1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad mı? Yoksa ne anlamadım? Bir Oyun Mu Bu? Garip...

1. Ador

Ador Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Extraloob halkı. Burda istek yada öneri yapmıycam. Sadece düşüncelerimi dile getirecem...

5 Yıl öncesini hatırlayan var mı? extraloob hatırlar sanırım :) 70 Lv yapmak için elle ne uğraşırdık...
    Bot yoktu. Herkes kendi emeğiyle kendi charını yaratırdı. İşte bu bir emeğin sonucu derdik. Öff ne uğraştık ama değdi...
    Lag 0. Şimdiki gibi Türk vs Diğerleri değil, herkes beraber, kardeş-dost gibi kasardı.
    Hatta her oyuna girdiğimizde içimizde hiç bitmeyen bi heycan olurdu. Çünkü bot ya da şimdiki gibi gold alabileceğimiz siteler yoktu. Herşeyi kendimiz yapmak zorundaydık. Hatta silk te alamazdık( ben alamazdım :)) çünkü kredi kartımız yoktu ya da güvenemiyorduk-oyuna para vermiyorduk. Tabi para veren çoktu ama şimdiki kadar değil.

Silkroad bir gelir merkezi haline geldi. İnsanların aptallıklarını çok güzel kullanıyor gold siteleri vs. Haklılar... İyi ki de yapıyorlar. Mesela PLv Service var extraloobda. Süper... Neden? çünkü insanlar bunun bir oyun olduğunu unuttular ve amaçları sadece yüksek lv olmak... Eğer öyle düşünüyorlarsa zaten istedikleri kadar para versinler yine de yetmez onlara.

Yeni charımı açtım kasıyorum. 33 Lv oldum ( bot kullanmıyorum kesinlikle artık ). Venus serverinde "Legit" diye bi şey var. Şu anda anlatamam ama araştırırsanız anlarsınız. Legitler illegal hiçbişey olmadan birlikte kasıyorlar.

Tamam ben de Legit guilde girdim. Ama gold botlardan kasmaşansı mı var sanki... Nereye gitsem goldbot. Olamaz.. Yani ele geçirmişler silkroadı... Siz memnunsunuz sanırım LAGlı oyundan. Yada goldbotlardan... Memnun olmasaydınız gold almazdınız.

Anlatmak istediğimi anlayan var mı? Joymaxa da hatırlatalım Silkroadın sadece bir oyun olduğunu. Hayat oyunlarla güzel onlardan para kazanmakla değil...

Tabi son bi şey daha; Venus serverinde başlayacaklar ve ben bot kullanmıyacam beraber kasmak istiyorum diyenler pm; Andezit.

Anlayışınız için teşekkürler... Sürç-ü Lisan eylediysem affola...

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    bence de çok haklı botsuz bi yer bulmak imkansız oldu

3. Ador

Ador Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neyse ya, belli takan yok :) Ben sadece yazdım.. :)

4. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısında kardeşim şimdi adam bu oyundan kimbilir kaç dolar götürüyordur tekrar senin anlattığın günlere dönmek onları zarara sokucak zaten eğer işten para kazanamazlarsa kapatırlar oyunu...