Tarantella demiş ki:
DarkGirl demiş ki:
Bence 2 rekat namaz kıl Allah'a dua et Cuma namazlarını kaçırma lag filan kalmaz :!: Ne alaka dersen Allah dualarımızı herzaman kabul eder yeter ki istemeyi bil

şaka yapıyosun dimi ?
yapmıyosan mantıgın ve aklından şüphe ediyorum.
ne mantığı kardeşim sen imanını tazele bence :coffee: şüphen mi var yoksa :?:

hiçbiriyle alakası yok sorun ttnette adamlar bize internet diye yutturuyor ve bizi soyuyorlar lag bundan oluyo...

ReDBoy demiş ki:
Tarantella demiş ki:
DarkGirl demiş ki:
Bence 2 rekat namaz kıl Allah'a dua et Cuma namazlarını kaçırma lag filan kalmaz :!: Ne alaka dersen Allah dualarımızı herzaman kabul eder yeter ki istemeyi bil

şaka yapıyosun dimi ?

Oyuna dini imanı karıştırmak gerekli mi :sfff:

Her türlü tavsiye yapılmış. Hala sorunun çözülmediyse benden bir tavsiye.
Oyunu yeniden indir ordan kur.
Bi ihtimal belki setup dosyasındaki bir sorundan kaynaklanıyordur.

LAg demek oyunu içindeki yavaşlama senle ilgili bir sorun yog oyunun senle bir sorunu var.modemine res at.

lagın en büyük sebebi belli bi slotta bi çok oyuncunun bulunması

yani nedeni goldbotlar

gold bot un olduğu ve şehirlerin içerisinde ksabilir

ama bence sende bi sorun yok

benim p4 3000 işlemci ve 512mb ram ile ve 1024 mhz internetle az da olsa sorun yaşıyorum

ama arkadaşım p3 işlemci ve 1 gb ram ile hiç bi sorun yaşamıyo

bi ram alsam veya senin ram bende olsa uçardım :D

sorun çok başka da olabilir

mesela oyunun grafik ayarlarını düzenle low felan yap :D

( not : torque kullandığımdan beri lagda gözle görülür bi azalma oldu . dene bence )

bu kadar imanı olan arkadaşlara sözüm..
merak ettim bu oyuna para harcıyor musunuz harcamıyor musunuz?

orqundogi demiş ki:
valla benim pcnin özellikleri senden kat kat küçük ama bende hiçbirzaman lag olmuyor 0 lagla oynuom :D 40 yılda bi oluyo lag ondada oyundan çıkıp giriom düzeliyor sorun sizin ordaki bölgeleden kaynaklanabilir ttneti ara bi konuş istersen :wink1:
sen hangi interneti kullanıyorsun ?

ReDBoy demiş ki:
Tarantella demiş ki:
DarkGirl demiş ki:

şaka yapıyosun dimi ?

aynen katılıyorum duusncene boyle sıyasete ve oyuna dın karıstırılmamalı

+
her sılk aldımda oyuna gırerken magıc pop yaparken ''+'' basarken besmelem arada birde yasinim eksik olmaz ama cuma namazındaki her dua kabul olsaydı

kimse aç susuz kalmaz + adolf hitler müslüman olup bütün yahudileri katlederdi :thumbsup:
Bazı şeyleri zamanı gelene kadar açılmamış bir kutu olarak saklı kalacaktır
:buddha:

h&a

rank8
suan mesela sro nun internet sayfasini bile acamiorum
bunun netle bir alakasi oldugunu sanmiyorum rev6 bunu aciklamisti bir ara giris yapilan server sayisini 1 e düsürmüsler
pre olmasina ragmen zorla girdim oyuna baktim takilio birak tim bota bile salamiorum suana kadar lag denilen seyi bilmezdim
artik ögrendim ve sinirliyim senin konuna bir faydasi yok bu yazdiklarmin sadece ayni kaderi paylastigimiz icin icimi döktüm :)

ya ttnet in Allah belasını versin zaten israilin elinde en iyisi smileadsl hem ucuz...

DarkGirl demiş ki:

Bende böyle düşündüğümden dolayı namaza başladım her gün düzenli olarak Kur'an-ı Kerim okuyorum.

sorun sende değil ise bulunduğun yerin hatlarından kaynaklanıyordur.bendede aynı sorun var genelde sabahları 0 lag ama öğleden sonra çok fazla lag oluyor.Allah sabır versin öyleyse telekom inş.hatları yeniler. :byes:

Cynosure demiş ki:
ya ttnet in Allah belasını versin zaten israilin elinde en iyisi smileadsl hem ucuz...

smile adsl bende kullanıyorum fakat ;
ttnet ile smile adsl arasında hiç bir fark yok neden dersen ikiside aynı altyapıyı kullanıyor ve ikisininde fiyat tarifeleri aynı..

Tarantella demiş ki:
DarkGirl demiş ki:

şaka yapıyosun dimi ?

katılıyoru :thumbsup:

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
[b demiş ki:
aynen katılıyorum duusncene boyle sıyasete ve oyuna dın karıstırılmamalı

+
her sılk aldımda oyuna gırerken magıc pop yaparken ''+'' basarken besmelem arada birde yasinim eksik olmaz ama cuma namazındaki her dua kabul olsaydı

kimse aç susuz kalmaz + adolf hitler müslüman olup bütün yahudileri katlederdi :thumbsup:
Bazı şeyleri zamanı gelene kadar açılmamış bir kutu olarak saklı kalacaktır [/b] :buddha:
her dua bir karşılık bulur ve hakkımızda en hayırlısını ALLAH bilir o yuzden içiniz rahat gönlünüz ferah olsun,her duanın bir karşılığı vardır rabbim katında bundan şüpheniz olmasın. herkes oyununa baksın ve güzel islam dinini birilerinin laf söylemek için beklediğini bilerek buralara alet etmeyelim lütfen.herkese iyi oyunlar...

Bulunduğun bölgenin hatlarından kaynaklanıyor olabilir telekomla irtibata geçmeni öneririm...

Yukarı Alt