Evet arkadaslar Kota sorunu yaşayanlar ki hepimiz yaşıyorz yeni bişi buldum..

Ama baştan söliyim hic bir efecti göremessiniz bu lafımdan kastım efect olurken rengarenk efektleri göremeyiz sadece görünüsü vardır buda kota sıkıntısını çözücek.
Oyunun SYSTEM>OPTİONS adımlarını izliyoruz
Graphic1 böyle olmalı
Graphic Quality>User Control
Shadow Detail >Nothing
Backgraunt Sight Range >1
Character Sight Range >1
Water Reflection >OFF
Water Detail > Low
Metallic Sheen >OFF
Light Effect > OFF
Texture Filtering >OFF
Texture Detail > Low
Lens Flare > OFF
Bloom Efect >OFF
Dynamic Animation >OFF
Effect Quality >Turn Off All Efects
Display Friendly/Enemy Troop> General( Ben general dedim ama efecte etkisi yok herhalde)

Alıntı fln degildir kendi emeğimdir:) Daha önce hic böyle bisi görmedim arattırmayada gerek duymadım :?

Rep mep istemem yararlı olduysam ne mutlu bana 8)

1.Rep zaten sitemizde yok çocukça işler ile uğraşmıyoruz.
2.Paylaşımın için çok saol benim ayarlarımın hepsi böyle bir nevi olsada kasmayı engelliyor skilleri göremiyorsunuz.

CaN_KsK demiş ki:
2.Paylaşımın için çok saol benim ayarlarımın hepsi böyle bir nevi olsada kasmayı engelliyor skilleri göremiyorsunuz.
Beğendin için sağol abi 12 saatir SRO oynuyorum İndirilen 40 MB.

EDit: CaN_KsK sen modsun ben konuyu yanlış yere açmış olabilirim yardım topiki fln varsa istersen oraya taşı :? (Milletin istediği şey buydu artık napalım 90 lvl olabilirsek efectleride görürüs:))

ayarları boyle yapmak botta ıken baya ıse yarıyor bot cok serı kasıyor , ayrıca pc kasmıyor ama ben oynar ıken hıcbır zevk almıyorum ozellıkle pvp lerde ne nukelerı gore bılıyorsun nede baska atak sikillerini
ayrıca bu ayarları eskı halıne nasıl getırecegım onu bulamadım bırını yapsam bırı esksık kalıyor :D
burada orjınal ayarlarınıda verır ısen sevınırım ben bulamadım :D

sanita demiş ki:
ayarları boyle yapmak botta ıken baya ıse yarıyor bot cok serı kasıyor , ayrıca pc kasmıyor ama ben oynar ıken hıcbır zevk almıyorum ozellıkle pvp lerde ne nukelerı gore bılıyorsun nede baska atak sikillerini
ayrıca bu ayarları eskı halıne nasıl getırecegım onu bulamadım bırını yapsam bırı esksık kalıyor :D
burada orjınal ayarlarınıda verır ısen sevınırım ben bulamadım :D
options sekmesinden default yapman yeterli o zaman herşey eski haline yani normal haline döner :beer:

faydası olduğunu zannetmiyorum. Çünkü SRO grafik göndermiyor, sadece paket gönderiyor.

Ama: bu aslında SRO nuzun kasmaması için güzel. Ama kota konusunda bir işe yaramaz.

drotalion demiş ki:
faydası olduğunu zannetmiyorum. Çünkü SRO grafik göndermiyor, sadece paket gönderiyor.

Ama: bu aslında SRO nuzun kasmaması için güzel. Ama kota konusunda bir işe yaramaz.
aynen ya kota ile ne alakası var kardeş bunun. bunu pc si kötü olanlar kullanır

Misproject

Buralıyım
dreadlogos demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Beğendin için sağol abi 12 saatir SRO oynuyorum İndirilen 40 MB.

EDit: CaN_KsK sen modsun ben konuyu yanlış yere açmış olabilirim yardım topiki fln varsa istersen oraya taşı :? (Milletin istediği şey buydu artık napalım 90 lvl olabilirsek efectleride görürüs:))
çok yemiş kotana bnm 12 saatte 20 yiyo

Yukarı Alt