Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness hiç bunları topluyorum demedin hacım helal olsun walla bir de şey diyeceğim itemler üzerinde parlıyor mu yoksa sadece roc item'lar mı parlıyordu :coffee:

kabaca ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa blader o adamın ıtemler ne ogle ya bızım oynamıs oldugumuz sılkroad ta silkroad tarıhının en saglam ıtemlerı benım nova set glavie var onu vereyım ustune bın tl :)))

ErdiDemiral demiş ki:
İtemleri süper yapmış, helal olsun yapan arkadaşa. Bu charı yıkabilecek tek bir build var, tabiki Warrior/Rogue...(O buildi profesyonelce kullanabilenler) Ama bu demek değildirki Warrior/Rogue ölmez, elbette ölür ama FF bir Rogue plus 10 bir dagger ile crit gelmesi halinde işini bitirebilir:) Crit ile ölmezse de sonraki skillerde yollar gerekli mekana :P

Bu adamın acc lerı de aynı yapmıs oldugu ıtem ler gıbı olursa bu adamı ptof kullanıcılı bır warrior/roque li adam bile alabılıcegını zannetmıyorum! daggerın nasıl bır char oldugunu cok ıyı bılıyorum fakat eger clerıc olmadan bu charı yıkma ıhtımalı 0 :) ßENCE

+5 kuru set yapana kadar krize giriyorum nasıl yapılır bu set bunları görünce charımın değeri gözümden düşüyo :S

Yukarı Alt