1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad - Illuminati

1. BlackMamba24

BlackMamba24 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

illuminatinin ne olduğunu bile bilmeyen arkadaşlar için anlaması zor olabilir. Google'da küçük bir araştırma yapmalarını tavsiye ederim.

Görüntüler Alexandria yani mısırda olduğu için bunların mısırlıların simgeleri olduğunu falan söyleyenler de olabilir ama kesinlikle öyle değil. Daha önceden farketmiştim zaten silkroadında siyonistlere yani illuminatiye hizmet ettiğini. En basiti D7 robe shoulder siyon yıldızı...

Demek istediğim yahudi ürünlerini kullanmayan duyarlı insanların paralarını yine silkroad üzerinden onlara kaptırmamaları gerekiyor.

Konu umarım silinmez :thumbsup:

ps: belkide banlanmamı sağlayacak bir şey daha eklemek istiyorum. Malum extraloobu gamebayi aldı. Gamebayi'nin simgeside malum simge :!!&%&!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Hallelujah

Hallelujah Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Adamlar her yerde blackmamba.

Ben gamebayideki simgeyi nazar boncuğu olarak anladım.Tek göz deccali işaret ediyor ama.Sanmıyorum burda o manada kullanılacağını :)

3. BlackMamba24

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nazar boncuğu ne sanıyorsun ? zaten iki simgeninde nazar boncuğu ile alakası yok

4. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    illuminati son günlerde abartıldı ota bo*ka illuminati denmeye başlandı.Gereksiz.

5. Laistrogon

Laistrogon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    +1912

6. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup: bi arada muson mu mason mu bişey cıkarmışlardı yok üçgen masonmuş fln bırakın şu işleri şuana kdr oynadınız bundan sonramı akıllandınz anlamadımki genel olarak söylüyorum böyle konular için

7. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatta ben dalga amaçlı muson demiştim. :mrgreen: muson ikliminden esinlendim daral: makara:
    Ps.BlackMamba senin imzanda adamın gözü var masonluğu işaret ediyor. :P

8. OzzyOzburne

OzzyOzburne Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar haklı beyler.. Boş muhabbet herşeye mason,illuminati falan filan.

ps.xFactoria usta bi sbot üyeliği wersne ya : :lol:

9. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1000 tane var tam bozmak istemiyorum artik kalirsa veririm :lol:

10. Ural_Tulga

Ural_Tulga Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç gerçekten hmmhmhh

11. BlackMamba24

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeye illuminati falan değil arkadaşlar , damalı zemin, dikili taş, horusun gözü, siyon yıldızı, Allahınızı severseniz akıl var mantık var bu simgelerin hepsi güzel görüntü olsun diye tesadüfenmi koyuldu ? aynı anda ?

12. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silkroadın grafik tasarımcılarının o kadar map dağ taş tasarlıcak işi yok diyicek ki şunlara mason işareti koyak la

13. BlackMamba24

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tesadüf diyosun yani hepsinin aynı anda bulunmasına ? :)

14. OzzyOzburne

OzzyOzburne Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pm attım bi bakıver :D

15. h&a

h&a Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman bunu koymalarini joymaxin sahipleri tasarimcilardan istedi..........bunlari öle bir yerlestirinki millet hemen anlamasin ama gözleri alissin daha sonra biz onlari bu isaretlerle cagiririz bize katilirlar mi demek istiyorlar..yani biz dini islam olan bir milletiz dönersen basina neler gelecegini bilirsin.. yada bunlara kanarsin sadece dunyalik olursun... neyse arkadasim hayirli isler

16. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oha dedim :D tabi bunlar örgüt zaten isro örgütü :D çinde çok ünlüler fln :D arkadaşlar uçmayın allah aşkına :D

17. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Hep amerikanın oyunu bunlar :)

18. IIvaselineII

IIvaselineII Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bırak illuminatiyi felanda o elindeki 90 lık sos glavieyi +7 et fb et kır b grade al
    satarsın bu aralar iyi para ediyo.

19. RAIKONTR

RAIKONTR Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dan Brown in Melekler ve Şeytanlar kitabini okuyanlar için çok basit bir kavram eski bir kardeşligin adıdır illuminati Kopernik Galileo gibi bilim adamlarının katolik kilisesine karşı kurdukları kardeşliktir bu kardeşlik bir süre sonra örgüt olmuştur ve amaçları tamamiyle bilim önündeki engelleri kaldırmaktır

20. amasya1993

amasya1993 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Illuminati kitabını ve buna benzer birçok kitabı okudum. Ülkemizde de birçok yazar buna benzer kitaplar yazdılar.
    Bunların hepsini aynı kategoride değerlendirmiyorum. Kimisi iyi niyetli, halkı bilinçlendirmek amacıyla yazılmış kendince gizli bazı bilgilerden derlenmiş kitaplar. Kimisi ise tamamen komuoyu oluşturmak, sanal bir algı oluşturmak için yazılmış art niyetli kitaplar. (Örnek : Efendi, Beyaz Türklerin Büyük Sırrı).
    Bu adamlar(Illuminati, Tapınakçılar, Siyonistler,Sebetaycılar vb.) evet güçlüler, olaylara kısmen yön verebiliyorlar ama bize söylendiği kadar değil. Kendilerini olduklarından çok daha güçlü göstermeye çalışıyorlar. İnsanların bilinçaltına yerleştirmek istedikleri düşünce şu ; "Aman yarabbi! çok güçlüler, her tarafı ele geçirmişler artık yapacak birşey yok."
    Bütün olayların arkasından bu grupları işaret etmek, inanın en çok onları sevindiriyordur.
    Bu zamana kadar dünya üzerinde ve özelde ülkemizde karşılarında derli toplu, akıllı bir güç görmedikleri için istediklerini rahatça yaptılar. Karşılarına biraz güçlü biraz da akıllı bir grup çıktığında çil yavrusu gibi dağılacaklardır. Bunun sağlamasını ülkemizde yapılan operasyonlardan yapabilirisiniz.
    Bir kurtarıcı beklemenin bir anlamı olmadığı gibi dinimizde de böyle bir şey yok. Bu durum karşısında "Onların planı varsa Allah'ın da planı var" derler genelde. Biz kendimizi değiştirmezsek Allah da birşeyi değiştirmez. Yapılacak çok şey var ve çok şükür ki yapanlar da var.

Ayrıca yazıda belirtilen, İslami aydınlanmanın öncüleri olarak belirtilen bazı gruplara da katılamıyacağım. Biraz siyasete kaçacak ama;

"Ergenekon'a destek verenlere sorulur; sen bu çetenin hangi kanadını temsil ediyorsun, sen de mi bu derin çetenin ayağısın, sol ayağını gördük, sağ ayağını gördük, aşırı solunu gördük, terör örgütü ayağını gördük, sen yoksa şu dinci ayağından mısın (?!..) derler..." (Şevki Yılmaz.)