arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kotalı internet kullanıyorum arkadaşımdan aldım setup ve yükledim ama kota yermi yerse ne kadar yer?

recaiyilmaz demiş ki:
1 Char Acarsan ve 7/24 Botta Durarsa Char 4GB Sınırlı Kota Yeterli Olacaktır. Aynı Sekıl 2. Char Acımı Kota Asımına Sebebıyet Verır :)
sağol kardeşim ya moral werdin:D

glnck33 demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:
1 Char Acarsan ve 7/24 Botta Durarsa Char 4GB Sınırlı Kota Yeterli Olacaktır. Aynı Sekıl 2. Char Acımı Kota Asımına Sebebıyet Verır :)
fatura gelince, bir daha aynı arkadaşa burdan alıntı ile cevap vermeni istiyorum

1 tane charı 4 gb ile rahat oynarsın ama başka hiç bişeye girmezsen yeterli oluyor şahsen ben kullanıyorum

Civata02 demiş ki:
glnck33 demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:
fatura gelince, bir daha aynı arkadaşa burdan alıntı ile cevap vermeni istiyorum

daral: daral: daral: Ya Bılmeden Konusuyorsunuz ya Bazen Sınır Oluyorum .... Sen Benden cok mu Iyı Bılıyorsun Kullandıgın Tarıfeyı Bana Soylermssın Canım Arkadasım ??? Bılmesek adamın Zararına Olsa Yazmayız orya degılmı ??? Ya 6. kattan atlar gıbı atlıyorsunuz konuya 50 cesıt tarıfe kullandım ben olmadı ve ınan bu kota olayını benden daha ıyı bılmezsın en son 13 char acıyordum pc de + onlıne dızı ızlıyoruım + face + bır suru program takıp edıyorum + evden ısyerındekı pc ye 7/274 bagl durumdayım radmın server ve ultra vnc ıle bu kadar yogun kullanıyorum ve suan kullandıgım tarıfe 16Mbit hızda Sınırsız ınternet ... fatura gelıne beklıyorum uste cıkan tutar varsa ben odeyecegım tek char acacaksın ustad ve face msn takıl onemlı degıl sadece dızı ızleme bu sekılde kullan kota asarsan astıgın tutarı ben odeyeegım yalnız sro yu tamamen ındırrme sıteden uploadlar problem degıl ay sonu faturanı bana gonder ozel mesajla gorelım bızde asıp asmadıgını ...

fatura gelince, bir daha aynı arkadaşa burdan alıntı ile cevap vermeni istiyorum[/quote]

daral: daral: daral: Ya Bılmeden Konusuyorsunuz ya Bazen Sınır Oluyorum .... Sen Benden cok mu Iyı Bılıyorsun Kullandıgın Tarıfeyı Bana Soylermssın Canım Arkadasım ??? Bılmesek adamın Zararına Olsa Yazmayız orya degılmı ??? Ya 6. kattan atlar gıbı atlıyorsunuz konuya 50 cesıt tarıfe kullandım ben olmadı ve ınan bu kota olayını benden daha ıyı bılmezsın en son 13 char acıyordum pc de + onlıne dızı ızlıyoruım + face + bır suru program takıp edıyorum + evden ısyerındekı pc ye 7/274 bagl durumdayım radmın server ve ultra vnc ıle bu kadar yogun kullanıyorum ve suan kullandıgım tarıfe 16Mbit hızda Sınırsız ınternet ... fatura gelıne beklıyorum uste cıkan tutar varsa ben odeyecegım tek char acacaksın ustad ve face msn takıl onemlı degıl sadece dızı ızleme bu sekılde kullan kota asarsan astıgın tutarı ben odeyeegım yalnız sro yu tamamen ındırrme sıteden uploadlar problem degıl ay sonu faturanı bana gonder ozel mesajla gorelım bızde asıp asmadıgını ...[/quote]

ben sadece face ama video hiç izlemem bide knight arada silkroad kardeş 6 gb sınırım var

Yukarı Alt