Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE BATTLE ARENA'ya NASIL GİDİLİR ?

Silkroad Online 31 Ağustos 2010 update'yle beraber gelen yenilikler şunlardır ;

- Resim Silinmiş.

Battle Arena'ya Nasıl Kayıt Olunur ve Gidilir ? Şehirlerde ki teleport'un yanında ki Arena Manager'den kayıt olunuyor ve gidiliyor.
Battle Arena Saat Kaçta Başlar : 03:15 ~ 03:55/15:15 ~ 15:55 (Silkroad Yerel Saati) – 21:15 ~ 21:55/21:15 ~ 21:55 (Türkiye Saati)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Battle Arena giriş saatleri eklenmiştir.

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
extraloob demiş ki:

- Resim Silinmiş.

Battle Arena'ya Nasıl Kayıt Olunur ve Gidilir ? Şehirlerde ki teleport'un yanında ki Arena Manager'den kayıt olunuyor ve gidiliyor.
Battle Arena Saat Kaçta Başlar : 03:15 ~ 03:55/15:15 ~ 15:55 (Silkroad Yerel Saati) – 21:15 ~ 21:55/21:15 ~ 21:55 (Türkiye Saati)

- Resim Silinmiş.

/ Battle Arena giriş saatleri eklenmiştir.
Yanlış yazmışsın admin

Türkiye saati ile 9:15 - 9:55 arası kayıt vakti // 10:00 da savaş başlar.

21:15-21:55 arası kayıt vakti // 22:00 da savaşlar başlar
Günde 2 kere . . .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

- Resim Silinmiş.

Battle Arena Saat Kaçta Başlar : 09:15 ~ 09:55 / 21:15 ~ 21:55 (Türkiye Saati)

- Resim Silinmiş.

/ Battle Arena Saat Kaçta Başlar : 09:15 ~ 09:55 / 21:15 ~ 21:55 (Türkiye Saati)

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
brkcbbr demiş ki:
Bnim bimediğim bu batle arenaya herkes gidebilcek mi her lv???

evet herkes lvl aralığına göre gruplanacak ve savaş başlayacak.
Peki bu level aralığı olayı neye göre değişicek.
Mesela normal eventde bir bakıyorsun party'de var 95Lv adam bir bakıyorsun diğer party'de var 110FF adam :?:

mesutuzelli demiş ki:
tam belli değilmi ? dostum ben yalanmı söylüyorum ?
dostum senin msj sayın az yani dünkü çocuk gözüyle bakıyolar bu sitede o yüzden verdiğin bilgiler yalan yanlış olarak değerlendiriliyor
bende gecenlerde isro dc sorununu çözdü gözünüz aydın diye bi haber verdim maksat millet 1-2 günde olsa girsin kassın o kadar süre boşa gitti dedim bi tane mod (Guathema ismi bu) benim için :

"" kimse indirmesin pls hep bu olumlu haberler yeni ,üyeliklerden geliyor acaba neden ?"""

şeklinde yorum yaptı işin garibi verdiğim link isronun kendi sitesindeki link yani biyere yükleyip te verdiğim bi link te değil

al buda bahsettiğim bölüm http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=215896&start=0

yani burda bi haber vereceksen önce gideceksin eğlence bölümünde abuk subuk msj lar yorumlar yapacak ( boş vaktimiz çok ya ) şöle bin 2bin arası bi msj sayın olacak o zaman ne desen doğru olur.
böle güzel bi site ""yiğidi öldür hakkını yeme"" demişler bizde böle ama gel gör yapılan muamele diyecek bişiy bulamıyorum .........

Bu Battle Arena'ya kaydoluyorum (her seferinde tekrar tekrar) kayıtlısınız diyo ama 3 kez oldu Battle Arena'ya atmadı acaba nerde yanlış yaptım :(

ExcLusivE demiş ki:
Bu Battle Arena'ya kaydoluyorum (her seferinde tekrar tekrar) kayıtlısınız diyo ama 3 kez oldu Battle Arena'ya atmadı acaba nerde yanlış yaptım :(
3 kere olmadı ztn battle arena :S bi dün akşam bide 10 da bşlick

Yukarı Alt