@Sehnsucht

kardeşim k. bkma ama ne dediğinin farkındamısın sen bot kalkarsa süper olur dedin bende botsuz kasılmaz dedım.

oyuna başlamayı düşünüyorum dedim ne çabuk fikir değisiyosun dedın . Şimdi sen dedin die oyunda bot kalkacakmı? -Hayır. O zaman sorun yok :byes:

bcabbar demiş ki:
eu la ch birleşse saçma olur düşünün skiller aynı niye eu olupta 15snde pot basıyımki biz eu yu güçlü vuruyor ii diye seçeriz ya süper atack yda süper def bunun içinde 15sn pot bamak zoruzdaydık. bu olay olursa millet hem ch olur eu skillerini basar hemde sn de bi pot basar.
böyle birşey olursa eu 15sn. pot süresi kalkar diye düşünüyorum sonuçta joymax gibi büyük bir firmadan bahsediyoruz bunu bu forumdaki herkes düşünüyorsa onlarda düşünür :wink1:

Extraloob Game Master TRoWZeeN ( Mustafa ) dan bu haberleri aldığını, korede bot firmalarının başındaki adamdan ve ya joymax yetkilisiyle konustugunu tahmin ediyorum.. Mmo sitede resimler yayınlanmış fakat runes of magic, wow, metin 2 gibi oyunların benzer ve ya sro oyundan normal alıntı yapıp değiştirerek koyduğu resimlere herkes inanıyor :uyku:

Bu konunun ilk part olan konuda dediğim gibi neden herkes yorum yapıyor anlamıs değilim, herkes GM olmus ve ya kahin olup ileriyi görüyor haberimiz yok :curtain: Extraloob'un bazı yazdıklarını çok güzel buldum, joymax'in böyle bir iş yapabileceğini 1 yıl önce düşünmüştüm fakat sonra herhangibi bir yenilik gelmeyince saçmaladım demiştim ama gayet doğru söylüyor. Joymax ilk başta kendini yeni nesil olucak çocuklara tanıttı ve onlar büyüdü, yeni para kaynakları.. Oyunu dünya çapında bir hale getirip oyuncuları bu oyuna para ödemeye ve oynamaya hatta illegale bağımlı etti..

İlk olarak joymax derseki 100 silah 159497 skill ve 76797 ayrı item ekleyeceğim derse bilin ki bu sizin gibi klavye başında düşündüğünüz gibi yazmanıza benzemez. Personeller belkide 2 ve ya 3 belkide 4 yıldır bunu düşünüyorlar ve ya planlıyorlar. Aylık para olacağı herkes tarafından beklenmekte, ve ya istenmekte ama joymax hareketleri aylık para olacağını gösteriyor.. Silah ve birleşim olayına gelince, ben çin hastasıyımdır, hep çin oynarım (oyunu bıraktım sro2 gelirse başlarım). Bana sorarsanız skill bileşimi olursa güzel olmaz. E olursa pot, item vb özellikler tabiki de değişicektir. Skill birleşimi yerine avrupalılara yeni skill sistemi ve ya skill eklenmesi yapılabilir. Aynı şey çinliler içinde geçerlidir, extraloob dediği gibi 1 2 3 çok sıkıcı oluyor, enlemesine değil boylamasına bir skill gelişimi yapılmalıdır.

Aylık paralı olursa bot kullanımı olmaz demek isterim ve umarımki öyle olur, ileride sro2 paralı olursa 5 server olur her serverdada gerçek oyuncular olur, ve her levelda zevkinizi alırsınız. Kervan, kervan koruma, kervan çalma üzerine bir oyununuz olur. Para yapmak için stall kurarsınız, ve level atlamak için gerçek unique partyleri kurarsınız ve de ezik level unique kesimlerinde değişim olucağını sanmam bizim türkler adının yazması için canını verir ve o ad sadece 3 saniye durur daral:

Herkese oyununda başarılar dilerim, istek demiyelim ricam şudur ki: Lütfen başıboş iki saniyede aklınıza geleni yazmayın yorum olarak, unutmayın ki bu şirket sizin sadece srodan kazandığını düşündüğünüz 24 milyar doları var, ve de bunu yönetebilen bir seviyeye gelmek uzun zaman, şans vb şeyler lazımdır :popcorn:

judas demiş ki:
saçma eu ch aynı skill oynu bozarlar :( bence ırk savaşları gelsin ko'daki gibi eu ve ch ayrılsın başka şehirlere ozaman bak nasıl tadı oluyor bak buraya yazıyorum öle bişi olursa piyasada oyun kalmaz :)
ırk savaşı diyosun da euro ile çin bir mi 10 tane euro bufflarıyla 50 tane çini yenebilir hiç de eşit olmaz. buna bi çözüm bulmaları lazım eurolar pvpde daha güçlü, grup savaşı olarak baktığında zaten çinleri yiyorlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında sro2 gelirse gerçekten büyük işler çıkacaktır diye düşünüyorum ^^

EliteTurk

Aileden
İşin ıkı çıkar eurolar la cheniseler aynı skilleri kullanırsa ama bir yöndede heycan verici farklı birşey olur heycanla bekliyorum. nese:

yeonyang demiş ki:
kusura bakmayın bunu yazmak zorundayım,
bunu 10 topicin altına yaz gözlerini kapa aç yat uyu sabah kalk sonra işe/okula git gel akşama tekrar burdan yaz istediğinle sevişebilirsin %100 extraloob onaylı
ya kardeşim amacın ney? komik değil 1 Saçmalık abidesi 2 lütfen ya. birsürü topic altınada yazmıssın farkettm. Lütfen kirletme forum u summer7: daral:

Yukarı Alt