Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE BATTLE ARENA VE YAZ ETKİNLİĞİ

- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
İnstall enabler la ilgil bilgisi olna var mı bende en son v1.255 var dı da yenisi lazım yardımcı olursanız sevinirim :)

Takımı
Galatasaray
18:80 yazmışlar :lol:
Acaba tam olarak ne veriyor hayalet avı

hunterumit demiş ki:
karışık bi sistem:S
benim yazdığıma diyosan aslında karışık deil eğer legendi indirmek istemiosan bu programı açıosun ordan dosya seçme bölmü çıkıyor silkroadın eski kurma dosyasına ayarlayınca yenisini açıyor onu yklüyor.
hatta googlea "sro install enabler" yaz ordan 8nci başlığa gir orda daha açıklayıcı yani sroyu tekrar indrmeye gerek bile kalmıyor

Resta demiş ki:
hunterumit demiş ki:
karışık bi sistem:S
benim yazdığıma diyosan aslında karışık deil eğer legendi indirmek istemiosan bu programı açıosun ordan dosya seçme bölmü çıkıyor silkroadın eski kurma dosyasına ayarlayınca yenisini açıyor onu yklüyor.
hatta googlea "sro install enabler" yaz ordan 8nci başlığa gir orda daha açıklayıcı yani sroyu tekrar indrmeye gerek bile kalmıyor
yhoq battle arena girşi fln diorm

ne battle arena işini ne de ghost etkinliği işini çözemedim. başvuru saatleri sitesinde yayınlanmış ama o sürede gidiyorum yine de kabul etmiyor. ayrıca bissürü soket gelmiş, coinle takı alma falan gelmiş. sro eski basitliğinden uzaklaştı bizde eski basit haline alıştık karmaşık geliyor şimdi :D

BaZinGa demiş ki:
ne battle arena işini ne de ghost etkinliği işini çözemedim. başvuru saatleri sitesinde yayınlanmış ama o sürede gidiyorum yine de kabul etmiyor. ayrıca bissürü soket gelmiş, coinle takı alma falan gelmiş. sro eski basitliğinden uzaklaştı bizde eski basit haline alıştık karmaşık geliyor şimdi :D
aynen

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oyun gayet basit extra birşey yok ki 2 tane npc eklenmiş öyle düşünün.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
baatle arenaya günde 2 kere giriliyor ;

09:15 / 09:55
21:15 / 21:55

aslında saatleri çok kötü gece kuşları ne yapacak :P

Valla yeni arene sayesinde 2 hafta içinde 101 nova yüzükler kazanma şanşımz var.Ne mutlu nova yüzk alabilene:D

Yukarı Alt