SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN

Bir pvp server indirdim onu oynadım oyundan çıktından sonra launchere tıkladıgımda görünüp kayboldu
sonra galiba serverden dedim ve orjinal Silkroad-R indireyim dedim aynı sorun ondada var ne yapmalıyım ?

Yardım edicek yok mu ? İnternette bir çok araştırma yaptım ama hala bir sonuç yok..

Takımı
Besiktas
Bu sorun büyük ihtimal virüs programından kaynaklı bir soruna benziyor aynı hatanın benzeri windows 7 de verince veri yürütme engelleme servisinden kolayca çözülüyordu ama xp'de böyle birşey ilk defa duydum.

Antivirüs programını kapat sonra oyunu yeniden yüklemeyi dene istersen :think:

@Duygusuz Sorun hala düzelmedi başka bir önerin var mı ?
Oyuna 1 - 2 kere girdim işte o pvp serveri ondan sonra bir daha tıkladıgım gelip hemen kaybolmaya başladı

Takımı
Besiktas
Koskoca google'lede bile bu sorun 1 tane var oda virüs programndan kaynaklanıyor virüs programını sileceksin yine olmazsa format :think:

Kaç senedir silkroad oynuyorum daha öncede kullandıgım program buydu sanmam.Ayrıca oyunu taramasını kaldırdım ve kapattım.PvP serverin dosyalarından gelen kaynaklı bir sorun mu acaba..

Ayrıca daha 1 ay önceye kadar aynı sistemle aynı programla oynamıstım..

Takımı
Besiktas
önceden olmuyorsa yeni yüklediğin birşey yapıyodur bilgisarındaki programlara dikkat geri yükleme vs şeyler kendi bilgisayarını tanıyosundur herhalde

Acaba torrentten indirdiğim dosya sistemi geri aldıgımda gider mi ?

Yukarı Alt