Ben bir kaç araştırma yaptım haberin yalan olduğuna dair dedikodular falan var.
Ama doğrumu doğru değilmi bilemem - Kimse Bilemez....

sro 1 i bırakmasınlar update e falanda devam etsinlerde 2 sini getirirlerse getirsinler :D

benim bilgisayar kaldırmaz diyen arkadaşlar 2 yıl sonra şuanki sroyu da kaldırmayacak zaten

Sro 1 den bağımsız olması biraz saçma bence,1 i bırakıp 2 yi oynayan herkesin emeği boşa gidecek.İki oyunu bir götüremezsin buda bir gerçek.Biraz kolpa gibi geldi bekleyip görelim bakalım =)

seni zorla 2. oyuan sokmıcaklar kendin gidersen emeğinin boşa gittiğini düşünürsün ki

Sentenced demiş ki:
Sro 1 den bağımsız olması biraz saçma bence,1 i bırakıp 2 yi oynayan herkesin emeği boşa gidecek.İki oyunu bir götüremezsin buda bir gerçek.Biraz kolpa gibi geldi bekleyip görelim bakalım =)
arkadaşım çok doğru söylüyorsun.Adamlar bu oyuna okadar para harcadılar ve sonunun böle olacağını bilseler harcamazlardı.bence öle bi şey olmaz.Zaten ben bak haber yalan haber.Bu söylentinin çıkış tarihi 17-01-2009 yazıyor açıklanan sitede.Bende gittim http://www.silkroadonline.net teki announcementlere baktım ve bu gün öle bir şey açıklanmamış.Emin olmak için bi kaç ay öncesine ve sonrasınada baktım böle bir haber yok.Zaten olsa ilk silkroadonline.nette çıkar ve herkesin haberi olurdu.Yani haber galiba yalan.Ve inşallah yalandır. :coffee:

sro 2 ne ya açmasınlar boşuna aptalca millet o kadar ugrastı baştan mı ugrasıcak sacmalık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wappinger demiş ki:
Sentenced demiş ki:
arkadaşım çok doğru söylüyorsun.Adamlar bu oyuna okadar para harcadılar ve sonunun böle olacağını bilseler harcamazlardı.bence öle bi şey olmaz.Zaten ben bak haber yalan haber.Bu söylentinin çıkış tarihi 17-01-2009 yazıyor açıklanan sitede.Bende gittim http://www.silkroadonline.net teki announcementlere baktım ve bu gün öle bir şey açıklanmamış.Emin olmak için bi kaç ay öncesine ve sonrasınada baktım böle bir haber yok.Zaten olsa ilk silkroadonline.nette çıkar ve herkesin haberi olurdu.Yani haber galiba yalan.Ve inşallah yalandır. :coffee:

lineage 1 ve lineage 2 var biliyorsun di mi anlaşılan bilmiyorsun ?
ayrıca haberi ben yaptığıma göre kaynak emin ol senin babanı bildiğin kadar doğrudur !
böyle haberler resmi siteler tarafından duyurulmaz el altından basına sızdırılır ; örnek, futbolda kulup şu futbolcuyu alacağız diyorlar mı ama gazeteler neler yazıyor.

Okan abi türkçe konuşuyor değilmi adam size bağımsız olarak başka bi sro hakkı sunacaklar diyor siz ne diyorsunuz halen İsteyen 1 e de girer kasar isteyen 2 ye girer kasar olay bu

Yukarı Alt