extraloob demiş ki:
freepirate demiş ki:
extraloob ; 5 yıldır sro oynayan ve bu siteyi takip eden birisi olarak senin kaynaklarına güwenimiz sonsuz ... Ama bu açıklama sronun orjinal sitesinden mi ? :oldie:

Ona göre seti satacamda summer4: updatei herkez duyunca fiyatlar düşer zaten fazla duyulmadan ticarete girelim :twisted:

herşeyi herkese öğrettim de şunu öğretemedim gitti ; haberin kaynağı extraloob.com 8)

kuzum biz birşey yazıyorsak emin olun doğrudur ben sroyu takip ettiğim kadar borsayı takip etseydim emin olun trilyoner olmuştum [horny21

bunlar bizim takiplerimiz ve gözlerimlerimiz sonucu ortaya çıkan olasılıklardır şu bir gerçek ki 21 Aralık 2010 tarihinde Silkroad Online 104 LvL SOS item'ları yayına sunacaktır, bunların yayınlanmama ihtimali tabiki vardır ama 1 hafta önce veya 1 hafta sonrasında yayına çıkacaktır.

Ben GAIA'da globali attım item'larımı seti herşeyi satıyorum erkenden satalım ki değerleri düşmesin bunu 5 yıldır yaşıyoruz artık ıskalamayacağız hep beraber yabancılardan önce bizler erken davranalım Türk'ler nasıl bulmuşlar diye çatlasın dursunlar geliyor kardeşim 115 lvl geliyor öncesinde bu paket gelecek hazırlıklı olun bizden söylemesi :coffee:

Teşekkur ediyorm ... Novalarım redsea borsasında :)

SunLight demiş ki:
extraloob demiş ki:
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE 104-108 LVL ITEM'lar GELİYOR!

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com

Extraloob.Com'dan Herkese Merhaba.

21 Aralık 2010 tarihinde Silkroad Online LvL 104-108 silahlarıyla beraber diğer item'lar da geliyor.
104 LvL SOS GLAVIE gelecek mi diyorsanız evet gelecek.

- Resim Silinmiş.

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Güncel
ben GM Novanın üstüne sos olmaz dediler...yaptım olacak!:D
Agaoglu project :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
101 Lv'ın zaten sox'u var aynı degrenin sox'u tekrar 104de olamaz 101leri silmeleri gerekir bu da imkansız. Zaten joymax da bununla ilgili bir açıklama yapmamıştır.

101 sox'dan sonra 104 sos mantıklıca mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wolfman04 demiş ki:
101 Lv'ın zaten sox'u var aynı degrenin sox'u tekrar 104de olamaz 101leri silmeleri gerekir bu da imkansız. Zaten joymax da bununla ilgili bir açıklama yapmamıştır.

gayet mantıklıca neden dersen bu güne kadar çıkmış olan itemlere bak hepsi bir seride çıkıyor ilk defa 101 son ile işi bitirdiler ve bütün item'ler 101de çıktı ne yani 115 ve 120 lvl gelince her item şöyle mi olacak.

101 son
111 son
eee devamı nerede...son item sadece alexe özel çıktı ve şimdi eski sistemine dönüyor sro kısacası 104-108 weaponlar gelecek ve 101-103-104 itemler olacak.

extraloob demiş ki:
wolfman04 demiş ki:

gayet mantıklıca neden dersen bu güne kadar çıkmış olan itemlere bak hepsi bir seride çıkıyor ilk defa 101 son ile işi bitirdiler ve bütün item'ler 101de çıktı ne yani 115 ve 120 lvl gelince her item şöyle mi olacak.

101 son
111 son
eee devamı nerede...son item sadece alexe özel çıktı ve şimdi eski sistemine dönüyor sro kısacası 104-108 weaponlar gelecek ve 101-103-104 itemler olacak.
Çok mantıklı summer4:

extraloob demiş ki:
wolfman04 demiş ki:

101 son
111 son
:buddha: :arrow: :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Offf tamda 7 bil çekmeye hazırlanıyordum hesabıma gönderdim parayı 101 olmayı bekliyordum. Nowa set + silah alacaktım. Bekleyelim biraz daha yaa inşallah gelen giden olmaz :lol:

PS : Ama haber burdan olunca da insan düşünüyor tabii ki bu bağlamda boşuna gold alıyoruz :P

tabi tabi 101lik novaları silip 104lük sos koycaklar :thumbsup: yada 101lik novalar durcak ve fazladan 104lük soslar olcak .. iyiymiş

Bu qün en qüzel qun bea 1. bu haber 2. de lise 2 mf oqrencısıyım matematıkten 92 aldım :D Ama anlaamdıqm bi nokta var komple set mi qelcek takı filan yoksa sadece sılah mı?

bu kadar kisa sürede yeni item felan gelmez:)
Önceki itemler ne kadar oldu daha cikali.
Millet oyunu birakmak icin bahane ariyo, bunlarda milleti iyice sinir edelim de o kadar ugrastiklari setler bosa gitsin diye bi hamle yapmazlar:d

Yani sallama bir haber olmus kisaca.
Hee eger olurda gelirsede itemler, özür dileriz ynai:d

bir sonraki legend gelmeden böyle birşeyin olması çok saçma geldi bana.açıkçası pek inandırıcı gelmiyor:S

öle bişi olursa aldığım nova blade kullanamadan elimdemi patlayacak gelmesin daha bune yav :(:(

no problem panik yok bazı arkadaşlar inanmamış herkes özgür bu haberin asılsız olup olmadığını extraloobun yazdıgı tarihte anlarsınız bu kadar basit geldiğinde ya extrallobun sro camiasında en büyük dedikoduları duyabilen adam olduğunu anlarsınız yada itemler gelmez extralooba yalancı dersiniz olay bu kadar haber güzel haber eğer gelirse cok sevineceğim

Yukarı Alt