çok saçma olur vede çokfena lag girer stn oyuna amıyo bde böle olursa eywah ben yapmazlar salaklık olur :)

Şimdi oyun sadece browserle oynanacaksa bu hem joymax için hem de online oyuncular için kötü olur.Çünkü oyunun (zaten tüm arkadaşlarımızın kanaati bu) kalitesi azalacaktır.Şimdi dediğim gibi sadece browser le oyuna bağlanılacaksa bu birçok soruna işaret.He browserin yanında yine eskisi yüklemeyle indirdiğimiz clientlerle bağlanılacaksa bunda herhangi bi sorun olmaz diye düşünüyorum.Ama tabi böyle olursa.Böyle olacağıda tartışma konusu.Bizim yapacağımız beklemek.Bakalım ne görecez :coffee:

bence güzel olur ve server kapasitelerinide arttırmak zorundalar ya da goldbotları kısmaları gerek . browserla oynamak istersek kalite düşük olabilir ama aynı zamanda clientle girişte çalışacağına göre kalite isteyen client açar yine şimdiki gibi ve gelen her türlü yenilik saçma olamaz aksi yorum yapanları bu özellik hayata geçtiği zaman göreceğiz bakalım :D

İyi hoş olurda şu browser bot çıkarsa ki kesin çıkacaktır işte o zaman yandık.Şimdi olan 100.000 bot olur o zaman 100.000.000 bot.Browser patlaması yaşanır.

Takımı
Galatasaray
DaRKWaTcH demiş ki:
İyi hoş olurda şu browser bot çıkarsa ki kesin çıkacaktır işte o zaman yandık.Şimdi olan 100.000 bot olur o zaman 100.000.000 bot.Browser patlaması yaşanır.
bkz.
firefox -> srofox
google chrome -> silkroad chrome
internet explorer -> silkroad explorer
:mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:
bkz.
firefox -> srofox

cool 8)

SarkoLata demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:
bkz.
firefox -> srofox
Hehehe ewet tam dediğiniz gibi olacak eğer böyle olursa :santa: :santa:

Gördüğüm kadarıyla joymax'ın amacı ne vb. şeyler yazmışsınız.
Sizce extraloob'un amacı ne?
Ben size söyleyeyim.Böyle yalan haberler açarak sizlerin siteye olan ilgisini arttırmak, konuya cevap vermek isteyenlerin üye olmasını sağlamak ve sitenin post sayısını arttırmak.Bu tür şeylere kanmamalısınız.Kim bilir şu anda Admin panelinde ooo ne kadar çok üye çektik, salaklara bak üye olup mesaj atıyolar hemende kanıyorlar.Bi kaçtane daha böyle haber bulmalıyız türünden konuşmalar geçiyordur.
Çok yazık, lütfen biraz daha iyi düşünün :sfff:

BlackSabbath demiş ki:
Ben size söyleyeyim.Böyle yalan haberler açarak sizlerin siteye olan ilgisini arttırmak, konuya cevap vermek isteyenlerin üye olmasını sağlamak ve sitenin post sayısını arttırmak.Bu tür şeylere kanmamalısınız.Kim bilir şu anda Admin panelinde ooo ne kadar çok üye çektik, salaklara bak üye olup mesaj atıyolar hemende kanıyorlar.Bi kaçtane daha böyle haber bulmalıyız türünden konuşmalar geçiyordur.
aynen katılıyorum.
kaynakça gösterin böle saçma bişe ilk defa burda duydum 10 mb lık oyun mu web tabanlı olsun

tr_vendetta demiş ki:
BlackSabbath demiş ki:
aynen katılıyorum.
kaynakça gösterin böle saçma bişe ilk defa burda duydum 10 mb lık oyun mu web tabanlı olsun
Şimdi beyler bunları ne maksatlı dediğinizi bilmiyorum ama site içersinde hele ki bu konuyu açan sitede bu şekil yargılayıcı konuşmanızı ben doğru bulmuyorum.Eğer bi konu açılıyorsa ne olursa olsun saygıyla karşılamasını bilmek gerekir.He bu konuyla ilgili şu denebilir en güzeli olaraktan.Bekleyip görecez.Ama bu derkende lütfen anlayışlı olalım ki site içersinde kendimizi kırıcı sözler duymayalım.(Okan bey kusura bakmayın bunları arkadaşlara demek benim haddime değil ama siz yorum yazana kadar ben kırgınlık olmasın diye yazayım dedim :curtain: )

Yukarı Alt