Öncelikle şunları belirteyim; Windows 8.1 kullanıyorum ve sistemimde DeepFreeze kullandığım için Anti Virüs programı kullanmıyorum. Sorun şu, Silkroad Launcher'e tıkladığımda Silkroad Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum. Araştırmalarım sonucunda gördüm ki; Veri Yürütme Engellemesi'nden Silkroad Launcher'i seçmem gerekiyormuş. Ama Benim Veri Yürütme Engellemesi aktif değil.

Denediğim bir başka çözüm yolunda, Yönetici olarak açtığım Komut Penceresine ' bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff ' yazıp Enter yaptığımda resimde ki gibi ''Gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanamıyor'' diyor.

Açıkcası ben bu oyuna gençliğimi verdim gibi bir şey :) Yıllar oldu oynamayalı tekrar bir hevesle Private Server ile oynamak istedim fakat hatalar engel oldu. Format ile düzelir ama pek format taraftarı değilim. Umarım bu sorunun fortmatsız bir çözümü vardır diyerek çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Takımı
Seçiniz...
Öncelikle Yönetici Modu 'nda açmayı dene.
Daha sonra farklı işletim sistemi uyumlarında dene.
Bunlar çözüm olmaz ise farklı bir oyun indirip dene.
Sorun çözüm'e kavuşmazsa işletim sistemin ile ilgili bir sorun vardır, win 7 format atmanı öneririm.

Yukarı Alt