gold botları ne zaman kladırırlar arkadaşlar bıktım artık oyuna girememekten oyuna giriyorum bide gold botların gold kastıklarıda yok olduğu yerde mal mal duruyor hepsi soyulmuş bide eldorada da oynuyorumda bide karakoram daki gold botlar var afedersiniz mal demeyi pek sevmem ama kendi kedndilerine buff basıp duruyorlar olduğu yerde bıktım artık bu saçmalıklardan yine oyundan soğdum oyunu 2 yıl bıraktım oynamadım bu yüzden tam zevk almaya başlamışken oyundan yine aynı şey hertarafta gold bot var ne zaman biticek arkadaşlar bunlar.

ya bide okan sen niye mesajlarıma cevap vermiyorsun bu kadar ilgisizlik olmaz extraloob şu benim nicki değiştir artık okadar mesaj attım geri dönmedin hiç ayıp yani bu nicki 9a8f256f49 değiştir yerine TeK_KraL diye bir isim koyarsan sevinirim.

Anodyse demiş ki:
anlamadığım bi şey var. daha olmamış, kimsenin görmediği bi proje için neden herkes felaket tellallığı yapıyo? belki sadece browser destekli yapıcaklar evde istediğin gibi clientle giriceksin ama başka bi yerdesin pcde silkroad yok tak diye browserdan giriceksin. hep kötü yanından bakmaya gerek yok.
Haberi extraloob'dan alıpda olmayan birşey görmedim ben?
Felaket tellalığı değilde kardeş benim anlatmak istediğim tam olarak bütçenin bu saçma şeye ayrılması. "Oyunun kalitesi daha çok artabilirdi, oyuncu seviyesi yükselebilirdi, oyuncu kapasitesi yükselebilirdi, oyun içi iyileştirmesi olabilirdi, hiçbiri olmadı en büyük olay silk fiyatlarında indirime gidilebilirdi." diye düşünüyorum ben..

9a8f256f49 demiş ki:
ya bide okan sen niye mesajlarıma cevap vermiyorsun bu kadar ilgisizlik olmaz extraloob şu benim nicki değiştir artık okadar mesaj attım geri dönmedin hiç ayıp yani bu nicki 9a8f256f49 değiştir yerine TeK_KraL diye bir isim koyarsan sevinirim.
Nick değişimi için uygun biri olsan emin ol değişirdi, ilgisizlikle alakası yok. Herşeyi gerektiği gibi yapmalısın, konuya gir isteğini belirt ve bekle. Sana önerim :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
9a8f256f49 demiş ki:

mevsimi geçti geçmiyorum senden diye başlayan bir şarkı sözü var bildin mi :wink1:

extraloob demiş ki:
9a8f256f49 demiş ki:

mevsimi geçti geçmiyorum senden diye başlayan bir şarkı sözü var bildin mi :wink1:
Remix olanı var mıdır acaba? :mrgreen: summer1: summer5:

ExcLusivE demiş ki:
9a8f256f49 demiş ki:
Nick değişimi için uygun biri olsan emin ol değişirdi, ilgisizlikle alakası yok. Herşeyi gerektiği gibi yapmalısın, konuya gir isteğini belirt ve bekle. Sana önerim :wink1:
konuşurken kelimelerine dikkat et uygun biri olsan ne demek beni daha tanıamdan o nicke bakıpda kafandan eleştirmeye hakkın yok

9a8f256f49 demiş ki:
ExcLusivE demiş ki:
9a8f256f49 demiş ki:
konuşurken kelimelerine dikkat et uygun biri olsan ne demek beni daha tanıamdan o nicke bakıpda kafandan eleştirmeye hakkın yok
Şaka mısın arkadaşım sen ? :mrgreen: Ben eğer üyeliğin nick değişmeye uygunsa değişir demek istedim burda kimseyi herhangi bir konuda yargılamıyorum. Gördüğün gibi nick değişimi şuanlık uygun değilmiş, sezonu kapanmış bunu anlatmak istedim :muck: :kalp:

çok kötü olucak browserdan oynayanlar için her gün o kadar grafik pc yüklenirse kotanız uçar çok daha kötü olur ve evet kalite çok düşer bence gereksiz.Boşuna çabadan başka birşey değil.

Kemalist demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
İmkansız
Dünya üzerinde böyle bir uygulama yok browser tabanlı hiç bir oyunun içeriği grafiği böyle olamaz kaldırmaz.
Dünyadan haberin yok demekki . icanfootball ve bir çok oyun br launcher olarak açılıyor.

Browser tabanlı derken tutup internet explorer üzerinden oynamayacaksınız.Launcher browser üzerinden olacak , kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz başlat butonuna tıkladığınızda client açılacak.Artık bir çok oyun bunu kullanıyor , bu yolla hile ve benzeri şeyler engellenirken kullanıcıları ana siteye daha çok bağlıyor.
Omg joymax bota karşı , hile olarak görüyor yani şimdi browser gelirse bot kalkarmı sin: summer4:

ALpique demiş ki:
Kemalist demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
İmkansız
Dünya üzerinde böyle bir uygulama yok browser tabanlı hiç bir oyunun içeriği grafiği böyle olamaz kaldırmaz.
Dünyadan haberin yok demekki . icanfootball ve bir çok oyun br launcher olarak açılıyor.

Browser tabanlı derken tutup internet explorer üzerinden oynamayacaksınız.Launcher browser üzerinden olacak , kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz başlat butonuna tıkladığınızda client açılacak.Artık bir çok oyun bunu kullanıyor , bu yolla hile ve benzeri şeyler engellenirken kullanıcıları ana siteye daha çok bağlıyor.
Omg joymax bota karşı , hile olarak görüyor yani şimdi browser gelirse bot kalkarmı sin: summer4:
hiç kalkarmı bot yapımcıları açmı gezsin farmvilleye geldigi gibi bir bot gelir. :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
browser tabanlı olmak + client ile oynamak + cep tel ile oynamak + psp ile oynamak + ipad ile oynamak.

bunların hepsi her türden kitleye ulaşmak içindir kimse bir yere kaçmasın ve bir şekilde kim ne kullanıyorsa o cihazla oyuna bağlanabilsin amacı ile yapılıyor ne yazık ki sizler bunu anlamıyorsunu ^^

Hele deyin baan bot çalısacak mı browser tabanlı deyonuzda bottan bır haber var mı gardaslar ?Ya bundan dolayı botları ne kadar sure kullanamayız ya da temellı ?

Yukarı Alt