EmmaW

eğer siteye üye girişi yapıp sonra client otomatik açılma gibi bir sistem olursa soyulma olayları biter :) joymax login yerine ekran klavyesi koyarsa birde örnek olarak ing bankın giriş yerindeki gibi sayıların ve rakamların klasik yerlerinden her defada değişik durması bitirir hack olayını :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
browser tabanlı olmak + client ile oynamak + cep tel ile oynamak + psp ile oynamak + ipad ile oynamak.

bunların hepsi her türden kitleye ulaşmak içindir kimse bir yere kaçmasın ve bir şekilde kim ne kullanıyorsa o cihazla oyuna bağlanabilsin amacı ile yapılıyor ne yazık ki sizler bunu anlamıyorsunu ^^
Millet sanıyor ki sadece browser 'den oynanacak. Adamların derdi ne normal oyunu kaldırıp browser gibi saçma bişeye dönsünler durduk yere :lol: Her türlü oyunu oynama desteği sunuyorlar işte olay bu. İsteyen normal bugunku gibi oynar isteyen browser 'dan.

Yapmazlar ..
Nasıl yapıcaklar ?
2 - 3gb lık oyun nasıl browser oyunu olabilir ki çok saçma. Her siteye girişinizde 3gb indirmek mi istiyorsunuz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslankokb demiş ki:
Yapmazlar ..
Nasıl yapıcaklar ?
2 - 3gb lık oyun nasıl browser oyunu olabilir ki çok saçma. Her siteye girişinizde 3gb indirmek mi istiyorsunuz ?

kuzum şaka mısın sen sebebi 2-3gb indirmemen için browser tabanalı olacak diyoruz summer4: summer2:

Off. Ciddi mi bu ya? Lütfen şaka olsun! Zaten oyun glitch'ten geçilmiyor, bir de web tabanlı olursa yandık. Fakat bence öyle olmaz da şu anki Webzen - Archlord un olduğu gibi olur. Oyuna girmek için önce siteye giriş yapıyorsunuz, sitede Start Game'e tıklatınca launcher açılıyor. Öteki türlüsü akıllara zarar olur ya :S

Espio demiş ki:
ExcLusivE demiş ki:
Duyarlı bir oyuncu olarak soru sormak istiyorum :P
Web tabanlı olmasının ne gibi yararı olabilir? :think:
Ilk olarak sistem gereksinimleri buyuk ihtimalle normalden cok daha dusuk olacak, boylece acaba bilgisayarim kaldiracakmi dusuncesi olmayacak (bir wi-fi li otobuse binip laptop veya iyi bir netbookda sro ya girmek hayal olmaktan cikacak buyuk ihtimalle), ikinci olarak 1 gb lik dosya indirme derdi olmayacak su anda gorebildigim kadariyra, bunun disinda joymax in alacagi reklam gelirlerini gelecege yatirim olarak kullanacagini dusunmek yanlis olmaz.
E artık telefondan bile sroya girilirse halimiz nasıl olur.Preminum ile zor gireriz oyuna artık :))Gold botları azıtır..Neyse hayırlısı olsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl ki facebook'a artık cep telefondan giriliyorsa zaman içerisinde biz bile girebiliriz neden olmasın :P

Takımı
Galatasaray
aslankokb demiş ki:
Yapmazlar ..
Nasıl yapıcaklar ?
sen kafanı yorma canım yapar onlar :thumbsup:

Bence bu olay olmaz, saçma gibi geliyor. Ama e3 yeni bitti ve orada bayağı bir şaşırttılar bizi. E haliyle bu gayet tabi olabilir. 3 boyutlu bile gelirse şaşırmam artık :P

Takımı
Galatasaray
iphone için silkroad çıkarsa iyi olur he derste de oynarız xD

ExcLusivE demiş ki:
Anodyse demiş ki:
anlamadığım bi şey var. daha olmamış, kimsenin görmediği bi proje için neden herkes felaket tellallığı yapıyo? belki sadece browser destekli yapıcaklar evde istediğin gibi clientle giriceksin ama başka bi yerdesin pcde silkroad yok tak diye browserdan giriceksin. hep kötü yanından bakmaya gerek yok.
Haberi extraloob'dan alıpda olmayan birşey görmedim ben?
Felaket tellalığı değilde kardeş benim anlatmak istediğim tam olarak bütçenin bu saçma şeye ayrılması. "Oyunun kalitesi daha çok artabilirdi, oyuncu seviyesi yükselebilirdi, oyuncu kapasitesi yükselebilirdi, oyun içi iyileştirmesi olabilirdi, hiçbiri olmadı en büyük olay silk fiyatlarında indirime gidilebilirdi." diye düşünüyorum ben..
tamamen haklısın =) daha olmamış derken zaten olup olmamasından bahsetmedim bi olsun görelim nasıl olucak sonra herkes nasıl olduğu konusundaki yorumlarını yapsın demek istedim =)

oyunu browser destekli yapma konusunda düşündüklerine de kesinlikle bi şey demiyorum onlarda da haklısın. felaket tellallığı derken sadece başlığı okuyup sonra da ''eyvah silkroad bitti, ne demek browser destekli clientsiz olmaz, eğer o olursa oyunu bırakırım'' vs. vs tarzı yorumlar için söyledim. yani oyunun sadece browser oynanıcağını düşünenlereydi sözüm =)

Yukarı Alt