ironEyE demiş ki:
Bence gelir ama iki oyundada en ufak bir değişiklik olmaz.Hem olsa bile insanın kafası karışır hangisini oynasam diye.Sadece server sayılarını 2 katına çıkarmak için yapılan bir olaydır bu..
Katılıyorum...Yanlız grafik değişecek diyorlar biraz birşeyler değişir maksat joymaxın gelirini 2 katına çıkarmak istemesi... :D

Değişir değişir çok şey değişir...

Bkz : Metin 1 ile Metin2 arasında fark , TwelveSky 1 ve TwelveSky 2 arasındaki fark..

hem grafik hemde oyun yapısında bir çok değişme olacaktır.

EliteTurk

Aileden
Beyler bir sorum var bilenlerden cvp bekliyorum ; Sro 2 de 110 Lvl olucak diyolar peki Sro1 de yani şuanki oynadıgımızda Lvl sınırı gene gelicek olan updatelerle devam edicek demi yani 100 den 110 a sonra 120 ye devam edip gidicek demi bilgilendiren bi arkadaş olursa çok sevinirim :popcorn: :think:

invaders

Bilgiliyim
acaba oyun u 140 lvl dan fazla mı yapıcaklar
ayrıca bi koun daha var 2010 -2011 de demo su gelicek deniyo oyunun gelmesi bana göre demodan 1-2 sene sorna olur. :byes:

EliteTurk

Aileden
LegendMaster demiş ki:
Beyler bir sorum var bilenlerden cvp bekliyorum ; Sro 2 de 110 Lvl olucak diyolar peki Sro1 de yani şuanki oynadıgımızda Lvl sınırı gene gelicek olan updatelerle devam edicek demi yani 100 den 110 a sonra 120 ye devam edip gidicek demi bilgilendiren bi arkadaş olursa çok sevinirim :popcorn: :think:
Ben hala bunun cevabını bekliyorum. :popcorn:

bence çok kötü olmuş tek bir oyun olsa yani şimdiki gibi daha güzel olurdu.İyice çivisini çıkarttılar bu işin :!!&%&! :confused1: .Adamlar parayı görünce ne yapacaklarını şaşırdılar .

LegendMaster demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Ben hala bunun cevabını bekliyorum. :popcorn:
bu arada kusura bakma yazını görmeden yazdım ilk yazımı.Daha kimse bişi bilmiyor joymaxın napacağını oyunun içinde ne gibi özellikler olacağını falan ... Belkide bir uydurmadan ibarettir ama zannettiyorum.Herşey 1 kaç yıl içinde belli olacak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2011 yılında SRO 2 çıkıyor.
Son LvL belirlerler ona göre başlarlar.
SRO 1 son level sınırı 135

mesela biz sro 1 de oynuyoruz ve levelımız 135 olsun mesela max lvl.Sro 2 ye geçmek istiyorum diyelim yeniden sro2 için ayrı bir çar açıp baştan mı kascaz yoksa sro1 deki çarımızı oraya aktarabiliyormuyuz :roll:

ama sro 1 aktif olacak değil mi eğer öyle olursa sro2 bambaşka bir oyun olur

WAYY BE şimdiden merak etmeye başladım doğrusu ama bir yandanda korkuyorum ya pc kaldırmazsa biterim ben :)

Kobe demiş ki:
ama sro 1 aktif olacak değil mi eğer öyle olursa sro2 bambaşka bir oyun olur

Tabiki isteyen Silkroad'ı oynayacak isteyen Silkroad2..

Sanırım 2010 da Trailer Videoları yayınlanmaya başlar..2011 de oyunla tanışırız

eğer üst mesajlarda bahsedildiği gibi lineage1 lineage2 gibi bir olay olursa oyunlar nerdeyse komple farklı olucak farklı haritalar farklı özellikler farklı karakterler vs. vs . yok bu sro 2 den kasıt multi server tarzı bir olaysa işte o birçok mesajda bahsedilen konuları ilgilendirir daha önceden KO da olan örnek Babel 1 Babel 2 tarzı 2 server olur isteyen istediğine girer Babel de olan charınız ile istediğiniz server a girersiniz ama Babel 2 ye girdiyseniz 1 deki adamla mesela pvp yapamazsınız ..

Yukarı Alt