Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE 11DG KOLEKSİYON KİTAP İSİMLERİ

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Gemilerin alt katına nasıl iniliyor bilginiz varmı.
Aşağıya baktığımızda asma köprüleri görüyoruz fakat nasıl inicemiz hakkında bilgimiz yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Hacım ben yeni item varmı yokmu anlamadım geçen serverin yabancı oyuncularıyla bir yere gittim gemilerin üstünde acayip hard moblar içinde görev yaptık ne bu görev dediğimde yeni item için dediler ve baya bilgili oyuncular normaldede

cahil tayfayla beraber takılıyorsun o aptallar bimeden birşey söylüyor sende bilmediğin için aklın karışıyor 2 tane kıçı kırık item var diyoruz halen anlamadım diyorsun bro diyecek sözüm yok sana.

Hayta35 demiş ki:
ne işe yarıyor bunlar nerden çıkıyor
bunlar legend6 ile ile beraber gelen bir görev itemleri ve bunlardan 8 tane toplayınca sana silah veriyor ve bu silah en kaliteli silah oluyor.

o0SiRiSs demiş ki:
Gemilerin alt katına nasıl iniliyor bilginiz varmı.
Aşağıya baktığımızda asma köprüleri görüyoruz fakat nasıl inicemiz hakkında bilgimiz yok.
altkatına inilmiyor zati sana gidebileceğin yollar çizilmiş yaratıkların hepsini öldür gemilerdeki kapılar açılıyor ve ilerliyorsun toplam 3 ana gemi var.

GNR

rank8
eline sağlık okan çok yararlı bi konu kazıklamaya karşı gercekten onemli
Bir ricam olucak 1-8 key ile girildiginde Treasure box ların hangi gemide oldugunu resim üzerinde işaretliyrek gosterebilecek varmı hep gittik sadece 1 tane bulabilirdik :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
eline sağlık okan çok yararlı bi konu kazıklamaya karşı gercekten onemli
Bir ricam olucak 1-8 key ile girildiginde Treasure box ların hangi gemide oldugunu resim üzerinde işaretliyrek gosterebilecek varmı hep gittik sadece 1 tane bulabilirdik :S

tam benlik iş işte 1 kere denk geldim ss almayı heyecandan unuttum ama denk geldikçe işaretleyeceğim güzel fikir :buddha: :beer:

Bir çok kez gittim treausure boxlar her gemide çıkabiliyor, öle çok sabit yerleri falan olmuyor, 2 tane talisman düşürdüm 2 side "Large tong" tu :D Bu arada talismanlar trade olabiliyor satılabiliyor

GNR

rank8
aeonxxx demiş ki:
Bir çok kez gittim treausure boxlar her gemide çıkabiliyor, öle çok sabit yerleri falan olmuyor, 2 tane talisman düşürdüm 2 side "Large tong" tu :D Bu arada talismanlar trade olabiliyor satılabiliyor
:) cok ama boş gitmişsin her zmn sabit aynı gemide cıkıyor degismiyorlar
1-4 key gidince 2 ve 3 nolu buyuk gemilere girmeden onundeki kuüçük gemide çıkıyor
1-8 key gidince kapılar kapalı olur boss cıktı dendiginde acılıyor ve çıkışı olmayan gemilerden soldakinde 1. digerini daha goremedim hic

Ps: sonunda az once 1-4 2* ile ilk card denk geldi hook hand hazyırlı ugurlu olsun kaldı 7 summer4:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
1-4 key gidince 2 ve 3 nolu buyuk gemilere girmeden onundeki kuüçük gemide çıkıyor
1-8 key gidince kapılar kapalı olur boss cıktı dendiginde acılıyor ve çıkışı olmayan gemilerden soldakinde 1. digerini daha goremedim hic

Ps: sonunda az once 1-4 2* ile ilk card denk geldi hook hand hazyırlı ugurlu olsun kaldı 7 summer4:

bilen var bilmeyen var atan var atmayan var değil mi hacım :twisted: :lol: :beer:

1 tanesi gitti 7 si kaldı benimde :)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:
aeonxxx demiş ki:

Ps: sonunda az once 1-4 2* ile ilk card denk geldi hook hand hayırlı ugurlu olsun kaldı 7 summer4:

bilen var bilmeyen var atan var atmayan var değil mi hacım :twisted: :lol: :beer:
evet . araştırsalar herşeyi öğrenecekler :mrgreen:

1-8 2. kutununda yerini buldum :) 2. buyuk gemiden sonra gidilen çıkışı olmuyan iceberg'te 8) :mrgreen:

acaba bu kapılarda

Grade * ,**,***

şans olayını etkliyor mu?

bir arkadaşım **'ya giriyor 4 tane düşürdü
ben *'ya giriyorum devamlı 1 tane düştü daha

GNR

rank8
wishmaster demiş ki:
acaba bu kapılarda

Grade * ,**,***

şans olayını etkliyor mu?

bir arkadaşım **'ya giriyor 4 tane düşürdü
ben *'ya giriyorum devamlı 1 tane düştü daha
Valla çıkartmak istiyorsanız benim tavsiyem 1-4 2* veya uzeri 1-8 3* veya uzeri gidin digerlerine çok gittim hiç çıkmadı sadece 1-4 2* da çıktı benim pt

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE 11DG KOLEKSİYON KİTAP İSİMLERİ

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Tüm Koleksiyon Kitapları Resimleri ve İsimleri eklenmiştir.

Son düzenleme:
Yukarı Alt