u_ka_ demiş ki:
BaSKiN demiş ki:
vahset09 demiş ki:
eskıden botmu varmıs kardesler ya beleş kasılmaya alışanlar konusmus hep.eskıden el emegı oldu ıcın car fıyatları hakkını verıodu ama sımdı nerde adam 300tl masraf yapıo urasıo o carı 300e gerı satamıo eet eskıden kervan vardı eskı oyuncular bılır silkroadın oyun ıcerıği ticarete dayalı bır oyundu ve cokta zevklıydı herkez 300 500k kzanmak ıcın kervanla urasırdı guzel macera olurdu sımdı oyun asıl konusundan cıktı bambaşka yerlerde benım gıbı 2003ten berı oynayan bu oyunu soledıklerıme hak verecektır.silkroad artık para tuzagından baska bıse deıl.
+++ :thumbsup:

vahset09 demiş ki:
eskıden botmu varmıs kardesler ya beleş kasılmaya alışanlar konusmus hep.eskıden el emegı oldu ıcın car fıyatları hakkını verıodu ama sımdı nerde adam 300tl masraf yapıo urasıo o carı 300e gerı satamıo eet eskıden kervan vardı eskı oyuncular bılır silkroadın oyun ıcerıği ticarete dayalı bır oyundu ve cokta zevklıydı herkez 300 500k kzanmak ıcın kervanla urasırdı guzel macera olurdu sımdı oyun asıl konusundan cıktı bambaşka yerlerde benım gıbı 2003ten berı oynayan bu oyunu soledıklerıme hak verecektır.silkroad artık para tuzagından baska bıse deıl.

bak bi geri bende demiştim aynısını... :D

ama hakkatende böyle. biz 300-500k için 1saat kervan çekerdik. eski sınıfımda çoğu kişi oynardı. hunterlar traderlar. 8-9 kişi party fullenirdi ama arkadaşlar genede yardımcı olup hunter lvli fln kasarlardı. şimdi kervan göremiyorum açıkçası...

sekil17 demiş ki:
MainMagic demiş ki:
quaressma demiş ki:
Herşey güzell gold botlar kasamıo serverlar gne dolu sayılır ama söle bişe war herkez gold botlar kalksın dio ama artık bu oyunu 2-3 yıllık we daha az playerlar oynuo genelde para nasıl kasılır blmıo 60-70 capta 200-300k için laf .... dw guıldmande eskı playerlar ne dmk istedgmı anlıcak we görceksınız gold botları yenıden arıcaksınız cunku gold çekmeye bende dahil herkez çook alıstı :D
Oh daha iyi oyunda paranın değeri.GBotlar yüzünden çarların fiyatı düşük oluyo.Parayı taxilerde falan kazanırsın ama çarını sattığında fazla paraya satamazsın.
O 70 lvl sınırındaki çarlar şimdiki 110 lvl çarlardan daha pahalıya gidiyodu
Taxiye Gelecek Adam GOLD u nerden bulacak ? :D Taxide para kazanirsin diyonda taxideki elemanlar genelde bol bol gold çeken arkadaslar.
Pet yerdeki goldlarla günlük 2-3 m kazandırıyo en az.İtemlerden gelen parayıda ekler girer bir taxi ye.Gold pahalı olduğu zamanlar taxiye öyle giriyoduk ve parti fulleniyodu.Gold bol olduğu için itemler para etmez oldu şimdi daha yüksek fiyattan alıcı bulur.
Kısacası gold bulursun arkadaşım yeterki goldbotlar tarihe karışsın

MainMagic demiş ki:
Kısacası gold bulursun arkadaşım yeterki goldbotlar tarihe karışsın
Sen ve bnenim gibiler itemlere + ve blue basıp satıyor. Ondan kazanıyoruz.
Yakında millette gold olmayınca görürüz elimizde kalanları.

EliteTurk

Aileden
Aslında pekde iyi olmadı normal player ler oyunda kervan job war vs yaparken bi bakıyorsun karşına 140 Lvl 1 hit çeken şeyler çıkıyor bu kesin bir çağre değil.. summer7:

Ps: Gold fiyatları yakında sitelerde %75 artıcaktır. :detective:

LegendMaster demiş ki:
Aslında pekde iyi olmadı normal player ler oyunda kervan job war vs yaparken bi bakıyorsun karşına 140 Lvl 1 hit çeken şeyler çıkıyor bu kesin bir çağre değil.. summer7:

Ps: Gold fiyatları yakında sitelerde %75 artıcaktır. :detective:
Çok zevkli yahu :D, bi rogue birde warior charım vardı, birini arkadaş girdi birine ben, 11dg adamları o mobların üstüne itip öldürtüyoruz :D nese: nese: nese: Bu gidişle Server Greece'te samarkand bizimdir :byes: nese: nese: nese:

Joymaxtan şu ana kadarki en yaratıcı çözüm iyi akıl etmişler güzel fikir ..kurnaz zeka.. yaratıcı proje.. mükemmel uygulama..

yalnız yorumlara bakarsak aşırı derecede serverlara koymuşlar orası kötü olmuş kervan çekmek vs. işler biraz meziyetli olacak.

