Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad Online 2 Yenilikleri

Silkroad Online 2 Geliyor Başlıklı Eski Haberimiz

Daha önce ki konumuzda Silkroad Online 2 geliyor demiştik artık bu işlemler hız kazandı ve geliyor.
Sizce Silkroad Online 2 içerisinde bulunacak ve bulunmasını istediğiniz geleceğini tahmin ettiğiniz yenilikler neler olmalıdır ve olacaktır 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LvL Range 120 falan olsa ve islam vs gibi sabırsızlıkla beklediğimiz yeniliklerle orada karşılaşsak harika bir süpriz olur bence :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro'da ki charımı oraya aktarmak istiyorum lvl 100 yapmışım onca para vermişim hoş free2play söz hakkımız yok :/

eğer charlarımızı sro2 ye aktarma şansımız olacaksa hiç düşünmeden sro1 de kalırım en azından çoğu kişi oraya geçer ve serverlar boşalır.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Aktarma olmayacakta charları bide ilerde SRO-I kaparlarsa o zaman kötü olur .. sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro 1 kapanmaz aynen devam eder lakin charı aktaramazsak çıplak olarak işte o kötü olur :/

extraloob demiş ki:
sro 1 kapanmaz aynen devam eder lakin charı aktaramazsak çıplak olarak işte o kötü olur :/
çıplak olarak aktarma olsa ne olacak ki sonuçta o kadar para verip gold alıyoruz o goldlarla da item alıyoruz 100 lvl charım çıplak olarak sro2 ye geçse haydaa şimdi onun için tekrar gold al tekrar item diz ne anladım bu işten ... :roll:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arcadia demiş ki:
extraloob demiş ki:
çıplak olarak aktarma olsa ne olacak ki sonuçta o kadar para verip gold alıyoruz o goldlarla da item alıyoruz 100 lvl charım çıplak olarak sro2 ye geçse haydaa şimdi onun için tekrar gold al tekrar item diz ne anladım bu işten ... :roll:
Gold almana gerek yok canımcım, orası da yeni açılacağı için item mitem olmaz kimsede .. Herkes derdine düşer öyle aktarma falan olursa .. Kasma kendini bu kadar, hem hadi diğer yanından bakalım ;
Aktarma olmadı sıfırdan kas bakalım o zaman en baştan, silk itemlerdi - bottu o zaman anlarsın hangisi daha kârlı :beer:

Daha onceleri ceo lardan biri acıklama yapmıştı ilk id ler silinebilir diye daha henuz karar vermedik demişti

Silkroad 2 (Paralı mı Olucak) Bana göre adamlar paralı yapar :) Eğer paralı yapıpta ucuz yaparlarsa Başlarım 30-40-50 TL fiyatlarınad olmas :D
10-20 TL felan :D İslam Grafiklerin Daha Güzellerini Bekliyorum(z)(Grafikleri Güzel Tüm Oyunlara Göre) Ama daha iyisini istiyoruz :D

Yeni Premium Gelecek Bencess

Zaten paralı olucak ve en iyisi ins aylık 40 50 Tl olurda coluk cocuk dolusmaz
Kaliteli bir ortam olur

EliteTurk

Aileden
İslam karakterleriyle beraber açılması güzel olur nasıl desem Sro-1 de olmadan ilk Sro-2 de açıcaklar tutması açısından farkını baya bir ortaya koyması gerekir nede olsa aylık belirli bir ücret karşılığında oynicaksın.. :curtain:

pay to play olucakmış. bu çok iyi bir haber.

bunun yanında kesinlikle bot, loader vs. gibi programlar yasak olmalı ki adam gibi oyun oynayabilelim.

sro 1 deki charlar aktarılmamalı, bot vs. yasak olucağı için (varsayıyorum) eğer charları aktarırsak zaten botla kasılmış charlar, ne anladım o işten.

zaten aylık ücret vericeğimiz için item mall ın oyunda yarattığını dengesizlik minimuma indirilmeli.

yep yeni bir ticaret sistemi getirilmeli. iyi para kasıcağımız.

bu biraz hayal gibi ama oyunun içine eden macig pop ta kaldırılmalı. (daha beterini 105 te görüceksiniz 8) )

Yukarı Alt