Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE 2 iLE BERABER GELECEK YENİLİKLER

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xplayer demiş ki:
boyle tadı cıkmazki...

olur mu asıl şu anda tadı çıkmıyor 3 tanem skill ile oyun oynuyoruz yapsınlar mastery 600 sen o zaman gör işte ^^

600 mastery yapsınlar abi bisiy dememdebence tadı yok boyle olursa denge bozulur euları kimse kesemez(:

saçma eu ch aynı skill oynu bozarlar :( bence ırk savaşları gelsin ko'daki gibi eu ve ch ayrılsın başka şehirlere ozaman bak nasıl tadı oluyor bak buraya yazıyorum öle bişi olursa piyasada oyun kalmaz :)

judas demiş ki:
saçma eu ch aynı skill oynu bozarlar :( bence ırk savaşları gelsin ko'daki gibi eu ve ch ayrılsın başka şehirlere ozaman bak nasıl tadı oluyor bak buraya yazıyorum öle bişi olursa piyasada oyun kalmaz :)

2 ırk olayı bencede iyi olur ama ko daki gibi ayrı bolgelerde belirli zmnda karsı ırkın bolgesine girme olayı olmasın isteyen istedigi zmn girebilsin o sekilde daha zevkli olur slot basma olayları fln cok gzl olur o sekilde botta engellenmis olur kimse afk olamaz (:

extraloob demiş ki:
xplayer demiş ki:
boyle tadı cıkmazki...

olur mu asıl şu anda tadı çıkmıyor 3 tanem skill ile oyun oynuyoruz yapsınlar mastery 600 sen o zaman gör işte ^^
Millet farmda 5m sp mi kascak öleyse ^^
bari sp gelme oranını flnda arttırsalar iyi olur.

LoTuSs demiş ki:
extraloob demiş ki:
xplayer demiş ki:
boyle tadı cıkmazki...

Millet farmda 5m sp mi kascak öleyse ^^
bari sp gelme oranını flnda arttırsalar iyi olur.

o kadar sp kasmaya hayatta calısmam oyunu bırakır gecerim resmi işgence olur :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum ch char heuksal-bicheon-pacheon / cold-light-fire-force ahanda bu kadar, ben pvp yaparken 2 skill kullanıyorum böyle saçma bir oyun olabilir mi lvl 110 olmuşum bastığım tuşlar 1-2-3 hepsi bu kadarcık, gelsin mastery 600 eu skill'leri 2 vuruş daha eklensin bari 1 imbue 2 ch 2 eu toplamda 12345 basayım olmaz mı. eğer ki wow oynamış olsaydınız bana hak verirdiniz 100 çeşit skill var skill bar doluyor yan taraf doluyor rakibe göre skill atıyorsun.

bencede birleşmez ama keşke birleşse işte.

extraloob demiş ki:
kuzum ch char heuksal-bicheon-pacheon / cold-light-fire-force ahanda bu kadar, ben pvp yaparken 2 skill kullanıyorum böyle saçma bir oyun olabilir mi lvl 110 olmuşum bastığım tuşlar 1-2-3 hepsi bu kadarcık, gelsin mastery 600 eu skill'leri 2 vuruş daha eklensin bari 1 imbue 2 ch 2 eu toplamda 12345 basayım olmaz mı. eğer ki wow oynamış olsaydınız bana hak verirdiniz 100 çeşit skill var skill bar doluyor yan taraf doluyor rakibe göre skill atıyorsun.

abi euda kac skil var? ch daha sanslı pvp de wow ben oynaadm ama gordm bi sürü skilleri var tmm 1 skil accak kadar mastery gelsin ama asırısı bence esit olmaz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xplayer demiş ki:
extraloob demiş ki:

abi euda kac skil var? ch daha sanslı pvp de wow ben oynaadm ama gordm bi sürü skilleri var tmm 1 skil accak kadar mastery gelsin ama asırısı bence esit olmaz.

tamam işte bak herkes ağlamaya başladı bu yüzden çok kasan adam hayvanlar gibi kasan adam daha kaliteli charı olacak basacak 5 skill sp kasmayan adamda basacak 3 skill ne güzel işte direk fark çıktı ortaya haksız mıyım. önceden eu yoktu kuzum düşün ch vardı 8 tipte char vardı bu kadar basit oyundu oyunu acilen geliştirmeleri lazım ve dikkat edersek wow ve ko'da ne varsa katıyorlar içerisine bu yüzden skill olayına birşeyler yapacaklardır.

extraloob demiş ki:
xplayer demiş ki:
extraloob demiş ki:

tamam işte bak herkes ağlamaya başladı bu yüzden çok kasan adam hayvanlar gibi kasan adam daha kaliteli charı olacak basacak 5 skill sp kasmayan adamda basacak 3 skill ne güzel işte direk fark çıktı ortaya haksız mıyım. önceden eu yoktu kuzum düşün ch vardı 8 tipte char vardı bu kadar basit oyundu oyunu acilen geliştirmeleri lazım ve dikkat edersek wow ve ko'da ne varsa katıyorlar içerisine bu yüzden skill olayına birşeyler yapacaklardır.

abi anlasamadık seninle euda 2 skil acabiliosun chde oyle diil euda aynı sekilde ch ile aynı mastery e ulasırsa hic esit olmaz. summer4:

Peki EU'da bu şekilde skll açabilcekmi Warrior/Cleric/Warlock/Bard gibi mesela :D

eu ve ch leri eşitlemek için yapılıyorsa güzel olabilir :)
blader daredevil atıyor falan :D
bow prick :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
whanque demiş ki:
eu ve ch leri eşitlemek için yapılıyorsa güzel olabilir :)
blader daredevil atıyor falan :D
bow prick :D

işte ne güzel olacak sp öyle herkese yetmeyecek full farmed char az bulunacak ve seksen tane yapılandırma olacak, şu anda kime sorsak bütün yapılandırmaları sayar geçer gözü kapalı ama öbür türlü kombinasyonlar artacak blade-warlock-fire, glavie-cleric-cold of off deli yapılandırmalar çıkar nese:

Yukarı Alt