1. Reklam

1. joysro
      hyper
      silkworldonline
      reklam
      estergon

( Silkroad Online 0 ) hatası sorunu

1. baba_selim

baba_selim Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ESSELAMUALEYKÜM
    arkadaşlar queen sro fun oynuyordum 1 yıl küsürdür 1 haftadırda bir bela hata var oyuna giremiyorum oyun online halde şuan ama malesef giremiyorum , hatada şöyle geliyor ( Silkroad Online 0 ) şeklinde küçük bir hata penceresi olarak , pc ye 2 kez format attım yinede çözemedim nasıl bir hata yaw bu google de aradım taradım yok bir çözümü , eğer böyle bir hata ile karşılaşıpta çözen varsa bir yardım eli uzatırsa çok memnun olurum arkadaşlar , 1 haftadır kafayı yicem yaa çok hata düzelttim gerek kendim gerek googleden araştırıp , ama bu hata tam bir bela yaa , neyse şimdiden yardım edeceklere teşekkür ederim , HAYR lı geceler .

2. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silkroad online 0 bu hatanın çözümünü bilen yokmu yaa ? :(

3. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatanın resmini ekleyecem nasıl eklerim bir anlatım verirmisiniz ?

4. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    hocam bende onu diyecektim gorursem belki yardimci olabîlirim sana, ssyi cektikten sonra onu www.tinypic.com a upload edip oradaki direct linki burada kodla arasina alirsan sorununu gorebilir yardimci olabiliriz

5. tT7GFFJv

tT7GFFJv Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için teşekkürler!

6. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ESSELAMUALEYKÜM
    Silkroad Online 0 hatasının resmi bu [​IMG][/img]

Teşekkürler sweetCHIEF :)

7. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ESSELAMUALEYKÜM
    arkadaşlar aynı hatayı , yani ''silkroad online 0'' şeklinde hatayı prosro indirdim kurdum tıkladım bu silkroad ta aynı hatayı verdi ama bu hatayı çözdüm
    nasıl çözdüğüme gelince launcher i tıkladım saat ın bulunduğu bölgede bilgi geldi şu şu ip engellendi diye yani antimalvare bites oyunun ip sini engelledi yada oyunun bağlantısının bulunduğu sitenin ip sini engelledi , bende saat ın ordaki anti malvare simgesine sağ tık yaptım ve web sitesi engelleme işaretini kaldırdım ve tekrar prosro yu tıkladım anında oyun açıldı :) , yani sorun ip engellemesi sorunu , ama bu queen sro yu hangi proğram engelliyor hiç bir bilgi ekrana gelmiyor güvenlik duvarında denemediğim nokta kalmadı hosts dosyasındada yedeğini alıp denemediğim şey kalmadı ama nafile queen sro açılmadı gitti bu queen sro yu hangi proğram engelliyor anlamadım gitti yaa , ip engellemesini anti virüs dışında başka ne engelleyebilir pc de bilgisi olan lütfen yardım etsin arkadaşlar yaa 3 haftadır çözülmedi gitti bu hata :(

8. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    48
    Queensro dosyları çok farklı bir hata olsa bile birinde böyle sorunlar çıkarabiliyor oyunun full client ve güncel media pk'yı indirip tekrar dene olmazsa neler yapabileceğimize bakarız

9. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemediğim sistem kalmadı nerdeyse , en son full client ini indirdim olmadı media.pk2 data.pk2 map.pk2 sro_client i bile indirdim fakat olmadı gitti , şuan yeni full client mevcut fun_v238_2013 bunu indirdim bu bile aynı hatayı verdi , sorun benim pc de bir engelleme var ama bu ip engellemesini windows sisteminde ne engelleyebilir acaba bir bilginiz varmı , güvenlik duvarını kapattım bazı ayarlarını denedim olmadı
    prosro nun ip sini antimalvare bites engelliyor engellediğini bildiriyor ama bu queensro yu ne engelliyor acaba onu bulmak lazım , aynı sistem bilgisayar dayı oğlundada var o oyuna engelsiz giriyor ondan oyunu aldım getirdim benim pc ye kurdum yine olmadı yine aynı hata , bu sorunu çözmeye adapte oldum yaa , onca emeğim boşa gitti sinir olmamak elde değil yaa :(

10. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    63
    eset engellemiyodur dimi?

11. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olabilirmi acaba kardeş , engellediğine dair bir bilgi vermiyor ayarlarınıda maximum korumaya aldım , eğer nod32 engelliyorsa engellemeyi nasıl kaldırabilirim acaba bilginiz varmıdır kardeşim ?
    gerçi korumayı geçici olarak devre dışı yaptım denedim yine oyun açılmadı

12. sotsai18

sotsai18 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için teşekkürler!

13. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    48
    Aynen katılıyorum eset silkroad konusunda çok sıkıntı yaptığı olmuştur karantina listesine falan bak olmadı silip tekrar dene

14. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAMUALEYKÜM
    Arkadaşlar queensro da hala aynı hata devam ediyor queensro launcher i tıkladığımda nod32 6 da günlük dosyalar / HIPS bölümüne bilgi geliyor bilgide şöyle
    04.02.2013 23:55:04 E:\OYUNLAR\fun_v238_2013\Silkroad.exe Başka bir uygulamaya erişim sağla C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\egui.exe bazı erişimler engellendi SelfDefense: ekrn ve egui işlemlerini koru Başka bir uygulamayı sonlandır/askıya al,Başka bir uygulamanın durumunu değiştir
    selfdefense ayarlarını aradım adam akıllı bir anlatımda yok , nod32 selfdefense mi engelliyor yoksa pc de başka bir sistemmi engelliyor anlamadım gitti
    bilgi vereceklere şimdiden tşk ler

15. baba_selim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAMUALEYKÜM
    Arkadaşlar queensro da hala aynı hata devam ediyor queensro launcher i tıkladığımda nod32 6 da günlük dosyalar / HIPS bölümüne bilgi geliyor bilgide şöyle
    04.02.2013 23:55:04 E:\OYUNLAR\fun_v238_2013\Silkroad.exe Başka bir uygulamaya erişim sağla C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\egui.exe bazı erişimler engellendi SelfDefense: ekrn ve egui işlemlerini koru Başka bir uygulamayı sonlandır/askıya al,Başka bir uygulamanın durumunu değiştir
    selfdefense ayarlarını aradım adam akıllı bir anlatımda yok , nod32 selfdefense mi engelliyor yoksa pc de başka bir sistemmi engelliyor anlamadım gitti
    bilgi vereceklere şimdiden tşk ler

16. tienX

tienX Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sıkıntıya bi çözüm bulamadınızmı ya kafaları yicez

17. K0mpedan

K0mpedan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18

Envanter:

Format attıktan sonra virüs koruma yüklemeden dene bir. Yine olmuyorsa donanımsal birşeydir diye düşünüyorum.

18. melih5477

melih5477 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bende de var sanırım [GM] ıp ban atmış biraz araştırdım.

19. melih5477

melih5477 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bende de var sanırım [GM] ip ban atmış bende queen sro oasis oynuyorum. İnşallah başka bişeyden kaynaklanıyordur.