Meraba silkroad full özelikte de en düşük özellikte de kasıyor yardım lütfen pc im asus n61jv i5 430M 4gb ram nvidia gt325m 1gb ekran kartı windows 7 ne yapmalıyım şimdiden tşkler ..
Not:Windows Xp ye geçmeyi düşünmüyorum :)..

Abi naptn ya öncekinden daha kötü oldu üstüne bi de mavi ekran verdi :D C++ yükledim driverlar güncel ztn..
Bu arada silkroad hariç diğer oyunlar iyi çalışıyor.Cod 6,Cabal Online,Assasins Creed 2 full özelliklerde çok rahat oynayabiliyorum sadece sro da sıkıntı var.Bi de bu yuklediğimi siliyimmi pc hayatında ilk kez mavi ekran verdi tırstım baya :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayır silme bunlar olması gerekenler kuzum, sro normalde kasmas yazılımlarında bir sorun var muhtemelen.

Bendede 4gb ram gts 250 ekran kartı var 12-13 tane açtım kasmadı bi 5 tane daha açar donanımsal değil problem yazılımlardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum :think:

Bazen böyle ufak şeyler olabiliyor.Bahsettiğin ve sorunsuz oynadığın oyunlar ya internet erişimi istemiyor yada sronun yanında ufacık bir internet erişimi istiyor.Acaba internet erişiminin kötü olmayı yüzünden bu sıkıntıları çekiyor olabilirmisin ?
Ps: Sormak zorundaydım herkes Pc den anlamıyor.

Takımı
Besiktas
Win7 hangi sürümünü kullanıyorsun ?
Ultimate değilse ultimate tek geçerim ^^.

İnternet bağlantımın kötü olduğunu düşünmüyorum bundan önceki laptobumda 64 mb ekran kartıyla kasmadan oynayabiliyordum.Fakat 1 gb ekran kartına sahip şu anki laptobumda 100 kat daha yavaş çalışıyor sro..Pc den anlamıyorum ztn açık açık belli oluyor yoksa yardım niye isteyim? :)
Bir de şöyle bir şey olabilir mi? Benim laptopta 2 tane ekran kartı var bi nvidia gt325m bir de intel hd graphics 64 mb.Buna optimus technology ıvır zıvır falan diyolar arka planda intel çalışırken oyuna geçince nvidia aktif oluyomuş.Heralde neyse acaba bizimki sroda nvidia ekran kartına geçemeyip intel le mi çalıştırıo ? Biliyorum çok acemi bi soru ama pc den çok anlamıyorum :) Çünkü Cabal Online da başta çok yavaştı.Sonra kendiliğinden hiç bişey yapmadan düzeldi anlamadım :)
Cevaplar için tşkler bu arada :)

slm..bnm bilgisayarımda da benzer bir sorun var.. acer i3 GT 320M 1 Gb ekran kartım var ..Win 7 Home Basic orjinal yüklü...sorunum şu normalde açabileceği kadar çar açabiliyorum ve kasmıyor..Fkat 106 -107 lv moblarda pt ile kasarken ekranımda görülebilen başka bir pt olduğunda onlarında lureleri ve kalabalık kasma alanıda görüldüğünde bnm çar Lag a girmiş gibi duraksamaya başlıor..Ama bu sırada bnm pt deki ve diğer ptdeki tüm hareketler vuruşlar kısacısı tüm olaylar gayet akıcı, olması gereken şekilde gerçekleşiyor..Bnm çarım ise 10-15 sn lik bi gecikme ile hareket ediyor ve yazdıklarım geç çıkıyor..bu yüzden saldırı yapmıyor çar..ne olabilir ? Lütfen yardım edin çnk bnm yüzümden pt istediğimiz yerde kasamıyor..

Yukarı Alt