BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
ewt arkadaşlar Silkroad Emulator programı cıkmıs ama henüz test asamasında ve süper özeliklere sahip
Arkadaşlar yüklemesi oldukça kolay ama sro_client i yedeklemenizi tavsiye ederim. dosyanın içindeki installer i calıstırın calısmırmadan önce data klasorunünün içindeki instal lerde bulunan clienti silkroad dosyasını atın ardından instaleri calıstırın bas sayfadaki gelen herşeye enter tusunu basın ardından Emulatoru acın ve normal şekilde silkroada girin
Linkler
İndirmek İçin Tıklayın

Bu Siteye Üye Olmanız Şart Tıkla
Özellikleri

1- GameGuard Bybass 100%

2- File Patcher 100%

3-Memory Injector 100%

4-Accounts on XML 50%

5-Item Extentions (On OTBM) 10%

bu gibi özeliklere sahip ama Test Asamasında Ve 2 Hafta Sonra Gerçek Emulator Cıkıcakmıs Şimdi BETA Versiyonu Ama Çalısıyor.

1- Gm Komutlarını Kulanabiliyorsunuz

2-Gm Gibi Banned Yapabiliyorsunuz

3- Gm nin Yaptıgı Tüm Herşeyi Kulana Biliyorsunuz.

4- Sanırım Oyuna Tektıkta Giriyormusunuz (Söylenti Kesin Degil KESİN DEGİL )

ScreenShot
-Resim Silinmiş.
Tarama Sonucu
-Resim Silinmiş.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
EMEGE SAYGI

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BeBeT0

Bilgiliyim
program cok güzel oyuna girdimi
gm panel acıcaksın kodları yapıcaksın adamın ismini yazıcaksın enter diceksin adam ortadan kayıp oluyor denedim ama sonra ne oluyor onu bilmioyrum ayrıca itemleri falan degiştirip sp falan ekliye biliyormussun yani gm nin yaptıgı her şey oyun kapalı iken oyuna girebiliyormussun buda söylenti yalan olabilir süper ozellikleri var kulanılır bence

BeBeT0 demiş ki:
gm panel acıcaksın kodları yapıcaksın adamın ismini yazıcaksın enter diceksin adam ortadan kayıp oluyor denedim ama sonra ne oluyor onu bilmioyrum ayrıca itemleri falan degiştirip sp falan ekliye biliyormussun yani gm nin yaptıgı her şey oyun kapalı iken oyuna girebiliyormussun buda söylenti yalan olabilir süper ozellikleri var kulanılır bence
kullanıcam virüs programım yok eger bişey oluursa yerim seni bebeto :lol:

BeBeT0

Bilgiliyim
aykutt demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
kullanıcam virüs programım yok eger bişey oluursa yerim seni bebeto :lol:
tarama sonucu düne ayit programı gece bulmustum tertemiz bir program benden şüphe etmeyin modlarda taratsın temiz oldugunu görürsünüz bence kullanın

ya bence bu yalan böyle bi program olsaydı gm ler olmazdı sonra oyunda ki herkes birbirini banlardı

Arkadaşlar böyle bi olay yok, tamamen server emulate olayı, yani kendi pc nizde server açıyosunuz, itemlerinizi playerlarınızı fln yönetiyosunuz,yani bir nevi counter-strike oynarmış gibi kendi serverınızda oynuyorsunuz.. Orjinal sro ya bağlanma, player banlama gibi bi olay yok yani..

Kurdum hepsini fakat hata veriyor açmıyo yeni server filan var ama olmuyo
kullanımı hakkında da bilgi verirsen işimize yarar prgrm.

Bu program için biraz mantık yürütmek gerekir.
1. Bu program olursa GM diye bişey kalmaz.
2. Bu program sayesinde herkes birbirini banlar.
3. Bu program olursa oyunda olmaz :lolmuch: extraokk
Bence hurafe sadece..

Yukarı Alt