Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE BROWSER TABANLI OLACAK!

Silkroad Online 2010 yılının son çeyreğinde web tabanlı browser oyunu olmak üzre ilk adımlarını atmış bulunmaktadır.
Bu bağlamda artık browser ile kolayca oynayabileceğiz. XS Yazılım ile yaptıkları anlaşma gereği 2010 yılının sonlarında bunu yayınlamayı planlıyorlar.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Web Sro nun disinda , 2 farkli browser oyununda daha Joymaxi gorecegiz yakin zamanda, beni cidden heyecanlandirdi bu haberler :starving:

Duyarlı bir oyuncu olarak soru sormak istiyorum :P
Web tabanlı olmasının ne gibi yararı olabilir? :think:

ExcLusivE demiş ki:
Ilk olarak sistem gereksinimleri buyuk ihtimalle normalden cok daha dusuk olacak, boylece acaba bilgisayarim kaldiracakmi dusuncesi olmayacak (bir wi-fi li otobuse binip laptop veya iyi bir netbookda sro ya girmek hayal olmaktan cikacak buyuk ihtimalle), ikinci olarak 1 gb lik dosya indirme derdi olmayacak su anda gorebildigim kadariyra, bunun disinda joymax in alacagi reklam gelirlerini gelecege yatirim olarak kullanacagini dusunmek yanlis olmaz.

Oyunun kalitesi düşecek :( Oyuna Harcanan Paralar azalacak bence daha kötü olcak

Espio demiş ki:
ExcLusivE demiş ki:
Ilk olarak sistem gereksinimleri buyuk ihtimalle normalden cok daha dusuk olacak, boylece acaba bilgisayarim kaldiracakmi dusuncesi olmayacak (bir wi-fi li otobuse binip laptop veya iyi bir netbookda sro ya girmek hayal olmaktan cikacak buyuk ihtimalle), ikinci olarak 1 gb lik dosya indirme derdi olmayacak su anda gorebildigim kadariyra, bunun disinda joymax in alacagi reklam gelirlerini gelecege yatirim olarak kullanacagini dusunmek yanlis olmaz.
Ow shit.. Bana fazla bir yararı dokunmuyor demekki :P Yararı olanlarda olabilir.
Teşekkür :muck: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bot nasıl olacak onu düşünüyorum, Farm Wille mi ne varya Face 'de onun botu gibi bişey mi çıkar bu sefer :P

Ayrıca herkes Browserden oynayacak diye bir şart yok ki, isteyen aynen bugunku oynamasında devam edebilir sanırım :curtain:

3 gün sürmez oyuncuların yarısını kaybeder bence charları şimdiden satın

Toxicated demiş ki:
Bot nasıl olacak onu düşünüyorum, Farm Wille mi ne varya Face 'de onun botu gibi bişey mi çıkar bu sefer :P

Ayrıca herkes Browserden oynayacak diye bir şart yok ki, isteyen aynen bugunku oynamasında devam edebilir sanırım :curtain:
hah! summer1: bak bu güzel olur işte :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
keşke browser tabanlı olsa da sağda solda cart diye sro'ya bağlanabilsek açıkcası heyecanla bekliyorum bir browser tabanlı oyun kurdu olarakdan deli action'lar yaparım bunun açıkları da farklı olur yeni bot gelir farmville gibi çok action katacaktır eminim, evde client ile dışarıda browser ile muhteşem :starving:

Yukarı Alt