Ben yeni char açtım e-maili benım kullanmadığım e-maili olarak yazdım.Fakat şimdi değiştirmeye çalışıorum herşey dogru ama e-mail Send very...code mu ne yolluor . yane very code istiyor..0oo msn yazdıgıım benım kullandıgıım olmadıgı için bu charın şifresini değiştiremıorum bilenler bi yardım ederse Çok teşekkürederim.

NOT:Very Code die oo yazdığım msn Send yane yolluor o Code göremedıgıımden dolayı değiştiremıyorum daha farklı düşünen varmı?..Dersenız e-mail değiştir, oda olmuyor login oluorum..Ama Manage Account tıkladıgııdam gene e-maile Send Very Code yollıyım die mesaj gelıor .Başka bir düşüncesi olan sölerse ii olucak ..

id ve pw yi girince en sol üstte sen verifcation cade mu ne öle bişi yazıyo onu yapman lazım kurcala biraz. yapamazsan. arklar yardımcı olur sanıyorum.

sunları yap eğer şifreni halen bılıyosan Login ol gıreceksın manage account (ismini yönet)yazan yere orada yazıyor mail adresin.... Wink

Kardeşim sana ne diorum login oldum onada basıorum Very code msn yolluor yane ..

Ama Manage Account tıkladıgııdam gene e-maile Send Very Code yollıyım die mesaj gelıor .Başka bir düşüncesi olan sölerse ii olucak[/b] ..[/color][/quote]

öğğ o nasıl iş bee Neutral

Evet Haklısın Bu
Kod:
Ama Manage Account tıkladıgııdam gene e-maile Send Very Code yollıyım die mesaj gelıor .Başka bir düşüncesi olan sölerse ii olucak
yazdığın doğru...Sad

Bi yardım edin.Bilgisi olanlar bu konuya açıklık getirin premıumlu char yanıcak ve yeni serverlardan VENUS 'deki 64 lvlik Dual Axe:(

İNŞALLAH BİRİSİ ÇIKAR DİYE BEKLİYORUM.... kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi kahvekeyfi

Joymaxın getrmiş olduğu yeni bir güvenlik uygulaması bu. mail adresini deiştirmen için o Veryfide kodu görmen lazım ancak bu şekilde değiştirebilirsin. Başka bi şansın yada başka bi yöntemi yok. Ne yapıp edip o mail e gelen codu alıp oraya yazma gerek. O maile göderilen codda sadece 30 dk geçerli oluyor 30 dk sonunda o kodda iptal oluyor.
Yani kullanmadığınız sallamasyon mail adresi kullanmayın account alırken... kahvekeyfi

Yukarı Alt