CezaAlp demiş ki:
Bu qün en qüzel qun bea 1. bu haber 2. de lise 2 mf oqrencısıyım matematıkten 92 aldım :D Ama anlaamdıqm bi nokta var komple set mi qelcek takı filan yoksa sadece sılah mı?

bu adam nası Old School hocam daral: soru: :coffee:

Bu aralar herkes nova setini silahlarını satmaya başladığını farkettimde bu haberi bizden önce alanlar var sanırım hemen novaları satmaya başlamalı artık

Mateso demiş ki:
Bu aralar herkes nova setini silahlarını satmaya başladığını farkettimde bu haberi bizden önce alanlar var sanırım hemen novaları satmaya başlamalı artık
Gold - Silver coin almak için satıyor arkadaşlarım ve daha iyi silahlar , yada oyunu bırakanlar yada 120lv gelicek diye satıyorlar varsayımlarla yola çıkıp insanların aylarca uğraşıp yaptığı setleri satmasının sonucu biraz üzücü olur gibi

Hak verirsinki herkes pvp delisi değil adam 110 olmuş itemleri satıyor ki değeri düşmeden paraya çevirsin 120 olunca yeni itemler için elinde yüklü parası olsun

O kadar ugrasıp set yapanlara yazık olucak. Adamlar zaten lwl ı sürekli insanlar yeni item yapıp oyuna para harcasın diye getiriyodu pop cartıydı o suydu busuydu şimdi artık fazlada lwl ı abartmayalım dediler itemleri sonradan getiririz. Güzel mantık nasıl para kazanıcagını biliyorlar gercekten

Bu Aralar Neden Herkes Setini Satmaya Çalışıyor Diyor Bazıları .. Sizce Neden ??
Farkındaysanız Oyunda 1 Set Daha Var Alexandiraya Özel Bir Elbise Seti...
Sadece Gold ve Bronz Coinlerle Alınabiliyor...
Vede Novalardan İyi Olan Tek İtem Onlar Şuanda Vede Herkesde Yok Şuan Serverda Nasıl Eskide Sun Olanlar Sayılı ise Bu Kişilerde Sayılı Çünkü Zor,Zahmetli ve Masraflı Bir İş...
Gözü Yiyenler Bu Seti Dizmeye Çalışıyor :)
Yani 104 ve 108 LvL İtem Diye Bişi Olmıcak...
Nova İtemler Daima Olucak Artık Extradanda Bölgeye Özel Bu Tür İtemler Olucak "BENCE" Bknz:Alexandriaya Özel Mısır Seti Gibi...

etraloob Evet Hiç Birşey Bilmiyorum "Teşekkürler"
En Azından Kesin Konuşmuyorum Ama Doğruya En Yakın Olan Bilgileri Vermeye Çalışıyorum..
Senin Bilgin Doğruya En Uzak Bilgiler "Sadece bu Topic İçin Konuşuyorum.."

- Resim Silinmiş.

Private server daral:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Cok sacma oldu yaaaa ole seymı olur 101 de son yaptılar 104 tede son yapıyorlar gerızekalılık bu .. olursa söle olabilir sonların levelları 101 de kalır dıger ıtemler normal gibi cıkar dıye dusunuyorum sox olmasa da.. mesela son glavie 101 lvl olur 104 we 108 lvl glaviede unsealed olur.. en mantıklısı bu

gelmesin yav daha 120 falan şöle adam akıllı 1sene takılalım :D 110 olamadan 120 gelecek nova blade kullanamadan satmayam XD

Arkadaşlar bu haberin doğruluğu yoktur. Kesinlikle yalan bir haberdir şu an için. Joymax bununla ilgili hiçbir resmi açıklama yapmamıştır . Ve joymaxdan başka bir kesin bilgi kaynağı da yoktur .

104 lvl sos shield resmi de kesinlikle çakma sroların birinden alınmıştır .

Zaten 101 lik nova'dan sonra 104 lük sos'a mantıklı diyen zihniyetlerin mantığına saygılar.

zulh demiş ki:
Bu Aralar Neden Herkes Setini Satmaya Çalışıyor Diyor Bazıları .. Sizce Neden ??
Vede Novalardan İyi Olan Tek İtem Onlar Şuanda Vede Herkesde Yok Şuan Serverda Nasıl Eskide Sun Olanlar Sayılı ise Bu Kişilerde Sayılı Çünkü Zor,Zahmetli ve Masraflı Bir İş...
Nova İtemler Daima Olucak Artık Extradanda Bölgeye Özel Bu Tür İtemler Olucak "BENCE" Bknz:Alexandriaya Özel Mısır Seti Gibi...

En Azından Kesin Konuşmuyorum Ama Doğruya En Yakın Olan Bilgileri Vermeye Çalışıyorum..
+1

bencede mantıklı 101 ve normal olarak 111 olarak gitmesi lazım 2. si ise almanlar bu oyunda gerçektende önceden bilgi alıyorlar ve toplu son setler satılmaya başladı etrafınıza bakarak hareket edin bazıları satıyorsa setlerini bi sorun var :) bilgi için teşekkürler

Bencede asılsız bir haber bu. o resimde sw2den alınma zaten. o kadar millete masraf yaptırıp itemleri 101de kitleyen adamlar ilerisini koymaz beklemeyin bence...

arkadasım joymax senin setinemi bakiyor son set yapmışsın cart curt adam yeni bi sey ekler ister onuda yaparsın ister yapmassın gelsin YENİLİKLER ™

zulh demiş ki:

katılıyorum

korelilere gelmeden bize gelmez daha adamlara legend 10 geldi forgotten world mu ne 11D itemler olcak yine 12D bile deil sadece egypt itemler olcak egypt A ve egypt B itemler olarak cıkacak bence 104 lvl silah gelmez

sadece sosmu yaw mühürlü item kastedilmedimi yani sos geliosa sun flnda gelmeli oyunun eski tadı kalmadı ztn :))

Yukarı Alt