degerbekir demiş ki:
CatasTRophe_ demiş ki:
degerbekir demiş ki:
en iyi çözüm yolu silkroad oynuyan bi tane kız bulcan ben gibi xD
sevgili bulalımda :lol:
ya da eldekini değerlendircen elindeki kızı da silkroada başlatcan xD
koptum
ayrıca aynı ikileme bende düştüm ama mecburen seçtim
1-
tam ptt ye para yatırdım eve gidiom aradı hade dershanenin yanındaki eski eve gel aşkım işim var cart curt küstü en sonunda sonra takla attım barıştı fln
2-
telefon caldı
bende tam 8 li pt buldum fıstık gibi sniperlerde (69 lvl im)
tamam dedim napalım bota bırakıcaz artık dedim bi 10 dk daha kasıyım dedim 10 dk olmuş 15-20 dk aradı hade bekliyorum patladım tmm geliyorum bekle fln

tam pt den çıkıcam bi baktım gp bu bırakılmaz dedim gp nin can dipte bide şp çıktı şunu keselim gidicem dedim içimden o kesildi tabi o zmn a kadar etraf yaratık doldu off bunlardan ne ex gelir dedim şunlar kesilksin gidicem dedim 5 mob kesildi kesilmedi lord çıktı dedi herkez lord arıyo tabi ata bindim iki adım gittim telefon
-artık gelmesende olur 40 dk oldu bea (sesi ağlamaklı)
-dur gelicem bi işim var
-salak senin gibi odunla çıkanda hata ztn
-aşkım önemli işim vardı bekle derken zart telefon suratıma kapandı

bende onun nazınımı çekcem dedim ve daha da aramadım

Bence Eğer Kızı Cok Sevıorsam Eğer Oda Beni Seviyorsa "Kız".
Yok Takılmaklık Kız ise Yanı Oylesine Cıkıorsam "Sro" :oldie:

bır kızdan 5-6 ayda sıkılırsın bn 3 senedır sro oynuom ılk gunku gıbı heyecan verıyor :mrgreen:

sro mu annen mi, sro mu baban mı, sro mu kardeşin mi, sro mu gerçek hayat mı :think: ne kadar bağlanmışsınız yahu şu silkroad'a :P

sevgili bulalımda :lol:[/quote]

ya da eldekini değerlendircen elindeki kızı da silkroada başlatcan xD[/quote]
koptum
ayrıca aynı ikileme bende düştüm ama mecburen seçtim
1-
tam ptt ye para yatırdım eve gidiom aradı hade dershanenin yanındaki eski eve gel aşkım işim var cart curt küstü en sonunda sonra takla attım barıştı fln
2-
telefon caldı
bende tam 8 li pt buldum fıstık gibi sniperlerde (69 lvl im)
tamam dedim napalım bota bırakıcaz artık dedim bi 10 dk daha kasıyım dedim 10 dk olmuş 15-20 dk aradı hade bekliyorum patladım tmm geliyorum bekle fln

tam pt den çıkıcam bi baktım gp bu bırakılmaz dedim gp nin can dipte bide şp çıktı şunu keselim gidicem dedim içimden o kesildi tabi o zmn a kadar etraf yaratık doldu off bunlardan ne ex gelir dedim şunlar kesilksin gidicem dedim 5 mob kesildi kesilmedi lord çıktı dedi herkez lord arıyo tabi ata bindim iki adım gittim telefon
-artık gelmesende olur 40 dk oldu bea (sesi ağlamaklı)
-dur gelicem bi işim var
-salak senin gibi odunla çıkanda hata ztn
-aşkım önemli işim vardı bekle derken zart telefon suratıma kapandı

bende onun nazınımı çekcem dedim ve daha da aramadım[/quote]

yha kardeşim sende hata kız seni dersanenin yanındaki eski eve çağırmış yerim srosunu felan ben direk kapatır giderim walla xDxP

4 yıl önce sroya başladım ilk ay kız arkadaşımdan ilgilizlık yüzünden aryıldık senın olay gibi oldu 4 yıldır kız arkadaş edınemıyorum Bu Oyun bana kızdan daha sadık Kızmı Sromu dersenız Tabikide SİLKROAD ONLİNE.

kızına gore değişir ama su oss kızı engellemeyip sroyu engellediği için sroya daha çok açım bir yıl boyunca onceliğim sro olacak:D

Yukarı Alt