gold fiyatları artacagı kesin ama o parayla gold alanların tembelliğe alısanların sorunu. 3 4 senedir oynarım bu oyunu silk ve bottan baska bişey almadım, şu an itibariyle elimde 3 çar var 3 kerede soyuldum tertemiz kaldım yerden çöp toplamayla botla gene g.tü topladım yardım almadan gold almadan, çarları silkelesem en az 10b gold çıkarırım saga sola hibe ettiğim en az 5b gold hariç. millet nasıl gold yetiremiyo anlamıyom. her zaman çarları bikac lvl düşük canavarlarda kasmaya bırakıyom pet yok yerden bolt arrov pil hariç herşeyi bot elle petsiz topluyo işe yaramicekleri otomatik npc satıyo sıfıra sıfır pot parası yetiyo, itemler elixirler stoneler degerli tabletler + kar kalıyo(bu malları 7/24 bir stal carında satmak daha karlı, item işleyip satmakdan). işime yaramayan stalda zor satılan ne varsa direk npc satıyom bu şekilde normal bir günde 10m den aşşa gold kazanmıyo bir çar, işe yarar mallarlada iyi itemleri mesela tabletlerle stonelerle elixirlerle işleyip satıyom haftada bir tane +5 fb item kesin yapılıyo hiçbişey satın almadan yerden bulduğun mallarla onuda sattınmı 100 200m den gold birikiyo. tabi bu olay burda anlattığım kadar kolay olmuyo sabır işi, hemencecik lvl geçeyim sox nova set düzeyim fantazi yapayım dersen gold satan sitelerin yolunu tutarsın.

CaRTMaNN demiş ki:
Fena oldu bu cok fenaa :D
sbot kullanıyorsan sorun cıkmaz ama goldbotlar artık rahat davranamazlar joymax beni şaşırttı :coffee:

kaos77 demiş ki:
gold fiyatları artacagı kesin ama o parayla gold alanların tembelliğe alısanların sorunu. 3 4 senedir oynarım bu oyunu silk ve bottan baska bişey almadım, şu an itibariyle elimde 3 çar var 3 kerede soyuldum tertemiz kaldım yerden çöp toplamayla botla gene g.tü topladım yardım almadan gold almadan, çarları silkelesem en az 10b gold çıkarırım saga sola hibe ettiğim en az 5b gold hariç. millet nasıl gold yetiremiyo anlamıyom. her zaman çarları bikac lvl düşük canavarlarda kasmaya bırakıyom pet yok yerden bolt arrov pil hariç herşeyi bot elle petsiz topluyo işe yaramicekleri otomatik npc satıyo sıfıra sıfır pot parası yetiyo, itemler elixirler stoneler degerli tabletler + kar kalıyo(bu malları 7/24 bir stal carında satmak daha karlı, item işleyip satmakdan). işime yaramayan stalda zor satılan ne varsa direk npc satıyom bu şekilde normal bir günde 10m den aşşa gold kazanmıyo bir çar, işe yarar mallarlada iyi itemleri mesela tabletlerle stonelerle elixirlerle işleyip satıyom haftada bir tane +5 fb item kesin yapılıyo hiçbişey satın almadan yerden bulduğun mallarla onuda sattınmı 100 200m den gold birikiyo. tabi bu olay burda anlattığım kadar kolay olmuyo sabır işi, hemencecik lvl geçeyim sox nova set düzeyim fantazi yapayım dersen gold satan sitelerin yolunu tutarsın.
Aynen dediğin gibi yapıyorum.Çar bi yandan kasıyo diğer çarda satıyo.Yalnız 3 tane çara çıkan elixirler, itemleri, stoneleri tek çarla nasıl satabiliyon.Ben tek çara düşenleri zor satıyom

GNR

rank8
Acıkcası bunun normal playerlara bir iyilik oldugnu dusunmuyorum serverler suan pupulated ancak 1 script ile yol rahatca degistirilebilir ve mob bosa konulmus olur. ayrıca benim dusunceme gore gb ler belli bir lvl den sonra banlandıgı icin gblere ozel bir dlvl service olabilir joymax bu soz konusu para ise ruhunu satabilir
gold fiyatları ins. %34892983528759 artar :) yeter artık 1b cop muhamelesi goruyor oyunda rezillik

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
Acıkcası bunun normal playerlara bir iyilik oldugnu dusunmuyorum serverler suan pupulated ancak 1 script ile yol rahatca degistirilebilir ve mob bosa konulmus olur. ayrıca benim dusunceme gore gb ler belli bir lvl den sonra banlandıgı icin gblere ozel bir dlvl service olabilir joymax bu soz konusu para ise ruhunu satabilir
gold fiyatları ins. %34892983528759 artar :) yeter artık 1b cop muhamelesi goruyor oyunda rezillik

evet joymax bile silkroad online için en kıymetli itemin değeri max. 1b gold derken buna uyulmaması çok acı.

Warden_

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:

evet joymax bile silkroad online için en kıymetli itemin değeri max. 1b gold derken buna uyulmaması çok acı.
+1905.doğru söze birşey denmez :beer:

Yukarı Alt