Wicked

Game Designer
Tam 5 yıl cabal 2 yi bekledim sonra black desert çıktı ona kafayı taktım ama onu beklerken cabal2 şimdi beta başlıyor takılabilirim eğer cabal oynadıysan daha önce gel onu oynarız ne bu silkroad ezikliği anlamıyorum sıkılmadınız mı daha :D

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Hiç birisi bir Silkroad değil.
katılıyorum, daha ezik ezik efektlerle takılan online oyunlar varken
silkroad kalitesiyle eskiye has görünüşüyle fenomendi :headbang:
son dönemler bozmuş olabilirler olsun onlarda günümüz teknolojisine ayak uyduruyorlar :uyku:

Wicked

Game Designer
Bu mesaj Always rumuzlu uyeden alinti yapildi
Always demiş ki:
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Hiç birisi bir Silkroad değil.
katılıyorum, daha ezik ezik efektlerle takılan online oyunlar varken
silkroad kalitesiyle eskiye has görünüşüyle fenomendi :headbang:
son dönemler bozmuş olabilirler olsun onlarda günümüz teknolojisine ayak uyduruyorlar :uyku:
Weopanların bile kağıt gibi göründüğü bu oyunu nasıl bu kadar seve biliyorsunuz anlayamıyorum :mrgreen:
kabul ediyorum tamam eskiden en başarılı oyun buydu ama
Bugün günümüzde çıkan kaliteli oyunlar ile kıyaslanamaz kaliteli oyunlardan kastım grafik motoru cryengine olan cabal2 arch age, bless, black desert.. vs.. bunlar varken silkroadı bana savunmayın tez yazan önünüze sererim aradaki farkları :D silkroadn en ama en başarılı güzel özelliği ise skilleri kullanırken yapılan hareketlerdir daha da övülecek herhangi bir yanı yok ^^

Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
Tam 5 yıl cabal 2 yi bekledim sonra black desert çıktı ona kafayı taktım ama onu beklerken cabal2 şimdi beta başlıyor takılabilirim eğer cabal oynadıysan daha önce gel onu oynarız ne bu silkroad ezikliği anlamıyorum sıkılmadınız mı daha :D
Sınıfça 2009da cabala başlıyacaktık , onlar başladı ben başlamadım , silkroaddan sonra saçma gelmişti , hey gidi hey

Takımı
Besiktas
cabal2nin grafikler varken bu geri kafalık hoş değil bmw 4 kasa varken hala e36ya binmek gibi...
Onun dışında bence başlamak saçmalık :D

Wicked

Game Designer
Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
cabal2nin grafikler varken bu geri kafalık hoş değil bmw 4 kasa varken hala e36ya binmek gibi...
Onun dışında bence başlamak saçmalık :D
:beer:

Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
7-8 yıldır Cabal oynarım. Bekliyorum çıksa da oynasam artık :lolmuch:

Yukarı Alt