LionShout demiş ki:
SultibaC demiş ki:
joymax gine bizi düşünmüş çok ii olur bu browser gelise alırım yanıma mini laptopumu takarım wınımı istedegim yerde istedigim şekilde baglarınırım oyuna bu çok güzel olacak düşünsenize vapura binmişsiniz karşıya geceksiniz vapurla oturmusunuz açmışsınız laptopunuzu deniz ayakalarınızın altında bide lord kesdiginizi düşünsenize açıkcası çok zevkli olur inş gelirde bu zevki yaşarız. :starving: :mrgreen:
bro VINNN varsa yine kesersin lordu browser olmasına gerek yokki illa :mrgreen:

hem belki lord çıkmıcak sen vapurdayken :headbang: :mrgreen:
renkler ve zevkler tartışılmaz bro benimki sadece bi hayal den ibaret olsa süper olur :mrgreen:

LionShout demiş ki:
SultibaC demiş ki:
joymax gine bizi düşünmüş çok ii olur bu browser gelise alırım yanıma mini laptopumu takarım wınımı istedegim yerde istedigim şekilde baglarınırım oyuna bu çok güzel olacak düşünsenize vapura binmişsiniz karşıya geceksiniz vapurla oturmusunuz açmışsınız laptopunuzu deniz ayakalarınızın altında bide lord kesdiginizi düşünsenize açıkcası çok zevkli olur inş gelirde bu zevki yaşarız. :starving: :mrgreen:
bro VINNN varsa yine kesersin lordu browser olmasına gerek yokki illa :mrgreen:

hem belki lord çıkmıcak sen vapurdayken :headbang: :mrgreen:
renkler ve zevkler tartışılmaz bro benimki sadece bi hayal den ibaret olsa süper olur :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BrotherHood demiş ki:
İmkansız
Dünya üzerinde böyle bir uygulama yok browser tabanlı hiç bir oyunun içeriği grafiği böyle olamaz kaldırmaz.
Dünyadan haberin yok demekki . icanfootball ve bir çok oyun br launcher olarak açılıyor.

Browser tabanlı derken tutup internet explorer üzerinden oynamayacaksınız.Launcher browser üzerinden olacak , kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz başlat butonuna tıkladığınızda client açılacak.Artık bir çok oyun bunu kullanıyor , bu yolla hile ve benzeri şeyler engellenirken kullanıcıları ana siteye daha çok bağlıyor.

browser mı?? saçmalık oLur bnce oyndan zevk almam şahsen..... kalite düşer..... Lanet oLsn :(
ayrıca daha çok hile çıkar diye düşünüyorm launch. girsende çabk kırılır bnce ne ßiLm :S sonuçta web tabanlı oLucak hackerlar iş başna geçer :S

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
Kemalist demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
İmkansız
Dünya üzerinde böyle bir uygulama yok browser tabanlı hiç bir oyunun içeriği grafiği böyle olamaz kaldırmaz.
Dünyadan haberin yok demekki . icanfootball ve bir çok oyun br launcher olarak açılıyor.

Browser tabanlı derken tutup internet explorer üzerinden oynamayacaksınız.Launcher browser üzerinden olacak , kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz başlat butonuna tıkladığınızda client açılacak.Artık bir çok oyun bunu kullanıyor , bu yolla hile ve benzeri şeyler engellenirken kullanıcıları ana siteye daha çok bağlıyor.
İşte millet tutupta ie gibi tarayıcı üzerinden oynayacağız zannediyor :curtain:

ALpique demiş ki:
Adamlar batmayamı çalışıyor anlamıyorum bu kadar saçmalıkmı olur sin: kaç sene böyle oyadık oyunu memnun olmasak brakırdık ki adamların kalkıstıgı işe bak . Gidelim farm ville oynıyalım daha iyi Firefox üzerinden silkroad düşünsenıze iğrençlik abidesi.
Arkadaşa katılıyorum, Joymax'ın her halini gördükde bu kadar saçmaladığına bende ilk kez şahit oluyorum. Bu yöntemdeki amaçları önemli tabii eğer ki illegal yolları engelliyicekse neden olmasın. Ama ben inanıyorum ki yine her türlü illegal yöntem ortaya çıkıcaktır. Joymax bunu neden yapıyor bilmiyorum ama gittikçe batıyor. Yenilik yenilik dedik önümüze gelene bak. Ona yapıcağın yatırımlar yerine aç 5 tane yeni server olsun bitsin arkadaşım. O kadar heyet var kurul var saçma saçma kararlar veriyolar adamın canını sıkıyolar.

anlamadığım bi şey var. daha olmamış, kimsenin görmediği bi proje için neden herkes felaket tellallığı yapıyo? belki sadece browser destekli yapıcaklar evde istediğin gibi clientle giriceksin ama başka bi yerdesin pcde silkroad yok tak diye browserdan giriceksin. hep kötü yanından bakmaya gerek yok.

Yukarı Alt