1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Media PK2 Editör / Görsel editler yapılır

1. L3MANS

L3MANS Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar..

7-8 Senedir Lemans nickini kullanıyorum..Zamanında 6600 telefonları meşhurken biz de bu telefonlar için tema yapardık..Görsellik anlamında bana çok yararı olmuştur..Görmek isteyenler google ye Lemans S60 Temaları(veya themes) yazarlarsa beni daha iyi anlamış olurlar..

Asıl meseleye gelmek istiyorum..Bugüne dek 1-2 arkadaşım için media editlemiştim..Ancak bazı arkadaşlarım da bu işten para kazanabileceğimi,yaptıklarımın gerçekten güzel olduğunu söylediler..Ben de bu konuyu açma gereği duydum..

Flamesro nun media pk sını ben editlemiştim ve ekstra yaptığım resimler..Bunlar bir örnektir eğerki benimle çalışmak isteyen olursa kendi isteği yönünde sıfırdan çalışma yaparım..

Bu resim forumlarda konu açıldığında en üste konulan resim..

Bu launcher..Start-exit vs tüm butonlar ve genel görünümü tamamen editlendi..

Bu giriş ekranı..Silkroad online logosu yerine yaptığım flamesro kullanıldı..Logoya dikkat ederseniz herhangi bir çözünürlük hatası(bazı serverlarda pikseller sayılıyor) yoktur..Ayrıca alt bar ve üst bar editlenmiştir..Bu barlar her serverda farklı şekilde editlenir..

Tüm loading görünütleri editlenecek..Hotandan bir örnek..

Start loading ekranı..

Bu yapmış olduğum event tablosu..Flamesro yazmamıştım..Heralde güzel olmalı ki epvpde 3 server tanıtım konusunda bunu eklemiş..Halbuki bunun asil sahibi benim..

Bu da bu konuyla ilgili yapmış olduğum video..İsteyen kişiler için tanıtım videosu da yapılabilir..

Beni neden tercih etmelisiniz..?
    -Öncelikle editleri gördüyseniz eğer herşeyi elimden geldiğince kaliteli yapmaya çalışıyorum.

-Her serverda aynı şablonlar değil farklı çalışmalar yapılır..

-Paranızı işini doğru dürüst yapmayan insanlara vermekten bıkmadınız mı?Eğer benimle çalışırsanız anlaşmamızın üzerinden en geç 2 gün sonra (editlere göre bu süre 2-3 saati de bulabilir) medianız full editlenmiş hale gelecektir..

-Dolandırılma durumu asla sözkonusu dahi değildir..Beni öteki forumlardan tanıyanlar,benimle aynı private serverlarda oynamış insanlar zaten bilir..

İletişim ve diğer şeyler
    -Arkadaşlar videoda olsun burada olsun iletişim bilgilerimi açık olarak vermek istemiyorum..Eğer çalışmalarımı beğenenler varsa,benimle çalışmak isteyenler varsa özel mesaj atmaları yeterli olur..Skype veya msn (tercihen skype) veririm..

-Ücretleri ben belirlerim..Vereceğiniz siparişlere göre ücret şekillenecektir..

-Farkım kalitemdir,yaptığım işi zorla değil severek yapmamdır..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. quaresma

quaresma Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar By Lemans.

FlamaSro'da oynamıştım o Editlerin sizin tarafnızdan yapıldıgını bilmiyordum çokda begenmiştim açıkcası.

Ekibimle beraber Yeni bir iş projemiz var. tabiki öncelik görselligimiz. ücret astronomik olmadıgı sürece problem degil. özelden iletişim bilginizi atarsanız zaman kaybetmeden başlayabiliriz.

3. L3MANS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar hızlı bir sipariş alacağımı beklemiyordum açıkçası..PM atıldı..

4. L3MANS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu günceldir..

5. L3MANS

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: