lolmuch: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Colin demiş ki:
Espio demiş ki:
Oynayanların Update Hakkında Bir Fikir , Bilgi Sahibi Olması İçin Koyulmuş Yeri Burası Zaten...

ps: Alyx Vance 1 Uyarı Aldın...

Kemalist demiş ki:
Colin demiş ki:
Espio demiş ki:
Oynayanların Update Hakkında Bir Fikir , Bilgi Sahibi Olması İçin Koyulmuş Yeri Burası Zaten...

ps: Alyx Vance 1 Uyarı Aldın...
tmm

bak bu hoşuma gitti :santa:

konu nerden nereye gelmis yaw birakalim tartismayi guzel videolar var izleyelim bilgilenelim event başladımı Shocked höö diye kalmasın kimse perde

ayrica arkadaslar verildi mi bilmiyorum ama karsiniza cikacak yaratigin lvli asagidaki gibi olacak

Arena Level Range Monster Level Restricted Minimal Number
A 20~35Lv Average 25Lv 2 : 2
B 36~50Lv Average 45Lv 2 : 2
C 51~65Lv Average 60Lv 4 : 4
D 66~80Lv Average 75Lv 4 : 4

Yukarı Alt