Server
Flora
Takımı
Galatasaray

26 MAYIS 2010 SILKROAD ONLINE DÜNYA KUPASI ETKİNLİĞİ

Silkroad Online Dünya Kupası Etkinliği bizim etkinliklere çok benziyor.
26 Mayıs / 21 Temmuz süresince maçların tahminleri yapılacak ve kazananlara ödülleri verelecek.

Belki gelmez belki de bu şekilde yapılmaz, bekleyip göreceğiz.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaa joymax'te dünya kupası etkinliği düzenliyor tutarsa eminim seneye şampiyonlar ligini düzenlerler ahahah yıllarca ilk biz yaptık bu yarışmayı şimdi joymax EXL'yi mi takip ediyor nedir 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Umarım yapılır ki eğer olursa ödül yağar :P

Takımı kurun ben holigan olurum :lol:

5likten takım kurarız topla wariorları Arenada yaparız :D kap döner bıçaklarını gel :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla böyle bir etkinlik olsun ben meta ve hamza direk akarız diyorum 3 yıldır kendi çapımızda yapıyoruz eksiksiz olarak en deneyimli biziz ve kazanacağız hamza formalarımızı hazırla meta konçları getir afrikaya uzanıyoruuuzzzzzzzzzzz 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yanlız bayrak kısmında dikkatli bakarsanız olan bayraklara içlerinde Brezilya - Portekiz - Arjantin bayrakları sanki seçilmiş gibi. Hani PES 'te takım seçersin ya etrafında turuncu bir çerçeve var gibi geldi :P makara:

Toxicated demiş ki:
Yanlız bayrak kısmında dikkatli bakarsanız olan bayraklara içlerinde Brezilya - Portekiz - Arjantin bayrakları sanki seçilmiş gibi. Hani PES 'te takım seçersin ya etrafında turuncu bir çerçeve var gibi geldi :P makara:
Harbici he :think: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:

awww ben onu sadece brezilya'da gördüm alalala neden bu böyle diye düşünmüştüm demek ki 3 takımda varmış ilginç :roll: :think:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Baba adamların da favorileri var demek ki de Kore mi Japon mu bunlar kendi ülkelerini niye kare içine almamışlar, kendi ülkelerine güvenmiyorlar mı ? :dance:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
brasil
argentina
portegues

bunlara ispanyada eklenseydi tamam diyecektim ama bu üçünün de ortak noktası var aslında tasarımcı banko bunları tutuyor ve seviyor o yüzden şekil yapmıştır 8)

Yukarı Alt