silkroad 2 çin kapalı beta tarihi 30 aralık 2013 olarak verildi yeni resimler eklendi pvp hakkında bilgiler açıklandı

oyunun sitesi: http://www.sronew.com

Üyelik başvurusu için: http://www.sronew.com/reg/reg.aspx

üyelikte id numberi hariç hepsini doldurabilirsiniz id number almak için http://www.welefen.com/lab/identify/

Üyelik alımı:

Pvp sistemi Hakkında bilgi:

【Ten kinds of ways to fight to maximize PK]
To meet the needs Silk player game fun, " Silkroad 2 "provides a variety of battle modes, including mandatory PK, learn, duel, discipline, assassination, trade war, urban warfare, the national war, Arena, Alliance Field etc., ranging from individuals to Zhanmeng to all levels of the State Union.
[Copy to say boring repetitive dynamic replication possibilities]
" Silkroad 2 "provides an open copy of the system dynamics. Dynamic replication and dynamic difficulty level design, can match different players combined to provide a balanced type, equipment type and a copy of Stone type three categories, general, hell and nightmares three difficulty levels. In addition, dynamic replication using a random map generator, players enter each copy of the content is different, every time there is a new challenge experience.
" Silkroad 2 "Chinese mainland official website will be released in the near future, while the globalization strategy has been launched in Europe, America, Korea, Japan and other countries starting eleven operational cooperation, and to create a world-class cultural masterpiece online. More detailed information, please pay attention to the media follow-up reports. Let us look forward to " Silkroad 2 "formally launched, adding a new chapter of the Silk Road grand!

Oyun içi eklenen yeni görseller

Harita ve Şehir

Kervan savaşı

Binek pet

Sanırım jangan :)

Ve zerk :)

Oyun 360 derece dönmüş zerk topları haricinde ^^ cabal ve aion karışımı olmuş çin versiyonu 30 aralık 2013 kapalı beta testlerine başlayacakmış globalde 2014'de falan gelir

üyelik nasıl alıcaz download nasıl yapıcaz bunlarıda anlatırdan tadından yenmez :D

ben ko değilde wow cabal aion bu üçünün birleşimine benzettim ve savaşları bayağı bir geliştirilmiş skill efektleri güzele benziyor metin 2 benzetenleri anlamıyorum alakası bile yok metin 2 de efekt bile yok grafik bile yok oynanışıda benzemiyor nasıl benzettiniz çözemedim ^^ oyunda değişmeyecek diğer özellik ise görev üzerine olmayacak eski sro gibi kasabileceğiz level cap ise 60'dan başlayacak

Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
ben ko değilde wow cabal aion bu üçünün birleşimine benzettim ve savaşları bayağı bir geliştirilmiş skill efektleri güzele benziyor metin 2 benzetenleri anlamıyorum alakası bile yok metin 2 de efekt bile yok grafik bile yok oynanışıda benzemiyor nasıl benzettiniz çözemedim ^^ oyunda değişmeyecek diğer özellik ise görev üzerine olmayacak eski sro gibi kasabileceğiz level cap ise 60'dan başlayacak
Sen ko değil evet :D metin2 nin ateri oyunu olduğunun farkındayım ayrıca herkesin kendine göre görüşleri,düşünceleri vardır ve forumda herkesin görüşlerine,düşüncelerine yer vardır unutma dostum bunu :P

bu bildigimiz silkroad devamı olan silkroad 2 mi?

yoksa tamamen bagımsız bir silkroad 2 mi olucak bu konuda kafam karıştı sadece ..

grafikler filanda bence hiçte kötü filan degil ilk silkroad çıkışınıda bi hatırlayın sonradan oyun iyice güzelleşmişti..

bu arada sayende 2 tane üyelik aldım beta için umarım beklentileri karşılar..

Bow hastası biri olarak umarım silkroad taki gibi bow skilleri güzel olur.. bekleyip görecegiz..

Bu mesaj blood_moon rumuzlu uyeden alinti yapildi
blood_moon demiş ki:
bu bildigimiz silkroad devamı olan silkroad 2 mi?

yoksa tamamen bagımsız bir silkroad 2 mi olucak bu konuda kafam karıştı sadece ..

grafikler filanda bence hiçte kötü filan degil ilk silkroad çıkışınıda bi hatırlayın sonradan oyun iyice güzelleşmişti..
oyunun amacı aynı olacak ama grafiklerde falan efektlerde karakterlerde skiller değişti FutureVi grafik motoru kullanılıyormuş oyunda hiç duymadım ama bakalım ^^

Bu mesaj revver4647 rumuzlu uyeden alinti yapildi
revver4647 demiş ki:
o konu sadece görüntüleri yalanladı kapalı beta tarihi ise 13 eylülde falan verildi sronew.comda tam yalanlamamışlar yani olmayan bir oyunun fotoğrafını neden paylaşsınlarki sitesinde + pvp özelliklerini neden söylesinler 8O şuan forumundaki yazıları okumaya çalışıyorum bütün herkez sonbaharda sro 2'yi bekliyorum yazmış buyrun http://bbs.sronew.com/forum.php?mod=vie ... a=page%3D1 hatta ilk test 18 eylül 12 ekim arası yazıyorda onu çözemedim hala ^^

Arkadaşlar beta 12 ekimde açılacakmış çevirebildiğim kadarıyla ama alpha test yani kısa zamanlı test sanırım

http://bbs.sronew.com/forum.php?mod=vie ... a=page%3D1

Pvp

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Joymax'ten bir açıklama var mı?
joymaxtan haber yokta ingilizce biraz iyi olsa gidip konu açıp soracağım artık oyunun kesin ismi silkroad 2 ama joymaxtan hala haber yok alpha testlere 12 ekimde başlancakmış bilmiyorum belkide silkroad 2 diye yapıp başka bir oyunda olabilir

Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Joymax'ten bir açıklama var mı?
joymaxtan haber yokta ingilizce biraz iyi olsa gidip konu açıp soracağım artık oyunun kesin ismi silkroad 2 ama joymaxtan hala haber yok alpha testlere 12 ekimde başlancakmış bilmiyorum belkide silkroad 2 diye yapıp başka bir oyunda olabilir
Haklısın belkide player çekmek için yapıyor olabilirler ama eskisinin yerini tutmayacağını umuyorum. Hem böyle birşey yapsalar joymax'ın kesinlikle haberi olurdu ve dava açarlardı diye düşünüyorum gerçi tüm privatelere açmadılar :D

Yukarı Alt