Evet arkadşlar bende malesef silkroad denilen bu oyunu uzun zamandır oynamaktayım bir çok arkadaşımızın demesine ragmen bu oyunun mason lara aiyit oldugunu inanmıyodum taki oyunda yakaladıgım resimleri görene kadar

Size soruyorum bu oyunda hiç israil li kişilerin oynadıgını gördünüzmü ??

belki size ilginç gelebilir ama ben görmedim ve eminmiki sizlerde görmediniz !!! Bildiginiz üzere oynu genelikle 3 cü sınıf ülkeler oynuyor
bunun başında Türkiye ve Egypt (MISIR) sizlere soruyorum bizi bu oyuna baglıyan sebepler nelerdir
okadar online oyun varken neden silkroad ??
çünki bu oyunda büyük bir amaç bulanmaktadır kişileri hırs duygularını çogaltarak oyuna daha çok baglıyolar
peki bunları hiç keninize sordunuzmu Eger sormadıysanız ben size soruyorum !!!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
1.Ders lerinizden Hiç geri kaldınız bu oyun yüzünden
2.Bu oyun yüzünden Sosyal hayatınızın bittigini biliyormusunuz
3.Bu oyun Tüketme duygusunu çogalttıgı ve üretim duygusunu kaldırdıgını biliyormusunuz

Şahsım yani benim yaptıgım araştırmalar sonucu elde ettigim bir çok bilgi var Online oyun oynayan kişilerin genellikle gerçek dünyasında başarısız bir hayat yaşadıgı için kendini bu tür online oyunalara vermektedir ve kim diyorsa bu tür oyunlar bagımlı yapmıyor o kişi kendisini kandırmakla meşguldür

Son olarak size bir bilgi daha vericegim .... Silkroad Online İsrail Ve ABD yapımı Ve kore tasarımı oldugunu biliyormusunuz Tabi bilmezsiniz en iyisi siz bunları okduktan sonra tekrar karar verin belki 1 filistinli çocuk daha kurtulur

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
O resim sadece israil bayrağı değildir.
mitolojik olarak yerle göğün birleşmesinden dolayı ortaya çıkan gücü göstermektedir.
Tabi sen bunu ilk olarak israil bayrağı gibi düşünürsün.
Biraz araştırma yaptıktan sonra gerekli bilgi elinde bulununca kaynaklarını göstererek konu aç

cepxz demiş ki:
mitolojik olarak yerle göğün birleşmesinden dolayı ortaya çıkan gücü göstermektedir.
Biraz araştırma yaptıktan sonra gerekli bilgi elinde bulununca kaynaklarını göstererek konu aç
++

Korelilerin oyunu yaptıgını biliyorum ama Amerikalı ortakların oldugunu bilmiyordum.
1. Dediğin hırs , yok derslerden kalma vs. nerdeyse her oyunda var (örnk: World of Warcraft) buda American oyunu ona bakarsan bence dediğin konu üzerinden kimse saydıgın

3.Bu oyun Tüketme duygusunu çogalttıgı ve üretim duygusunu kaldırdıgını biliyormusunuz

gibi bir amacı yoktur varsa yoksa para içindir.

Joymaxda yukarlarda ABD li kişiler varsa tabi masonların simgeleri vs. gibi seylerde olabilir.ABD'nın birçok alanında bunların simgesi var burda nıye olmasın (paralarında,askeri bir motifte mevcut)

cepxz demiş ki:

bende bilmiyordum :kalp:

Romanticer demiş ki:
Korelilerin oyunu yaptıgını biliyorum ama Amerikalı ortakların oldugunu bilmiyordum.
1. Dediğin hırs , yok derslerden kalma vs. nerdeyse her oyunda var (örnk: World of Warcraft) buda American oyunu ona bakarsan bence dediğin konu üzerinden kimse saydıgın

Joymaxda yukarlarda ABD li kişiler varsa tabi masonların simgeleri vs. gibi seylerde olabilir.ABD'nın birçok alanında bunların simgesi var burda nıye olmasın (paralarında,askeri bir motifte mevcut)
Emin ol Facebook daha zararlı :P

Onitsuka demiş ki:
cepxz demiş ki:
++
Mitoloji bir din veya bir halkın kültüründe tanrılar, kahramanlar, evren ve insanın yaratılışına dair tüm sözlü ve yazılı efsane birikiminin ve bu efsanelerin doğuşlarını, anlamlarını yorumlayıp, inceleyen ve sınıflandıran bilim dalının adıdır.

Yani senin dedigin mitoloji ile bu simgenin hiç bir alakası yok bu sime Tamamen Yahudi lere ayittir ve bu simgeyi kullanan başka bir ülke yoktur eger bu simgeyi kullanan başka bir ülke varsa burada paylaşırsan seviniriz

Mitoloji Ve Siyon yıldızı Ne gibi bir alakası var halen anlamış deyilim

Dulce Amor demiş ki:
Romanticer demiş ki:

Emin ol Facebook daha zararlı :P
hehe olabilir

ps:karsı değilim hıcbırıne sadece belirtmek istedim olsa ne olmasa ne olur. Oynayan ıcın sadece bir zevk :muck:

bysente demiş ki:
Onitsuka demiş ki:
cepxz demiş ki:
++
Mitoloji bir din veya bir halkın kültüründe tanrılar, kahramanlar, evren ve insanın yaratılışına dair tüm sözlü ve yazılı efsane birikiminin ve bu efsanelerin doğuşlarını, anlamlarını yorumlayıp, inceleyen ve sınıflandıran bilim dalının adıdır.

Yani senin dedigin mitoloji ile bu simgenin hiç bir alakası yok bu sime Tamamen Yahudi lere ayittir ve bu simgeyi kullanan başka bir ülke yoktur eger bu simgeyi kullanan başka bir ülke varsa burada paylaşırsan seviniriz

Mitoloji Ve Siyon yıldızı Ne gibi bir alakası var halen anlamış deyilim
Bukadar dar görüşlü olmayın yahu,oyundayken kaç kişi bu skillleri kullanırken,"aaaaa bak lan israil bayrağının resmi çıkıyor" falan diyor yada buna dikkat ediyor?Sanki bu oyunu sadece türkler oynuyor,bizden sonra en çok alman lar oynuyor,biz salağızda almanlar mı akıllı oluyor burada?Ki zamanında yahudilere yaptıklarını biliyoruz.Ya hadi bunları geçtim,bu oyun tamamen israil oyunu olsun,ne oluyor yani?İsrail bizden gidicek birkaç milyon dolarlamı ayakta duruyor?Bırakın bunlarıda bukadar insanın eğlencisinden de etmeye çalışmayın bari,ha yaş sınırı falan getirilirse de hayır demem,,çocuklar nerede duracağını bilemiyor,herşeyin bi sınırı olmalı :)

Bir yerde türk bayrağı görsen havaya uçarsın ama dimi. Senin yaptığın propoganda onların ki hainlik.

Daha neler..Karakoram'da da camii var.. O zaman Silkroad Müslümanlığa mı teşfik ediyor ? Görüşlerinizi bu kadar dar tutmayın, her söylenene direk atlamayın, insan düşünen varlıktır..

Yukarı Alt