Her gittiğim dimension 1 gradede 2 yada 3 tane düşüyor puhaha süper yaa 2 2 gidiyoruz 1 kerede 4 yada 5 talisman :mrgreen: 1 wizard+1 wariror warriorla ver buffları geç wizarda bam bam indir ölünce resle ohhh kebap :mrgreen:

Elder Staff Çok Zor mu Düşüyor ..? Konsinyede Buldum 1 Tane Ama 200 M..!

8/3şimdilik... Yeni başladım görevi yapmaya... Ama güzel güzel =) 64Sosun yakar :P

Bildiğim kadarıyla Spell Paper ve Elder Staff zor düşüyor...

8/5 oldu şimdik :P

Geriye kaldı Dull Kicthen Knife, Spell PAper ve düşürmesi bela olan Elder Staff :twisted:

şimdi ben yeni bi çar açtım 32 lvl de henüz. Togui köyü talismanlarını toplıyım dedim ama Spell paper ve elder staff için 150-200 er milyon istiyorlar. 400m ye 8D sun silah alırım zaten ne diye uğraşayım ki talismanla falan. Ayrıca sadece bu ikisi kaldı onlar dışında setim tamam. Bunlar neden bu kadar pahalı bilen var mı ve bu talisman görevlerini bir kere alabiliyoruz değil mi

Teşekkürler...

KOSOVALI demiş ki:
şimdi ben yeni bi çar açtım 32 lvl de henüz. Togui köyü talismanlarını toplıyım dedim ama Spell paper ve elder staff için 150-200 er milyon istiyorlar. 400m ye 8D sun silah alırım zaten ne diye uğraşayım ki talismanla falan. Ayrıca sadece bu ikisi kaldı onlar dışında setim tamam. Bunlar neden bu kadar pahalı bilen var mı ve bu talisman görevlerini bir kere alabiliyoruz değil mi

Teşekkürler...
evet görev bir kere alınabiliyor...

O kadar pahalı olmasının sebebi en zor düşen iki talisman olması ki bende de onlar eksik... ikisinde 200m diyorlar... ama stallarda herşeyi sıfır 64sosun silahlar 220-240m civarı... biraz para kasıp staldan almak daha ideal bence... :nod:

acaba 6 - 7 Dg sun görevide varmı ?? varsa nerden alınıyo yardımcı olurmsuınuz bende 51-59 kayıp dünya taşı var şuan 24 lvlim görevi şimdiden alabilirmiyim.. Görevi almadan girersem ne çıkıyo .. yardımcı olun pls

Yukarı Alt