1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Mena aLican

1. Xantus

Xantus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 7/24 Partimiz vardı bi gün The_Chosen ( Mustafa Abi) Partiye alalım dedik 95 level blade 101 olsun setini giysin diye , ilk gece nowa 2h düştü ve the_chosen'e gitti ama onun yaptığı bişey yok biz kasıyoruz canavarlara 1k 1k vuruyo + 4 haftadır sabit parti çoğu kişiye nowa düştü kimse istemedi çünki herkezin bi emeği vardi , the_chosenden nowayı alican aldı ve sattığım GÜN SİZEDE PARA VERİCEM dedi. ve dün sattı alın kendiniz bakın

The_Chosen ile parayı kırdılar bizim sameyizde HooDZeRo ile ben partiyi sabaha kadar ayakta tutuyoduk.

Ben LadyKaka

2. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Az buçuk dediğin isimleri tanıyorum oyundan, diceğim tek şey şu. Bu oyun adamı çok değiştirir hacım, sen boşver oyununa bak. Ben zamanında neler gördüm, adama yardım ediyorsun soyuldum falan diyor. Sonra senin yardımlarınla direnen adam yarın birgün tam karşında hemde profesyonel olmayan hareketlerle. O yüzden sen sadece oyununa bak ve "baba güvenme."

3. SirGLooMy

SirGLooMy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    7-24 party sistemi bu oyunda türkler için boş
    neden
    ilk zamanlar kankam kardeşim ayakları yaparlar
    3 4 ay kendi cıkarları için partyi satarlar kanka dediği adama ana bacı küfür ederler
    silkroad oynicaksınız kendiniz bir party oluşturacaksınız yoksa bu oyundaki coğu türk kendi çıkarı arkadaşlarını satar
    ps bu tür olayları yaşadığım gün kendi partyimi kasmaya başladım şimdi kafam rahat

4. Xantus

Xantus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bide 7/24 Diyolar ya kesinlikle yalan gece bakıyorum ya birisi dc yemiş gelmemiş ya birisinin neti gitmiş hepsi palavra bilgisayar'ı birisi kapatıyo açamıyolar bu bişey değil biz partide 50m para kasamadık bu şerefsiz 2b para yaptı bizim sayemizde .

5. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    Kimseyle para alışverişine girmeyin.Ciddi anlamda arkadaşlık kaybettiriyor.Real'dede sanal'dada.Adı üstünde oyun bırakın hepsi onun olsun.

6. Xantus

Xantus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın bundan sonra dediğin gibi olacak

7. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Bazen öyle güzel arkadaşlıklar oluyor ki ama nedense hep senden büyük olanlar sana güzel davranıyor. Bunu hep söylemişimdir. Bende 20 yaşında olmama rağmen hep benden büyükler bana güzel davranıyorlar oyunda. Yaşıtlarım kazıklama peşindeler.

8. Xantus

Xantus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki