Sizlerinde bildiğiniz gibi son zamanların en çok konuşulan konularından biri, İslam Irkı (Araplar) , bende bu konuda kapsamlı bir araştırma yaptım. Aşağıda gördüğünüz bilgilerin hepsi Joymax'in resmi açıklamalarına dayanmaktadır. Hiçbirini uydurmadım.

Araplar cin yaratma özelliğine sahip olacaklar. Cinler saldırma ve ruh büyüleri yapma yeteneklerine sahip olacaklar. İslam karakterler Sword, Blade, Claw ve Chakoram silahlarını kullanabilecekler. Cinler 4 büyü türü kullanabilecekler, Earth, Wind, Fire ve Water.

İslam Irkı Hakkında Bazı Bilgiler

1.Yeni İslam ırkının temeli İslamiyetin tarihi, kültürü ve efsanelerine dayanıyor.

2.İslam karakterleri lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecekler, bu yenidir ve daha önce hiç bir oyuna gelmemiştir.

3.İslam Irkının Bulunduğu Yer :Arap geceleri ve ilginç İslam kültürü ile dolu.

Verilmişti.tekrar hatırlattığın için teşekkürler.

Bu arada;Araplar bu oyunun son ırkı,onlardan önce gelecek 2 ırk daha vardı,şu an isimlerini hatırlayamıyorum.Arapların gelmesine daha var diye düşünüyorum. Lv 100'den önce geleceklerini sanmıyorum.

Mantıklı bakarsan anlarsın bu oyun İpek Yolu ve islam ipek yolunda varsa oyundada olur arkadaşım ama işte en az 100lvl den sonra çıkar bu

Yukarı Alt